Přejít na obsah

Infotainment Columbus Superb III


Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, Jirka951 napsal:

Také nahráno, vše v pořádku. Columbus 9.2".

Zajímavé je, že u souborů je datum 21.3.2018 a Škoda-auto píše "příští aktualizace je plánovaná na srpen 2018".

Adresáře a některé soubory mají datum 21.3.2018, mapové soubory jsou z 12/2017.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar chlapy. koupil jsem si SDHC kartu 32 GB, ale nedaří se mi to nainstalovat. Mám to stáhnuto v PC, ale chce to po mně nějaký program k otevření. Jsem na tyto věci upřímně řečeno analfabet. Mohli by jste mi někdo pomoci nebo mohl bych k někomu přijet i s halúzkovou. Jsem od Zlína. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravim panove,

na Skoda update portalu jsem si stahnul mapy pro muj VIN a chtel jsem je nainstalovat do auta.

Bohuzel se mi to nedari jak z SD karty tak i z USB disku.

Hlasi mi to nedostupna data.

nevite, kde delam chybu?

dekuji vsem za radu predem,

Dalibor

F167005B-8BD6-4D24-81A8-1F4E8D60B04B.jpeg

Editováno: , autor: Drak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsem to psal nekolikrat.

Na OSX je v tomhle pripade nutne pouzit neco jineho na rozbaleni, idealne Archiver atp.

Skodovka (potazmo VW) to bali debilne a jsou u toho komprimovaneho souboru blbe hlavicky, windows to ignoruje, OSX a i jiny Unix system je na to dost haklivej.

 

Alesi, neprud :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím chlapi, hledám někoho na odblok videa za jízdy a popřípadě jiné užitečné vychytávky... nejlépe Morava, Olomouc, Ostrava.

Nebo pokud někdo projiždíte těmito městy či okolím...

pište prosím na e-mail, zavolám na zanechaný kontakt, díky 

petrinisko@centrum.cz

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

zdravim

poprosim niekoho kto by mi "PRESNE"povedal v akom formate a v akom programe treba nastavit aby isli prehravat video klipy z YT na USB ktore som si pred tym stiahol do PC a nasledne si ich prekonvertoval Viem ze v navode pisu max rozlisenie videa z usb 720x576 ale najviac co sa mi podarilo rozchodit bolo 640x480 a to som potom nasledne roztiahol na cely display v menu columbusu ale nebolo to uplne ono Precital som dost navodov aj tu aj inde a skusil vselijake formaty rychlosti rozlisenia zvukove stopy ale iba niektore mioznosti isli.Preto by som rad poprosil niekoho kto s tym ma skusenosti aby mi poradil presne nastavenie ktore je mozne pouzit do radia columbus III /modelova rada superb 2017) aby bola zachovana co najvacsia kvalita obrazu a zvuku. popripade aj nejaky kvalitny free video converter Inak to je stale robota pokus omyl

diky 

Editováno: , autor: wagrant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...