Přejít na obsah

Infotainment Columbus Superb III


Doporučené příspěvky

Ja bych to spis zkusil udelat z 0.5mm pruzinoveveho dratu takovy dratek a na konci ohnout 1.5mm na plocho to tam vlozit dostat to za tu simku a jemne potahnut...jinak sa zeptam na co vyuzivate vestavenou sim? mam ji tam ( druhu k memu cislu ) ale kdyz vejdu do auta z telefonem prihlasi se na telefon a bere si vse z tama jen kdyz zapomenu telefon tak se prihlasi tato.  Tak me to moc nedava smysl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, bojler napsal:

Tenká pinzeta by se tam nevešla? Jinak asi nezbude nic jiného, než vytáhnout a rozebrat. Vytahoval jsem loni takhle zaseklou sim z telefonu (resp. dvě nacpané do jedné díry) a je to opravdu chuťovka.

Pinzeta se tam nevejde bohužel. Na rozebrání si netroufám, tak pokud někoho seženu nechám to udělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, bojler napsal:

Tenká pinzeta by se tam nevešla? Jinak asi nezbude nic jiného, než vytáhnout a rozebrat. Vytahoval jsem loni takhle zaseklou sim z telefonu (resp. dvě nacpané do jedné díry) a je to opravdu chuťovka.

Děkuji za tip, jestli někde seženu ten drátek tak to zkusím.

J

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Martin Bednář napsal:

Když tam opatrně strkáš tu svoji kartu - cítíš pružný odpor? Jestli by nestačilo uvolnit tu pojistku jemným zatlačením a pak by ten zbytek možná šel lépe ven...

to zacvaknutí cítím, ale karta se tam zasune jenom kousek- viz foto výše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzal jsem starou Simku a na hranu jsem aplikoval trochu vteřinového lepidla. Potom jsem to strčil do slotu a čekal až lepidlo zaschne. Vytanul jsem to spolu s mikro sim, která zzam byla zasunuta.

Pro radu jsem si zašel do jedný suprový nálevny piva. Už se těším jak tam bývalému kolegovi poručím štamprle za radu.

J

  • Líbí se mi 2
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny

Prosím poraďte mi s aktualizaci map. Koupil jsem superba 2016 s columbusem, který má pouze sloty 2x SD a USB. V prvním SD slotu je vložena SD karta s navigaci a bez ni navigace nefunguje.

Navštívil jsem stránky škoda, aktualizace infotainmentu, zadal WIN a stáhnul novou mapu (13GB) a rozbalil zip.  V ZIPU je pouze složka „maps“ s podsložkami, vypadá to stejně jako na originální SD kartě vložené v Autě.  Tak jsem vzal druhou novou SD a na ní nahrál obsah nových map. Vyměnil jsem karty a piše mi to "Vložte datový nosič s platnými navigačními daty" Zkoušel jsem to několikrát a  na různé SD se stejným výsledkem. 

Editováno: , autor: Doffi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík moc. Napsal si to jasně, věcně a už je mi to všechno  jasné. 

Než jsem to tady napsal měl jsem totiž předtím asi 20 minutový hovor se škoda auto infolinka a ženská mi nebyla schopna ani říct,  že to funguje jen s originální SD. Přitom jsem ji řekl, že jsem to zkoušel asi na 3 různé SD a že jsem si koupil v datartu novou  32GB kartu aby se mi tam vlezla aktuální mapa a ona mi jen řekla, že to je divné, že to nefunguje.

Takže dík a už budu vědět. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Columbus a DAB, ako ste na tom so signálom na SVK? Mne nájde zopár staníc a všetky sú ticho. Napríklad Towercom Anténa rock nájde a ostane ticho, po chvíli preladí na FM frekvenciu Anténa rock. To všetko s priamou viditeľnosťou a vzdialenosťou 5km od Zobora kde by mal byť 5kW DAB vysielač.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Dobrý den,

 

prosím o radu. Máme Škoda Superb III 2015 v něm autorádio s TV Tunerem.

Bohužel s příchodem DVBT-2 se stalo nepoužitelné. Jak máme postupovat? Je zde nutno navštívit servis?

HW: H50

Software: 0318

Případně jak se bude návštěva servisu cenově pohybovat pokud jste již řešili.

Druhý dotaz - jak zjistim jestli mám aktuální mapy? Případně je potřeba něco aktualizovat?

Luboš_Navigace.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...