Přejít na obsah

Infotainment Columbus Superb III


Doporučené příspěvky

post-78913-0-81062500-1430343030_thumb.j

Standardní prvky
(oproti Amundsen)
 

 8“ barevný dotykový displej  
3D Navigace včetně map  
MapCare (pro Evropu)  
Wi-Fi  SSD  
DVD mechanik
 

Na přání
(oproti Amundsen) 
TV tuner  
LTE internetové připojení (slot na SIM kartu)

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Nevíte někdo, jaké rozlišení má mít displej infotainmentu? U Octavie III to je (také na 8") 800x480, ale někde jsem četl, že tohle rozlišení bude mít u Superbu už Amundsen. Zároveň se v manuálu píše, že jeden z formátů videí může mít rozlišení i 1280x720, což samozřejmě nic neznamená, když zároveň podporuje fotky a obrázky do 4 Mpx. Nevíte někdo? Na osmi palcích by přece jen nebylo špatné mít alespoň 720p.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypada to ze ze Amundsen i Columbus budou mit stejne, jiz zminene, rozliseni 800x480... Ale i na tech 8" to ale vypada dobre.

 

Pro mne je hlavni, ze je to cele mnohem sviznejsi a lepe se ovlada nez prvni generace.

 

PS. Jinak bych toto tema presunul ze sekce Interieru do Autohifi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...

Ahoj, nevíte někdo jestli se dá nastavit aby to přehrávalo mp3 z adresářu, poté co to nahraju na HDD? při přehrávání z SD karty mohu vybrat adresář a přehrát ho, ale poté co se to přehrálo na HDD( Jukebox) tak lze skladby třídit jen podle žánru, interpreta, alba atd...ale nejsem schopen nastavit řazení podle adresářů...díky za radu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

ferdo to já sem nebyl a ty si nejdřív zamět před svým prahem ..

aleši to já sem taky nebyl a v praze nepůsobím, takže tak. a tyhle vaše urážky nebaví nikoho tady a jsou uplně k ničemu. hádat se nebudu, nemám na vás náladu a ani zapotřebí.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dotaz 1. Hraje při navigaci rádio? Pročetl jsem celý návod, a ani nic. Pouze v doplňkovém okně - "Audio - obsluha přehrávání rádia/médií/TV", což nic neříká o                                               poslechu rádia.

Dotaz 2. Přehrává soubory mkv i z USB, SDkarty, či pouze z DVD? A v jakém rozlišení? Displej má tuším pouze 800x600, což je dnes pro video docela hnus. I obyčejné                             tablety a telefony mají běžně 1920x1080, či alespoň 1280x720. Jak vypadá obraz? V tomto Škodovka trochu zaspala. Asi 5 let.

              V autě za milion šetřit na disleji a grafickém čipu za pár korun.....

    Já bych tam místo nadneseně jmenovaného " Infotainmentu" udělal díru pro tablet, a bylo by. Ten umí 10x tolik než Columbus v příplatku za 30tis.  :kol-138: Od navigace přes přehrávání

    hudby, či videa. O internetovém prohlížeči ani nemluvě.

Editováno: , autor: petrys22
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...