Přejít na obsah

Infotainment Columbus Superb III


Doporučené příspěvky

Ahoj taky jsem chtel vymenit starsi typ za novejsi ale jen v tom pripade ze by sa me rozchodil skoda conekt aby a me rozchodila spojeni telefon- auto mohl bych na dalku zamknout zkontrolovat kde ja atd... jinak mel jsem moznost vyzkouset novy columbus mel jsem novu L&K na vikend nez jsem koupil 2016 a to sklenene radio je nestesti po kazdem zmacknuti zustane otisk prstu takze hadrik a furt cistit ...kdyby byla sance tu funkci  conekt rozjet na starsim columbu ( ferda25 nebo nekdo podobny ) orig slot pro sim kartu uz v aute mam sel bych do toho.... 

Jinak www.mihocar.cz ma ty radia

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dnes rano som navštívil škoda servis že mam problem s Columbom (ked je mraz silnejsi tak rano nereaguje na dotyk,  ale samovoľne prepina stanice) ..... odporučili prehrať softvér... 

Pôvodný soft som mal 0318 a prehrali mi tam najnovší 1233 ... 

.. viac info dodam časom... nebol cas ani nastavit rádio zatiaľ... 

Inak auto uz nieje v záruke a nedalo sa mi prehrat soft v ramci záruky (teda zdarma) a tak som platil 30€ myslim že cena je v pohode.

20180918_000016.jpg

20181221_093720.jpg

20181221_115301.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...