Přejít na obsah

Infotainment Columbus Superb III


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Borci, mám docela problém s rušením autorádia při příjmu FM... mám do-montovanou přední a zadní kameru BlackVUE DR650S-2CH, ale myslím, že ten příjem nebyl nic moc ani před tím (bohužel jsem jí tam dával prakticky hned po zakoupení). Zkoušel jsem kameru vypnout (kvůli rušení) a nemá to vliv (ještě jsem nezkoušel kompletní demontáž). Setkali jste se s tím někdo ? DAB příjem je čistý, samozřejmě tam, kde je signál. V servise "nic nenašli" s tím, že "intenzita signálu je jak má být...". Tak nevím, hraje to rozhodně hůře než O II Columbus/RNS510.... jaké máte zkušenosti ostatní ? Vidím, že si na to zde nikdo nestěžuje. @Plzeňáček @martyx1876 vy problém nemáte ? Myslím ale oba máte sedana...ačkoliv anténa pro rádio je myslím v zadním skle...

Díky.

Hlas 002_sd.m4a

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Postup přeložen by google:

 

K tomu, aby Discover Pro nebo Discover Media může nahrát seznamy POI Collection, extrahovaný ZIP souboru se musí shodovat s složku s názvem ‚PersonalPOI‘ a soubor s názvem ‚metainfo2.txt‘ na nejvyšší úrovni svého SD karta se nacházejí.
 
Potom můžete načíst kolekci seznamů POI v následujícím způsobem na přístroji:

1. Stiskněte tlačítko ‚MENU‘ na okraji obrazovky a posuňte panel nabídek tak daleko doleva, dokud se gelagen do menu ‚Nastavení‘.

2. Vyberte ‚Aktualizace softwaru‘ a vyberte ‚Systémové informace‘ a vyberte v zobrazeném seznamu položku menu.

3. Collection seznamy POI jsou automaticky rozpoznány na SD kartě. Proces importu se spustí pomocí tlačítka ‚Next‘.

Úspěšné dokončení importu je potvrzeno v dialogovém okně. Pak můžete vyjmout SD kartu z přístroje.

Vezměte prosím na vědomí, že pouze jeden tým POI seznamy kolekci v Discover Pro nebo Discover média lze načíst. Když sbírka seznamů POI v zařízení již existuje, bude přepsán při přikládání POI seznamy sbírka.

 

Ceske_radary.zip

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevím co dělám špatně ale stále to nejde. 

Stahnul jsem si ten soubor a rozbalit na SDkartu, pak vložil do slotu a v columbusu jsem v navi /nastavení /správa paměti /aktualizovat moje zvláštní cíle SD

Pak mi naběhne hláška :

Databázi Moje zvláštní cíle můžete instalovat aktualizaci softwaru 

Vložte datový nosič 

A tlačítko AKTUALIZOVAT 

Pak naběhne hledá se update softwaru 

A nakonec naběhne chyba data nedostupná, vložte zdroj s daty pro aktualizaci softwaru 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4/24/2017 na 0:49, Plzeňáček napsal:

S rádiem problém nemám a kameru mám úplně stejnou, ale ruší mi TV tuner... Když vypojím zadní, rapidně se mi to zlepší.

Pokud máš verzi DR650S-2CH, zdá se, že nový firmware 1.0005 řeší rušení tuneru, mrkni na to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Hodně lidí se mě ptá, zda bude možné předělat současnou jednotku na nový typ:

https://www.drive2.ru/b/471965642174497569/

 

Tohle je odpověď, tj. cesta je možná, ale zatím bude nutné počkat na nějaký update pro Kodiaqa, O3 a ten tam pak nahrát a vyměnit displej.

 

Cesta updatu standardní cestou není možná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Na všech Columbech od softwaru 0318, lze aktivovat podporu Škoda Connect. Tak teď ještě, aby to firma Škoda začala prodávat jako příslušenství....

 

Ceny za CarNet v USA:

https://carnet.vw.com/web/vwcwp/pricing

 

Pro všechny zařízení bez SIM karty, lze problém dat řešit pomocí VW USB:

https://shops.volkswagen.com/de_DE/web/zubehoer/p/carstick-fuer-online-zugang-im-auto-000051409b-10

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...