Přejít na obsah

Kessy


tomas135

Doporučené příspěvky

Ahoj, nevíte někdo jak se rozebere klíček (kessy) ? Chci u druhýho vyndat baterku aby se zbytečně nevybíjela. A Jak je to vlastně s nastartováním pokud se vybije baterka v klíči když je kessy .... dveře se otevřou klíčem (nějak se vycvakne na klice ten plast) ale když je startování tlačítkem tak nechce to při startování signál z klíče ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někomu tady z fóra (za zapomnětlivost se omlouvám :() jsem před dvěma týdny sliboval test s KESSY:

- vystoupím, zadní dveře ještě otevřené, ale já už zamknu auto. Pak pomáhám např. dítěti odepnout pás atd. a klíč dám dovnitř a zavřu zadní dveře. Auto bez KESSY by se mělo zamknout i s klíčem uvnitř.

 

Auto s KESSY zahlásí "Klíč v autě" a odemkne celé auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bylo pro mě. Díky za test. Myslím, že jiná kombinace zabouchnutí klíče už není. Tohle považuji za obrovskou výhodu Kessy vedle komfortu.

V rámci konspirativních teorií ještě jedna možnost je. Odemknout kapotu, zamknout auto, klíč si odložit do motorového prostoru co nejdál od interieru auta a zabouchnout kapotu. Na to bude i Kessy krátké... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Dobrý to má SII po FL. Nedávno jsem otevřel kufr, hodil bundu do kufr a zabouchnul dveře. Šup, zase se kufr otevřel. Opakoval jsem to asi třikrát a nechápal, co se to zbláznilo. Pak jsem si uvědomil, že klíč zůstal v bundě. Jinak je to opravdu návykový systém, ale spíš člověk trošku degeneruje:) Po roce jsem zase dostal normální klíčky a pořád jsem je nechával v zapalování:)

Tak u Fabie III se mi dost často stává to co ty popisuješ vyse. Ale bohužel, kdyz mám klíč v kapse a chci zavřít kufr. Muj kufr odskakuje a odskakuje. Musím často vzít klíč do ruky a tu natáhnout směrem od auta a pak kufr zavřu s tim, že neodskoci. Jakoby čidlo v kufru bylo moc citlive a klic registrovalo i v me kpase za autem. Mate někdo podobný problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A prave preto treba mat v aute namontovane este nejake ine zabezpecenie. Bud mechanicke alebo dalsi imobilizer atd. Sice im to nezabrani vo vykradnuti ale aspon sa to bude tazsie kradnut ;-). Zas na druhu stranu, ak si to dane auto vyhliadnu na objednavku, tak tam mozes mat aj zivu kobru kralovsku, auto ukradnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyto články o nespolehlivosti sytému Kessy nejsou nic nového, neexistují žádné důkazy o nabourání do tohoto systému. Byly vyhodnoceny opakovaně jako skrytá reklama dodavatelů přídavných zabezpečovacích zařízení.

Místo investice do těchto přídavných zařízení je vhodnější sjednat si kvalitní pojištění.

Editováno: , autor: dodge
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to je normální. Když auto zamkneš uvnitř tlačítkem nebo to máš nastavený na automatiku tak se ti vždycky odemknou jenom dveře, které otevřeš zevnitř. Nebo to musíš odemknout zmáčknutím tlačítka na palubce a nebo klíčkem. Ze začátku to byl pro mě taky nezvyk. Fabia II vždycky po otevření dveří odemkla všechny dveře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj, nevíte někdo jak se rozebere klíček (kessy) ? Chci u druhýho vyndat baterku aby se zbytečně nevybíjela. A Jak je to vlastně s nastartováním pokud se vybije baterka v klíči když je kessy .... dveře se otevřou klíčem (nějak se vycvakne na klice ten plast) ale když je startování tlačítkem tak nechce to při startování signál z klíče ?

Nazdar,

vsetky dialkove ovladace pracuju na principe, ze elektricky obvod je uzavrety az v pripade stlacenia tlacitka, takze medzitym nedochadza k spotrebe energie z baterie. Vybratie baterie moze znizit riziko jej vytecenia a naslednej korozie co je v pripade litiovych clankov velmi malo pravdepodobne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám jeden hloupý dotaz k funkci Kessy. Např. manželka je zvyklá se na některých místech při čekání v autě zamykat. Jak to funguje v případě že je klíč ve vozidle?

Normálně, zmáčkne tlačítko na přístrojovce a je zamčeno... Pozná, že zmáčkla uvnitř.

 

Zamykání lze nastavit i automaticky při rozjezdu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...