Přejít na obsah

Infotainment Columbus Superb III


Doporučené příspěvky

Dobrý den, moc sem nepíšu, ale musím se podělit o svoji zkušenost s uživatelem Ferda25. Mám to do Strakonic docela daleko tak jsem váhal, zda se mám vypravit nebo ne, ale nakonec jsem se odhodlal a napsal. Musím říct, byl jsem mile překvapen jednáním, kterým Ferda25 přistupuje k práci, je to opravdu mistr ve svém oboru, neznám nikoho, kdo by to měl takhle v malíku jako on :) Vše v mém autě nastavil, dokonce opravil paměť sedaček, což v originál servisu nedokázali (chtěli měnit motorky pro pohyb sedadel), takže super. Nakonec jako třešničku na dortu mi přeinstaloval jednotku MiB 2 na MiB 2.5 a já jsem si mohl namontovat LCD Columbus 9,2”. Vše funguje na jedničku a musím podotknout, že i když se jednotka hodně bránila, nevzdal to a nakonec opravdu vše dokončil. Ještě jednou mu chci touto cestou poděkovat a pokud někdo váháte zda se do Strakonic vypravit tak neváhejte, je to opravdu člověk, který se jen tak nevidí. Zasílám pár fotek nového Columbuse, omlouvám se kvalitu fotek, fotil jsem narychlo.

b550df604ee8a202c611397bf299daae.jpg39f0165b6894e108405e4e3b3bd970ba.jpgdfd365f75d5ce45fbfdf00202d72c370.jpg9ccd1586a4ef328b8d606295ff542ce4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hlavně ten LCD, to je jíná třída, barvy jsou nádherný, nejsou tam duchové jako u staršího LCD, dále to menu je mnohem hezčí než to staré, vše funguje svižně, žádné trhání. Jinak to hezčí menu umí Ferda25 i na starším LCD s MiB 2. Pokud někdo nechce měnit LCD tak to menu umí změnit, měl jsem to před výměnou a super.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ja se spis zeptam Marak1 na duvod predelavani ...bude to pak umet neco noveho ? To sklenene je strasne nachylne na otisky prstu..jedine co me chybi na columbovi r.v. 2016 je ze nema tu vzdalenou komunikaci z mobilem ( jestli to dela radio nebo jina jednotka v aute) myslim kde se auto nachazi zda je zamcene atd ...to me tam chybi a to kdyby nekdo umel dodelat do auta ktere jeste nema sos tlacitko 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
V 20. 11. 2019 na 19:39, ferda25 napsal:

 

Ahoj, mám columbusa celosklo

HW: H54

SW: 1240

Mapy: 2018

čo je najlepšie? aktualizovať tieto mapy alebo prve aktualizovať celý columbus? 

mapy sa inštalujú z SDkarty a celý software columba si viem aktualizovať aj sám? Keď je auto v záruke ? som nováčik..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Patrik1971 napsal:

A je nejaky problem s Columbom?Lebo inak nieje dovod ho aktualizovat.Mapy stiahnut zo Skodaupdate portalu a nahrat do Columba.

nie problém nie je žiadny našťastie, len som taký že sa snažím mať všetko aktualne hlavne kvoli tomu vydávajú tie aktualizácie či už kvoli novým funkciám alebo opravám chýb či rýchlosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

nějak mi nejde spustit SIM ve slotu pro |SIM kartu.

Jedná se o S3 r.v. 2016

prostě sim tam nejde vložit dle návodu. Kouká 2/3 ze slotu ven.

Jednou jsem ji i rozeznal na displeji ale psalo to , že SIM je nefunkční. V telefonu funguje bez problemu.

Děkuji za každou radu

J.

Editováno: , autor: JirkaC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...