Přejít na obsah

Infotainment Columbus Superb III


Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj, mám problém s BT handsfree v autě. Po prvním hovoru vypnu hovor na telefonu, ale nejde mi vypnout na displeji ani na volantu. Pak cca po 5 min BT úplně vypadne a telefon je odpojenej a nejde naskočit znova. Jedná se o Iphone 11 Pro. S jinými Iphony auto funguje bez problémů, ale na druhou stranu telefon s jinými BT příslušenstvými žádný problém nemá. Neměli jste někdo podobný problém?

IMG_5167[1].JPG

IMG_5166[1].JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mám ten stejný problém zhruba od iOS 13.3 chová se to úplně jak popisuješ a dělají to pouze iPhone řady 11, zatím to nechci zakřiknout, ale včera vyšla nová beta a dnes se zdá, že to zatím opět funguje, tak snad to bude OK, jinak asi budu měnit telefon ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to možná bude tím, snad to opravdu v této verzi opraví, psal jsem to jako chybu již asi před měsícem, tak uvidíme. Jinak jsem to řešil skrze CarPlay, tam vše funguje, ale je to otravné, pokud se jezdí po městě, tak stále zapojovat a vypojovat telefon, chudák baterka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 6. 2020 na 15:36, hans79 napsal:

Ahoj, mám problém s BT handsfree v autě. Po prvním hovoru vypnu hovor na telefonu, ale nejde mi vypnout na displeji ani na volantu. Pak cca po 5 min BT úplně vypadne a telefon je odpojenej a nejde naskočit znova. Jedná se o Iphone 11 Pro. S jinými Iphony auto funguje bez problémů, ale na druhou stranu telefon s jinými BT příslušenstvými žádný problém nemá. Neměli jste někdo podobný problém?

IMG_5167[1].JPG

IMG_5166[1].JPG

Mám stejný problém a taky Iphone 11 Pro.. tak aspoň už vím že není problém v autě..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám dotaz, chtěl jsem aktivovat performace monitor a jeden klučina mi napsal že to umí aktivovat s tím že se musí aktualizovat jednotka, poslal mi link na aktualizační data s tím že si je mám stáhnout a nahrát do auta a následně se setkáme že mi to jen nakóduje, vše proběhlo v pořádku a systém je aktualizovaný, jenže problém je v tom že mi z nabídky zmizel mirrorlink (předtím tam byl), ted tam je pouze android auto a car play. Klučina mi napsal že to není problém zpět nakodovat a uděláme to vše při jednom, jenže se už týpek neozývá. Dále už 3 dny mám problém se sekáním systému když jsem v ´´MEDIA´´  když mám RADIO tak je vše v pořádku..  Dále  když někam dojedu a vypnu zapalování a otevřu dveře řidiče tak infotiment zůstane zapnutý (KESSY). Prostě a jednoduše systém není stabilní  a pochybuju že tento SW je vubec určený pro mou jednotku.. Jsem si vědom že jsem udělal neskutečnou chybu že jsem si nahrál do auta něco o čem jsem vubec nic nevěděl.
Původní SW 0318
Aktuální SW 1433
 Umíte někdo můj problém vyřešit ? Odkaz kde stáhnout ten pravý SW a nebo za kým zajet ?   Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...