Přejít na obsah

Infotainment Columbus Superb III


Doporučené příspěvky

Sice možná trochu mimo téma, ale kdo má od Tebe Ferdo něco nakódované, tomu by se hodila informace, kterou aktualizaci v servisu chtít a kterou odmítnout - teď půjdu na reklamaci s těmi lištami na dveřích a nechci, aby slepě nahráli všechno, co půjde a přestaly mi fungovat nakódované věci a třeba zavírání střešního okna přidržením ovladače... Jde někde taková informace sehnat, když každé auto je originál a na každé můžou být jiné aktualizace? Asi jsem si právě odpověděl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
V 18. 10. 2016 at 21:43, Plzeňáček napsal:

Ale pro servisy, ne? Pro muj VIN neukazuje updateportal Skody zadnou aktualizaci.

 

Columbus se mi po ranu seka, dela to asi dotykac, je hodne zpomaleny a obcas si sam macka, co ho napadne, sliboval jsem si od te aktualizace, ze by to mohla vyresit :)

Mám ten istý problém. Aktualizoval už niekto? Vyriešila aktualizácia daný problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mam po upgradu a zda se mi Columbus rychlejsi a celkove lepsi. Touch zatim funguje, ale prozatim nebylo auto pres noc venku, takze si pockam co se stane az to bude studene.

Co me asi trochu prekvapilo, cekal jsem ze pri upgradu bude upgrade na SW, ktery je pouzit v MR17 Columbech a neni tomu tak, napr. mam porad tri barvy podsviceni, ovladani navigace je take porad puvodni...vi nekdo jestli lze dostat kompletni FW z MR17 a nebo je to HW zavisle? Nebo je to popr. jeste zavisle na FW jine jednotky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Moc jsem u Columba nepochopil následující:

1) K čemu je dobré nastavení zdroje hudby jako WiFi?

2) Jak je možné, že vložená SIM (zřejmě propojená s externí anténou) má horší signál, než mobil v autě?

3) SIM slouží jen k vytvoření interního WiFi hotspotu? K ničemu jinému?

4) K čemu je připojení Columba přes WiFi (klient) např. k mému telefonu?

5) Ani po 3/4 roce nevím, jak snížit hlasitost nebo úplně vypnout vyzvánění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Prochaine

Re 1) pro přehrávání hudby přes WiFi (teď si nejsem jist, ale myslím že pomocí WiFi direct). Připoj si telefon a podívej se v telefonu na sekci sdílení.(Android)
Re 2) nemyslím si, že by měla horší signál, spíše naopak, ale neověřoval jsem nějakým měřením
Re 3) ne, můžeš použít jak k volání tak i pouze jako datovou SIM nebo obojí, po vložení SIM se tě to zeptá
Re 4) jako zdroj připojení, přístup k internetu apod. Vem si, že bys měl v autě přenosný Access point. Pokud se nepletu, Columbus umí pak tento signál předávat, ale netvrdím na 100%, moc jsem po tom nepátral
Re 5) a když to někdo volá, zkoušel jsi v tu chvíli měnit hlasitost? Jinak pokud se nepletu, přímo nastavit to lze také.

Jinak neboj se podívat se do návodu : http://ws.skoda-auto.com/OwnersManualService/Data/cz/Superb_3V/03-2015/Navigation/Columbus/B8_Superb_Columbus_InfotainmentSystem_Navigation.pdf

Pokud to chcete někdo upřesnit, do toho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
V 28. 11. 2016 at 15:19, rasti74 napsal:

Mám ten istý problém. Aktualizoval už niekto? Vyriešila aktualizácia daný problém?

Reklamácia sekania a samovolného prepínania vyriešená dnes výmenou displeja. Uvidím ako sa to bude správať.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...