Přejít na obsah

Odlupujuci sa lak


dusan94

Doporučené příspěvky

Dají dolů nárazník - což je mimochodem celkem jednoduchý úkon, servis ví jak na to a má potřebné nástroje. Takže nemněj strach, senzor přelakují a vráti to ho tam zpět.... dle mě není co pokazit. Jen lak nějakou dobu schne, takže počítej tak 2-3 dny bez auta.... :kol-26:

 

Michodem mě teď měnili tu červenou odrazku v zadním nárazníku (nějaký dobrák do mě ťuknul na parkovišti) a k tomu je také potřeba sundat celý zadní nárazník.... :kol-44:  asi aby se nic nekradlo, nevím proč.... 

Editováno: , autor: Napalm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 - 3 dni???? TO JE NORMALNE???? CO TAM 3 DNI CHCU ROBIT? LAK VYSCHNE OVELA SKOR A ESTE V TAKOM MALOM MNOZSTVE.

 

UZ vidim ako to bude: Navrhnu mi kupit novy senzor, ktory nalakuju. Ja budem mat tym padom stale svoje auto. A ak uz ten novy senzor bude nalakovany, tak ma zavolaju a vymenia to behom dna.

 

Len ten rozdiel, ze budem platit cely senzor aby som mal svoje auto.

 

V ZIADNOM PRIPADE NENECHAM AUTO 2 NOCI NIEKDE ODPARKOVANE!!!

Editováno: , autor: dusan94
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já nejsem tvůj servis :kol-61: , takže přesný termín ti řeknou tam...

Já jen vím, že pokud se něco lakuje např. po nehodě, tak na úplné vytvrdnutí laku se doporučuje cca 14 dní.... to není "robit, nerobit"... to je technologický postup.... samožejmě to tvoje čidlo je malá plocha.

 

Nejlepší bude, když zavoláš. nebo se zastvíš v nějakém servisu a nejprve se informuješ na postup, než tam auto necháš....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 - 3 dni???? TO JE NORMALNE???? CO TAM 3 DNI CHCU ROBIT? LAK VYSCHNE OVELA SKOR A ESTE V TAKOM MALOM MNOZSTVE.

 

UZ vidim ako to bude: Navrhnu mi kupit novy senzor, ktory nalakuju. Ja budem mat tym padom stale svoje auto. A ak uz ten novy senzor bude nalakovany, tak ma zavolaju a vymenia to behom dna.

 

Len ten rozdiel, ze budem platit cely senzor aby som mal svoje auto.

 

V ZIADNOM PRIPADE NENECHAM AUTO 2 NOCI NIEKDE ODPARKOVANE!!!

Trošku paranoia, ne?

Co myslíš, že Ti s autem v servisu udělají? Rozdělají a prodají na orgány?

Za týden ten lak ještě nebude vyzrálý, ale vzhledem k tomu, o jaký díl se jedná, tam auto týden držet nebudou, mají i jinou práci. Ale Ty uděláš nejlíp, když si ho necháš doma tak jak je, řekl bych :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z komunikacie vyslo nasledovne:

 

Pristavit vozidlo, odist po vlastnych, resp. s nahradnym vozidlom. Demontaz naraznika atd. Senzor a jeho farbu prelakuju. To znamena, ze obrusia, ocistia a odmastia. Potom daju novy lak a na druhy den namontuju naspat. Potom si mozem prist po vozidlo v ramci zaruky.

 

Vobec sa mi tento system zaruky a opravy nepozdava. Raz ked sa lak odlupil od senzora, stane sa tak znovu casom.

Ja si myslim, ze ak by boli seriozny v servise navrhli by nasledovne:

Objednat na vlastne triko novy senzor, nalakovat a nechat riadne vypracovat. Po dohode so zakaznikom dohodnut sa na vymene na pockanie.

Senzor nie je polozka, ktora zruinuje servis. Stary servis si v ramci garancii odpocitaju, resp. jednoducho zosrotovat. Tak ako je to v inych servisoch.

 

 

Ja si myslim, suciastky a ND hlavne takychto rozmerov a ich cien sa musia vymeniat cele a nie ich opravovat, lakovat,... Pokial je zaruka, tak jednoducho zakaznik musi dostat novy kus. A nie aby ho opravovali, lakovali. Ten lak sa moze na povodnom senzore znovu odlupit. Alebo trikrat odlupujuci lak na senzore a az potom dostanem novy senzor s lakom???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně jen přijde komický ten tvůj postoj vůči servisu a vymýšlení si vlastních způsobů, jak by měli postupovat. Podle mě se navíc jedná o mechanické poškození od odletujících kamínků, nikoliv o vadu materiálu. Takže pokud nechtějí dát senzor nový, tento stávající přelakují a je po problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci, pisete vsetko spravne - ale len v tom pripade ak by to nebolo v ramci zaruky a navyse s poistkou bez nulovej spoluucasti.

 

Ak by to nebolo v zaruke, ak by som nemal poistku, tak potom by som suhlasil s prelakovanim. Ale pokial mate aj zaruku (uznal vyrobca) a aj pokial mate zaplatenu havarijnu poistku v plnej konfiguracii, tak predsa by sa Vam to tiez nepacilo.

 

Naco je potom poistka, ked to nechcu vymenit???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pre Allister: Nejedna sa o mechanicke poskodenie - sam technik sa na to pozeral, sam povedal ze to moze byt chybou materialu. Skumal ci to nebol kamienok. Po par dnoch uznali, ze to je na zaruku.

Ja to nemam z vlastnej hlavy, sami to v servise povedali a priznali.

 

Dalej: Co ak sa to po buducej zime znovu odlupne??? Znovu dole naraznik? Znovu len prelakovat??? Az na tretikrat mi daju novy senzor a novu farbu???

To trikrat dole naraznik??? To aby tam dali nejake rychlospojky, aby nemuseli zbytocne srobovat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak by som mal napr. od kamienkov bodkovanu kapotu, tak samozrejme ze nemam narok na zaruku. Ale mam zase poistku, ktora toto zastresuje. To znamena, ze nechal by som kapotu nalakovat s tym, ze vsetky vydavky hradi poistovna.

Ak by som chcel novu kapotu a nie ju lakovat, tak ano - zacvakat zo svojho vrecka.

 

Ale toto je len posrany senzor, kt by mi dali za 75 eur. 75 eur nezruinuje ziadny servis!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pre psum:

 

Servise sa hadaju so mnou, zevraj senzor funkcny je. A ja hovorim, ze senzor je poskodeny. Ak je nieco poskodene a vyrobca uznal chybu, tak sa musi vymenit novy kus. A nie to opravovat. Opravovat jedine vtedy len, pokial garancia vyprsi a zakaznik to chce co mozno najpriaznivejsiu cenu opravit.

 

75 EUR JE PAAALKA??? MOMENT TO JE PREDAJNA CENA PRE ZAKAZNIKA. Povodne chceli ze 80, ale ze mi daju 5 percent zlavu, ze za 75 eur. Ale ich skutocna predajna cena je isto podstatne menej, tak tych 75 eur je isto aj s nejakou 30 percentnou marzou.

Editováno: , autor: dusan94
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...