Přejít na obsah

Infotainment Columbus Superb III


Doporučené příspěvky

V 8. 2. 2018 na 7:48, eMeF napsal:

 

Mezi aplikacemi v Carplay je appka Skoda, ve ktere muzes spojeni deaktivovat. Carplay se ti pak nespusti ani po opetovnem pripojeni.

 

Diky. Taky jsem uz na to prisel ze to takto funguje. 

S tim zpristupneni internetu to vyresim asi nejakou predplacenou sim (tusim ze Twist neco nabizi) prenosy online traffic snad nebudou nijak velke, neb neustale zapinani hotspotu na telefonu je trochu neprakticke. 

 

Jeste jeden dotaz na co jsem zatim neprisel je funkce pousteni videa z infotaitmentu na tabletu - jakesi streamovani. V navodu neco je - pripojim ipad k hotspotu infotaitmentu, pustim media command - umim ovladat infotaitment ale opacne streamovat neco na tabletu se mi nepodarilo

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 2. 2018 na 23:20, ferda25 napsal:

Dle všeho Nokia 3310 podporuje profily: HFP a BAP, tj. kontakty by se měli načíst + telefon spojit.

 

Tak prakticky ověřené info pro Ferdu a ev. další: Nokia 3310 (2017) se s Columbusem přes BT spojí, ale kontakty se nepřenesou. Podle vysvětlení Škoda infolinky je to vinou Nokie, která nedodala nějaké potřebné podklady... blablabla: sice nejsem odborník, ale Mazda CX3 r.v. 2016 s ní komunikuje kompletně a perfektně, i když po nové Nokii 3310 nebylo v r. 2016 ještě ani vidu ani slechu. Řekl bych, že Škoda infoline je značková žvanírna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mel bych zde dotaz ohledne prehravani audio souboru.Jedna se o kompilace bez pauzy mezi songy, tzv gapless, kdy jednotlive songy na sebe navazuji.

Vsude to funguje jak ma (PC, iPhone, BMW) jen Columbus dela mezi songy asi 1s pauzu. Soubory jsou Mp3 (VBR) na SD karte 64GB.

Je to vlastnost Columba prehravace, nepomuze mit Mp3 kodovane v napr v CBR, nejaky VAG codding?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rds76: tak predevsim je problem vyzadovat od mp3 gapless playback. Na to neni mp3 format urcenej. HW playery co umeji gapless ho podporuji na flac pripadne ze ztratovych treba ogg. U mp3 se to resi prolinackou. Takze bych v prvni staci testnul ty flacy... (:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jestli je ci neni mp3 k tomu urceny, vsude jinde to hraje jak potrebuji, prehravac v Columbovi proste dava mezi songy umelou pauzu a neda se to nikde nastavit. Zkusil jsem flac a hle, Columbus player ty soubory vubec nevidi! Asi nezbyva nez merge do jednoho fajlu, nicmene prijdu tim o moznost poskakovat po jednotlivych skladbach

Editováno: , autor: rds76
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  1. je to flac a neni v nem chyba, v pc hraje, konverze do mp3 v poho
  2. columbus je model MR2018, fw nejspise posledni, auto sjelo z pasu letos v lednu.
  3. zkusil jsem jiny usb flash, predtim jsem to mel na SD, mp3 z nej normalne prehrava
  4. v navodu samozrejme podporu flac pisou

Dukaz viz obrazek

IMG_4385.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

@rds76, občas narazím na stejný problém. Mám Columbus MY2018. Zkoušel jsem přes VLC odebrat metadata (interpret, rok, "extra komenty",...). Většinou to stejně nepomůže, ale co mě funguje je konverze z flac do flac v audacity. Otevřu souboru a znovu ho uložím jako flac soubor, paramery audia nechávám defaultní. Pak vždy 100%ní úspěšnost, zkuse to taky:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mohu se zeptat na zkušenosti s kapacitou SD karty? Pořizuji si S III 12/2017 a chtěl bych si tam z YouTube nahrát nějaké videoklipy a netuším, jakou maximální kapacitu SD karty mohu použít, příp. bych rád radu, jaký typ pořídit. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Mohu se zeptat na zkušenosti s kapacitou SD karty? Pořizuji si S III 12/2017 a chtěl bych si tam z YouTube nahrát nějaké videoklipy a netuším, jakou maximální kapacitu SD karty mohu použít, příp. bych rád radu, jaký typ pořídit. Děkuji
Ahoj, pouzivam 256 a 128 a oboje v pohode. Hlavni problem u klipu z YT vidim v nutnosti tahat je v malem rozliseni. Muj columbus hraje nejvyssi rozliseni 768x576 (tedy klasicke D1 rozliseni z dob SD pristroju).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj hoši už 3 dny stahuju aktualizaci map vždy mě to na konci 4h stahování  vyhodí Avg  a když zadám v avg aby to nevyhazovalo tak při rozzipování na kartu mě to zkolabuje v půlce na ruské mapě . nahrává to tu zvás  někdo poblíž ?  su z Uherského Ostrohu . (nebo počkat na nové aktualizace mají byt teď v květnu ? .

nebo nemáte je někde uloženy kde by nebyl problém je stáhnout? nebo k někomu dovést kartu ? zaplatím vám to nebo vyrovnám svojů slivoviců jak budete chtět . Jsou ještě nějaké zajímavé funkce co se dají nějakou aktualizací do toho columba dohrát ? (stejně musím ještě z někým dořešit vypnutí stopstartu ten mě štve)   mám superb III 1,6 88kw  r.v.2016  4 měsíc   díky milan 777260978

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna o prazninach.... co vse lze do columba dodelat ? Dohrat k mapam radary? Auktualni sat. Rychlost atd ?Co vyjde tv modul ?Nejde na tom z r.v.2016 zprovoznit nejak pres tu tel. Kartu sparovani na dalku z telefonem aby sel treba zamknout pres mobil jak ty nove sklenene ? A co by vyslo odemykani kufru na nohu ? Keysy tam mam  klidne do sz. Diky za cas se mnu.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...