Přejít na obsah

Infotainment Columbus Superb III


Doporučené příspěvky

V 5. 6. 2020 na 17:51, Lewhart napsal:

Tak bohužel, 3 dny vše OK a dnes vše při starém, opět stejný problém s iPhone 11 pro Max , už jsem se radoval, že iOS 13.5.5 (beta) vše řeší a asi nic :(

Povedlo se to nějak dotáhnout a nebo problém stále trvá? Kolega má naprosto stejný projev s iPhonem a nevím jestli ho hnát na update MiB jednotky a nebo to nemá smysl.

 

Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám jeden dotaz jestli se někomu už zasekl celej infotainment. Na posledním výletě jsem mladému dal dozadu iPad aby mohl koukat na pohádky na dlouhé cestě a právě pro to mám simku v autě pro internet, ale jakmile se delší dobu něco stahuje tak celé auto zamrzne. Nejdřív přestane fungovat WiFi pak nereaguje infotaiment na dotyk, nejde vypnout, nejde ovládání na volantu, za chvilku přestane číst značky a vypne asistenty a po chvilce se to restartuje a pak za 5 minut zase dokola... začalo to po přidání sim karty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, je tady někdo kdo má zkušenosti s tlačítkovým Columbusem a zároveň dotykovým? (nevím jak se značí tyto verze, ale myslím si že si rozumíme :D MIB1 a MIB2?) 


Chtěl bych se zeptat jestli je mezi těmito jednotkami nějaký rozdíl v plynulosti, tzn. jestli je novější dotykový columbus rychlejší (např. při načítání apple carplay, navigace nebo při ovládání jakýchkoliv jiných funkcí). 

 

Zvažuji koupi ojetého Superba III r.v. 2017-2018 a dají se najít různé kousky právě s novějším infotainmentem a tak mě zajímá jestli je to něco na co bych se měl zaměřit nebo mezi těmito jednotkami není v podstatě žádný rozdíl (když neberu v potaz design).

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj já jsem měl původně tlačítkový Columbus MIB2 a Ferda mi to předělal na ten skleněný MIB2.5 pouze s dotykovou vrstvou a super, bál jsem se toho ovládání bez tlačítek, ale teď toho nelituji. Ten LCD je v zobrazení úplně někde jinde a i když je to dodělávané vše funguje bez záseků a bez problémů! David

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 8. 2020 na 14:05, Lewhart napsal:

Ahoj já jsem měl původně tlačítkový Columbus MIB2 a Ferda mi to předělal na ten skleněný MIB2.5 pouze s dotykovou vrstvou a super, bál jsem se toho ovládání bez tlačítek, ale teď toho nelituji. Ten LCD je v zobrazení úplně někde jinde a i když je to dodělávané vše funguje bez záseků a bez problémů! David

Na kolik taková předělávka vyjde ,jestli to není tajné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
V 26. 8. 2020 na 21:33, duchyo napsal:

Moje zkušenost - kombinace  iPhone 11 Pro spojený přes  Bluetooth a WiFi hotspot zapnutý = zamrznutý Columbus. Stáhl jsem iOS 14 beta verzi a vše chodí jak má...

 

Tak mě se to na iPhone 11 Pro s ostrou verzí iOS14 pro změnu začalo sekat - nejdřív vypadne eCall a ozve se hláška, že nouzové volání je nefunkční, po chvíli přestane reagovat columbus na jakýkoliv dotyk, nejde ztlumit zvuk, vypadne čtení značek a po chvíli se vše restartuje a za chvíli znovu... Někdo stejný problém?

 

Počítám, že tohle se ŠA nemá cenu řešit, nemají na to ani základní znalosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Chlapi, viete mi prosim poradit ci sa da a ako napojit dva mobilne telefony sucasne a vyuzivat ich:

1. smartlink - cez USB vpredu pripojeny iPhone s navi Waze a zrkadlenim na Columbus

2. druhy mobil pripojeny (neviem ako) na pustanie hudby do auta.

 

Ked sme to skusali cez BT audio tak to neslo ked bol cez USB vpredu napojeny iny mobil.

Superb 3, 11/2018, Columbus

Dakujem pekne.

 

J

 

Editováno: , autor: Jozef999
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...