Přejít na obsah

Infotainment Columbus Superb III


Doporučené příspěvky

Dá se nějak Columbus přesvědčit, aby používal data o dopravní situaci z internetu? VW to má pod označením CarNet.

Bez této funkcionality je integrovaná navigace v podstatě zbytečná, protože každý bude používat spíše Google mapy přes Android Auto.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
V 30. 8. 2016 at 13:58, ferda25 napsal:

Samozřejmě, že karta není podmínka, ale výrobce ji doporučuje.

No keď som napísal, že to ide aj z USB je to zrazu samozrejme. Na minulej stránke si ešte písal, že lubovolná karta...

Tiež v tom postupe uvádzajú vyslovene SD kartu, nie že môže byť lubovolný vstup ale odporúčame SD kartu.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 8. 2016 at 8:34, KarelM napsal:

Je nutno použít originál SD kartu, na kterou uložíš aktualizační soubory, stáhnuté z webu. Původní soubory z karty si zálohuj na HDD.

Muzu se jenom zeptat, proc se musi u Amundsena pouzit orig SD karta ? Co je na ni specialniho ? Columbus mi prosel bez problemu, ale s Amundsenem se peru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 31. 8. 2016 at 11:52, Viking1920 napsal:

Při zadávání cíle souřadnicemi nedokážu změnit formát zadávaných souřadnic z klasického XX° YY´ ZZ´´ na jiný např. na formát s desetinnou čárkou typu 46,4567 N atd. V uživatelské literatuře se mi postup nepodařilo najít.. jste na tom líp? Díky.

Tak jsem se dočkal odpovědi z support@skoda-info.cz  : zadávat v jiném než klasickém formátu souřadnice nelze... Používal jsem dosud 3 levné přenosné navigace- žádná nestála příplatkových 29000 kč- a všechny uměly nabídnout volbu formátu. To se tedy Škoda vytáhla!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...