Přejít na obsah

AMUNDSEN


Doporučené příspěvky

Takze mi hudba pres BT nepojede rozumim tomu spravne?

 

 

A jeste jeden dotaz - necetl se mi muj seznam kontaktu z mobilu do radia a rucne ho muzu prohledavat ale i vybrat urcity kontakt a volat rucne na obrazovce radia.

Ale pri pouziti tlacitka telefonu na volantu  a naslednem hlasovem prikazu - Volat XY- mi to hlasi telefoni seznam je prazdny......

 

Co delam spatne nebo kde muze byt krpa.

Jinak moc diky za info. Ses profik... :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel je to tak...s touto jednotkou není možné hudbu přes ní přehrávat. Jedná se o starší jednotku, která trpí určitým nedostatky co se týká kompatibility a i nefunkční hlasové ovládání je toho důsledek. Bohužel vývoj telefonů jde rychleji dopředu než je schopen koncern reagovat na vývoj svých jednotek a zrovna hlasové ovládání bývá problém i s posledními jednotkami. 

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha mockrat dekuji za vysvetleni aspon vim na cem jsem a co mam za ukol vylepsit.

 

Jo vcera jsem byl ve skodovce a bylo mi receno ze +- za mesim ma vyjit aktualizace SW kde by melo byt vse v poradku.

Servisni technik rikal uplne to stejne co ty - ze i posledni superby+ Audi a WV (r.v. 2015) maji stejny problem.

Tak snad uz  to mistri dali do poradku...... doufejme.

Jinak diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Cauec mel bych dotaz na navigaci a TMC

pokud si nastavim navigaci cil a dam vypocitat atd a mam uz nastavenou trasu do cile a prepnu na TMC info o doprave vybehne mi vse v cele CR.....

Jde nejak nastavit at mi to ukazuje dopravni info TMC jen na vypocitanou trasu navigace  nebo aspon cele dopracni info CR ale na prednich pozicich  info na vypocitane trase navigace?

 

Dikec  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Přeji hezký den ve spolek, už pár dní mám problém s rádiem Amundsen + a to takový, že signál rádia je při cestě slabý, vypadává a šumí ( např. rádio Impuls mezi ČB – PRG ) a to i na místech kde to šlo dříve bez problému. Když bych to měl popsat s pohledu nezasvěceného tak to prostě jedete, začne šumět a nic nehraje. Jiná frekvence například Český rozhlas hraje. Nesetkal se s tím někdo ? Co by to mohlo dělat ? PS: nejsem zrovna zdatný jedinec na rozebírání věcí a bojím se, že by mě venku zůstalo víc věcí, než bych původně vyndal J

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdřív bych diagnostikou zjistil zda to nepíše problém na jedné z antén.

Nechám to prověřit v servisu, osobně tady v ČB nikoho neznám kdo by měl diagnostiku doma. Jediný co jsem pochytil tady na foru je myslím rada od tebe jak se dostat do servisního menu rádia a tam to píše Ant 1 - on a Ant 2 - on. Pak ještě sílu signálu a další hodnoty co nevím co znamenají :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte. Mam otázku k Amundsenu. Podle návodu pokud je v autě příprava pro telefon, měla by po stisknutí tlačítka Phone naskočit nabídka s volbami k telefonu. Pokud neni příprava, jen se ztlumi zvuk. Ja asi přípravu mam, kdyz telefon mam normálně sparován a telefonuji přes maxidot, ale tlacitko Phone mi jen ztlumi zvuk. :-/ neví nekdo, kde muze byt chyba? Moc dekuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
V 15. 6. 2015 at 13:40, oplis napsal:

Zdravim vsechny a prosim o radu. Prochazel jsem si forum ohledne sparovani telefonu s Amundsenem. Nasel jsem ruzne problemy s parovanim, ze telefon nenajde a takove. Nicmene muj problem je spis ten, ze kdyz zmacku tlacitko Phone tak se radio pouze ztisi "Mute" ale zadne menu pro telefon nenajede. Co jsem nacetl je, ze je to asi starou verzi firmwaru. Chci se tedy zeptat, zda je mozna aktualizace? Pripadne jak? Moje verze je: sw verze 0351 a hw verze H1.

Predem dekuju za odpoved.

 

Ahoj, mám také stejný problém jako oplis. Dokázal by někdo říct, co je potřeba do auta dokoupit, aby vše fungovalo jak má? Třeba podle VIN? V autorizovaném servisu na mě koukali jako na blázna, že chci HF zprovoznit v originálním příslušenství.

 

Předem moc díky za pomoc.

Editováno: , autor: achmed69
přehlednost
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

Tak jsem si odpověděl sám , cituji z Škoda Online Manuals.

Mazání spárovaných zařízení S navigačním systémem je možné spárovat max. čtyři mobilní telefony resp. Bluetooth® zařízení. Pokud má být spárován další, je nutné některý stávající mobilní telefon resp. Bluetooth® zařízení vymazat. Stiskněte tlačítka PHONE → SETUP . BT­nastavení ­ nastavení funkce Bluetooth® Seznam spárovaných zařízení ­ zobrazení seznamu zařízení, která jsou s navigačním systémem spárovaná Smazat ­ smazání vybraného spárovaného mobilního telefonu resp. Bluetooth® zařízení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...