Přejít na obsah

Infotainment Columbus Superb III


Doporučené příspěvky

Bohuzel je tam (zkusenost jizdy pres republiku s kolegou jako spolujezdec) mnozstvi falesnych hlaseni. Treba za mostem Smejkalka je informativni tabule a rve to, ze je tam kasirovaci radar. A kdyz jsme u toho, dnes Googli mapy na D1 taky slabota. Columbus (minimalne jeho starsi verze) je zase mnohem slozitejsi na ovladani. Takze si vyberte..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stalo sa Vám už niekedy, že navigácia nezobrazovala kolónu? Doteraz som bol s navigáciou spokojný (mám škoda connect aj SIM kartu), vždy ma vedela navigovať aby som obišiel kolóny, no za posledný mesiac už 2x nezobrazovala kolónu v Žiline na ľavobrežnej a dva dni dozadu ani kolónu pod Strečnom. Myslel som, že navigácia ťahá dáta o kolónach z Google maps, no keď som si na mobile pozrel premávku cez google maps, tak tie koĺóny tam boli, v Columbuse však nie. Stalo sa to už niekomu? Poprípade, tušíte v čom by mohol byť problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podarilo sa niekomu spojenie z celosklenenym Columbusom  do car play bezdrôtovo ?  mne ide Iba cez kábel ale už sa mi stalo že je možné pripojenie do car play aj bezdrôtovo len nie v aute Škoda. Zaujíma na či to je softwarova záležitosť teda do budúcna nejakým updatom alobo musí byť úplne nová jednotka

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, už tretí či štvrtý deň mi svieti červená zemeguľa+biele autíčko. Všetko funguje ako má (Skoda Connect, dopravné informácie, WiFi v aute (určite cez LTE keďže prenosová rýchlosť je vysoká), akurát tam nemám to 4G). Robí mi to tuším od chvíle keď som do rádia nahral SK_CZ_AT_HU radary, ale môže to byť len náhoda. Robí to ešte niekomu? V sekcii pre OIII s tým mal aleš tiež nejaké problémy tuším. Vopred vďaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 7. 2019 na 15:30, Aleš_BX napsal:

mě v pátek na cestě cca 260 km dlouhé po dlouhé době svítila bílá zeměkoule 4G LTE, dnes na cestě zpět opět červená, ale vše funguje....

Tak som dnes resetol nastavenia Skoda Connect v radiu, znova zaregistroval auto a vsetko svieti ako ma. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak myslis Jazdne udaje a naimportovane ciele, tak tie tam mam. Jedine co som musel zas doplnit bol servisny partner a ze ci chcem aby ma volali automaticky na prehliadku. Ja som si nevymazal auto zo Skoda Connect ale resetol Skoda Connect v radio. Na servri zostalo vsetko ako ma.

 

EDIT: A este nazov vozidla.

Editováno: , autor: Scenic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stiahol som si mapy 2019 pre svoje auto.2 Súbory boli "zazipovane" 

Tak som ich "rozzipoval" nakopíroval na SD kartu. 

1subor ma cca. 20gb a druhy cca. 5gb

Sú to spravne veľkosti? 

Je jedno v akom poradí ich nakopirujem do auta? 

Ako to kopírujete Vy? 

Mate auto naštartovane? 

Mám bezklucove ovládanie... (stačí stlačiť gombík do 1.polohy)?

V nedeľu idem do DE, tak nechcem niečo pokašľať... 

Ďakujem 

Editováno: , autor: titanius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dobry den, neporadil by mi niekto ako a s cim konvertovat video. Presny navod s free softom by uricte pomohol viacerym.

Uz niekolko dni skusam E.M. Total video Converter a jeho nastavenia a stale mi to nejde. Skusal som spominane rozlisenie 720*576, asi davam zly format.

Movie maker mi nainstalovat nejde, Win. 7 uz vraj nieje podporovany.

Dakujem.

Editováno: , autor: JaUjcik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 29. 7. 2019 na 21:40, JaUjcik napsal:

Dobry den, neporadil by mi niekto ako a s cim konvertovat video. Presny navod s free softom by uricte pomohol viacerym.

Uz niekolko dni skusam E.M. Total video Converter a jeho nastavenia a stale mi to nejde. Skusal som spominane rozlisenie 720*576, asi davam zly format.

Movie maker mi nainstalovat nejde, Win. 7 uz vraj nieje podporovany.

Dakujem.

Návod je tu

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

MIB3 u Passatu nemá vstup na SD kartu ani na DVD, jen malý konektor USB-C jako jediný vstup, zbytek online.

 

Stále píše po zapnutí, že pro aktivaci servisní karty nutné nastartovat auto mobilním klíčem, u Scaly to pak pár minut vždy načítá profil, pokud se to provede...

 

Z přístroje si lze rovnou dokoupit předplatné a možná časem i data....pak je tam právní ujednání..

 

Oproti MIB2.5 v ovládání žádný výrazný posun, až na asistenty, kteří se posunuly do hlavního menu a lze je nastavovat v celkem zajímavém prostředí, které umožní přímo na obrazovce vedle auta zvolit typ asistenta a ten přímo nastavit, detailnější nastavení je převzaté z Touaregu3, bohužel nový panel přístrojů v Passatu je oproti Škodováckému snad ještě o krok zpátky(nemá sport menu a ty modré ciferníky mě nenadchly).

 

Přepnutím do navigace se nezobrazí mapa, ale něco jako kompas nebo co...je to kulaté a nepochopil jsem zatím význam.

 

Ovládání climatroniku není tak bohaté na volby - rozděleno na přední a zadní a na nastavení....

 

Z hlediska funkcí je to inovovaný systém MIB2.5 s menu, které má až na drobnosti shodné provedení, který má za úkol být hlavně online a tak i získávat veškerá data a tím trochu ztrácí na kráse pro Ty co používají SD karty a nebo ještě DVDčka na přehrávání filmů. 

 

 

 

 

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SD karta zasunutá v přístroji nikomu a ničemu nepřekážela a umožňovala snadnou obnovu či nahrání nových dat, tvrdit, že její odstranění je z důvodu rychlosti mě hodně pobavilo....počítač není auto!!!

 

Důvod odstranění je jen snaha ušetřit a vyrobit to za pár korun, na středovém tunelu je jen malá USB-C zdířka a nic víc.

 

To jsem zvědavý až do ní jen časem zapadá prach a při aktualizace na tom v servise spadne celé zařízení, jak se k tomu postaví Škodovka. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako mně osobně by rozhodně nevadila absence mechaniky, už několik let jsem ji nikde nepoužil, ale absence SD už je horší, ale dejme tomu. Nad čím mi ale zůstává rozum stát je použití USB-C místo klasických USB 2.0 nebo 3.0. Ano Cčko je nejlepší konektor, oproti nejdebilnejsimu micro USB už jiné v zařízení nechci ale tak nějak na druhém konci... Tohle je fakt úlet a rozhodně tam není ani finanční úspora socket USB-C je dražší než klasický USB... Takže já se ptám proč? Abych si kupoval speciální flashky, kabely, redukce ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...