Přejít na obsah

Kessy


tomas135

Doporučené příspěvky

 

Zisťoval som cenu, ktorá je mimo realitu to by som radšej vyberal bateriu alebo tam vložil vypínač ako za túto prestrelenú cenu. Prípadne to vrecko na bezkontaktne kreditky.

 

 

Vážený zákazník,

 

ďakujeme za Váš záujem o naše produkty.

SAFE KESSY Chip  je elektronický čip pre ochranu vozidiel s bezkľúčovým ovládaním.

Zariadenie sa inštaluje do kľúča od vozidla.

Po detekcii nehybnosti kľúča zariadenie SAFE KESSY Chip odpojí automaticky batériu odloženého kľúča.

 

 

image.thumb.png.99ebea3663fedaecdc958d91c9a57aad.pngCena SAFE KESSY Chip je 159 EUR s DPH a zariadenie Vám vieme poslať na dobierku podľa Vašej objednávky.

S inštaláciou zariadenia Vám vedia pomôcť  /vložiť - inštalovať  do kľúča/ v autorizovanom servise.

 

Pre maximálnu ochranu Vášho vozidla odporúčame SAFE KESSY Chip kombinovať  s ďalšími produktami:

       CONSTRUCT - mechanické a elektromech. zabezpečenie vozidiel

       VINPRINT - bezpečnostné značenie autoskiel

       SNOOPER – GPS vyhľadávací systém

       SAFE CARGO – zabezpečenie nákladového priestoru dodávok

       SAFE ASSISTANCE www.safeassistance.sk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inak čo tak ku Kessy ešte navyše napr imobiolizer ktorý odpojí napríklad palivové čerpadlo a môžu si kopírovať čo len chcú, keďže o ňom nevedia. Síce auto mi odomknú, aj štartovať bude ale bez PHM nenaštartuje... Len taká úvaha, lebo keď to konkrétne auto budú chcieť, tak ho ukradnú aj keby som tam mal živú kobru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, milanxx napsal:

No vzhledem k tomu jaká jiná auta kessy mají tak ta cena není až tak divoká. V GB už takové auto nechtějí pojistit.

 

Tu vidím len jeden problém a to že sa nevytvoril tlak na automobilky aby zabezpečili autá voči krádeži.

Ak zlodeji vedia až tak ľahko prekonať ochranu tak aký je problém aktualizovať jednotku že bude kontrolovať či je kľúč prítomný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Eric_Pojišťovny tlačili a bylo jim to prd platný. proto cukají s pojistkou. Ono když se ukradne půlka aut modelu co to měl ve výbavě už něco značí. prostě některá ulehčení jsou kontraproduktivní. A bude hůř. A auto tu přítomnost kontroluje a jde to oblafnout tou vysílačkou. Jedině kombinace dalšího zabezpečení. Třeba mobil přes imei. Nebo na nastartování klíč strčit na přesné místo ale tím to ztrácí to kouzlo pohodlí. Prostě elektromagnetické vlnění je na správném místě. Jedině by jednotka v autě musela hlídat časovou prodlevu, přeci jen bude přes ty vysílačky nějaké zpoždění signálu, když síla signálu je v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@milanxx To je to co si nejsem jistý, jestli když otevře cihlou, jestli pak nastartuje (jde nastartovat zamknuté auto? Vím že jde nakódovat, aby nastartované auto šlo zamknout, opačně jsem to nezkoušel).
Jedna možnost je Safe, druhá možnost je AntiThefSystem, který lze dodatečně aktivovat a při pokusu s cihlou auto spustí alarm a nevypne se dokud od klíčku nedostane signál klasického dálkového ovládání k odemknutí auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes napotřetí vyšel pokus. Napřed 2 babky s kočárky a pak stojím u školky. To kdyby náhodou auto začlo řvát. Výstup klasika vypnout zapalování a otevřít dveře. Zmáčkl jsem tlačítko alarmu na b sloupku zavřel dveře a dálkou zamkl auto. Počkal jsem chvilku až začla ledka blikat pravidelně. Žádné hlášení klíč přítomen, volant zamčený. Sešlápl jsem spojku a zmáčkl tlačítko. V tom okamžiku se odemkl volant a motor naskočil. Auto zůstalo zamčené. Po vypnutí tlačítkem jsem otevřel dveře a ticho. Alarm byl vypnutý. Ale šly otevřít dveře jen zevnitř, kufr a palivo zamčené. S full kessy to bude stejné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znáte někdo vlastně někoho, komu byla ukradená škodovka kvůli KESSY?

 

edit: No, popravdě, čekal jsem tady asi 5 ukradených Superbů, 3 Oktávky a alespoň jednu Fábii.

Alespoň JPP od sestry  bráchova strýce od nevlastní tety z Anglie.

Usuzuji, dle toho, že je to tak snadné a údajně každé druhé auto s KESSY se ztratí, že ani pojišťovny to nepojistí.

Není to náhodou Urban legend?

Editováno: , autor: Galaxy64
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj,

rozhoduji se, zda do nového auta (Fabia III FL) dát Kessy s originálním alarmem nebo Kessy bez alarmu.

Vím, že když mi někdo bude chtít auto odcizit, tak ho žádný alarm nezastaví.
Jde mi spíše o preventivní důvod proti "asociálům", přeci jen nějakého to může zahnat.. :)

 

Pokud chápu správně, tak při vybití autobaterie nejde DO/ ani Kessy - takže musím otevřít auto fyzicky klíčkem.
To ovšem spustí alarm - ten lze vypnout:
A/ nastartováním (ovšem vybitá baterie..)
B/ odemknutím DO na klíči.

1/ lze vypnout alarm klíčkem DO i když je vybitá autobaterie vozu?

 

2/ Případně jaké máte zkušenosti s originálním alarmem?
(nespouští se bezdůvodně?, nahodile?, nebývá poruchový?, není s ním více starostí než užitku?)


3 /Pokud se alarm aktivuje, po jakou dobu houká siréna?
- houká jednorázově nebo se po nějaké době opakuje houkání?
ptám se z důvodu toho, aby alarm nevzbudil celé sousedství..
 

4/ Je velký/malý odběr el. proudu originálního alarmu z autobaterie?
Jednoduše řečeno.. nevybíjí autoalarm drasticky autobaterii, pokud by auto stálo třeba 2-3 týdny bez nastartování (např dovolená atd..)

 

5/ Lze alarm v případě potřeby odpojit ně nějaký čas (třeba týden) - nebo alespoň sirénu?
(co jsem koukal do manuálu, tak pojistka "17" by měla být od alarmu)
- ovšem když bych měl tuto pojistku odpojenou, nebude mi auto hlásit nějaká chyby a bude plně pojízdné..?

Je to sice veliká spousta dotazů, ale prošel jsem forum skrz na skrz, bohužel nenašel jsem na ně plnohodnotné odpovědi :)
Takže případně všem děkuji za objasnění :)
 

Editováno: , autor: DestroCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...

Zkusím jestli někdo neporadí...

 

Fabia 3, r.v. 2017 - Kessy start - z ničeho nic, když chtěla manželka odjet z práce, tak jí auto napsalo - "klíček nenalezen" - nebo se to střídalo s "klíček není k dispozici - palubní kniha"... Nakonec musela nastartovat "nouzově" stiskem tlačítka pomocí klíčku. Když přijela domů, tak jsem zkusil vyměnit baterku, ale to nepomohlo. S náhradním klíčkem to jde bez problémů, takže problém asi v klíčku...

 

Setkal jste se s tím někdo ? Dá se to samo-doma nějak opravit, nebo s tím musím do servisu ?

 

Díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za rady, ale domnívám se že kapacitou baterie to být přeci nemůže...

 

Ano baterie, je opravdu fungl nová, ale zítra to můžu přesto vyzkoušet - prohodit, nebo dát typ 2032

 

Jinak tedy pro upřesnění - i se starou baterkou šlo auto otevírat a zamykat na dálku několika desítek metrů...A to jde pořád, jen nejde startovat. Při vstupu do auta to spustí jednu z těch hlášek, že "klíček nenalezen"

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...