Přejít na obsah

Infotainment Columbus Superb III


Doporučené příspěvky

Jakým způsobem se dají vůbec přehrávat filmy v MIB3? Jedině přes mobil? 

Dotaz nejspíš na Ferdu, který toho ví dost....

 

Omlouvám se za možná hloupý dotaz, ale jsem už řady let zvyknutý na přehrávání videí a pomocí SD karty mě to přišlo "user friendly". 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
V 19. 7. 2019 na 11:08, Aleš_BX napsal:

 

tak jsem provedl dle tvé rady a o všechna data kromě jízd jsem přišel... tedy cíle, POI, RSS kanály, opuštění oblasti, informace o překročení rychlosti, vše jsem musel znovu nastavovat....

 

a zeměkouli mám stále červenou, tedy víc škod než užitku...

Divné, medzičasom sa mi to stalo zas. Opäť som vymazal v aute Škoda Connect a po spárovaní mi všetko zostalo... ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 21. 10. 2017 na 22:11, Mak.cz napsal:

Zdravim, rad bych se zeptal, zda se Vam nekomu stalo, ze by Columbus zacal hlasit hlasky jako:
SmartLink - Funkci muzete uvolnit aktivacnim klicem. Obratte se na sveho prodejce [ OK ]
nebo po kliknuti na tlacitko PHONE pouze tato hlaska a tlacitko OK

Telefon je nedostupny  [ OK ]
nebo
Fuknci HLASOVE OVLADANI muzete uvolnit aktivacnim klicem. Obratte se na sveho prodejce [ OK ]
auto bylo na klasicke zarucni prohlidce a byla provedena vymena mechaniky SD slotu radia (krabice v uloznem prostoru se dvema sloty sd a cd rom). 

Jo a jeste tam nemam mapy, takze jsem se je pokusil stahnout, vytvoril jsem updatovaci SD kartu, nicmene nevim zda to pujde jen updatnou, kdyz mi to hlasi:

Navigacni data v systemu infotainment nejsou platna. Zkotrolujte data.

Jinak vlastni vymena SD slotu se asi povedla, protoze oba sloty funguji jako zdroj muziky. 

 

Diky za rady, ale asi budu opet muset do servisu, tohle doma asi nenastavim co? 

 

Mak

 

V 21. 10. 2017 na 22:11, Mak.cz napsal:

 

Ahoj, jak jsi vyřešil tento problém?  Nyní mám stejny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Mě se to taky párkrát stalo, stáhl jsem to při další jízdě ještě asi 2x a pak to proběhlo, ale vypadá to, že to je častá závada. Většinou, když jsem stahoval třeba 2-3 země najednou, tak první dvě proběhly a na třetí se to seklo. Při dalším načtení zemí ke stažení už tam první dvě nebyly, tzn. byly aktualizované a ta třetí seklá se nabízela znovu k aktualizaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...