Přejít na obsah

Infotainment Columbus Superb III


Doporučené příspěvky

My máme také -2 patra, krásné to přepíná, jen se to na cca 3 sekundy odmlčí. Máme  obyčejný 2G (cena cca 280 EUR) a pro hovory a  chod infotainmentu to stačí, holt si v garaži v autě nebudeš stahovat emaily. 

 

Nyní stojí už i méně, např. viz zde https://www.gsmzesilovace.cz/product-category/gsm-band/2g/

Editováno: , autor: guest100
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, takže to máš takto? Takhle to měli v Anglii (možná ještě mají). Napadlo mě jestli někde třeba nastavení regionu (střílím od boku). Teoretický to možná ani nejde přehodit můžeš mít jinou jednotku. Mám auto v servisu tak to nemůžu jít zkusit 😀 
 

image.thumb.jpeg.8aef1a0f5002fbacec07d3ec4af54aa9.jpeg

Editováno: , autor: gary90
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, gary90 napsal:

Čau, takže to máš takto? Takhle to měli v Anglii (možná ještě mají). Napadlo mě jestli někde třeba nastavení regionu (střílím od boku). Teoretický to možná ani nejde přehodit můžeš mít jinou jednotku. Mám auto v servisu tak to nemůžu jít zkusit 😀 
 

image.thumb.jpeg.8aef1a0f5002fbacec07d3ec4af54aa9.jpeg

je to screen z české inzerce na sauto https://www.sauto.cz/osobni/detail/skoda/superb/175661838

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslel jestli to máš jako na fotce co jsem dával. Normálně to mají všichni vlevo jen v Anglii vpravo (měli) proto se ptám protože to můžeš mi dodelany s jinou jednotkou nebo jestli originál protože jsem nikdy neviděl v nastavení ze by to slo změnit (ale třeba je to jinak)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 20. 6. 2022 na 12:21, Prochaine napsal:

Zdravím,

 

mám v autě původní firmware MHI2_ER_SKG11_P2104_1.

Na jakou verzi mohu přejít, pokud nemám žádnou diagnostiku apod.?

 

Hardware: H50

Software: 0318

 

Děkuji

ahoj @Prochaine, píšu trochu s křížkem po funuse, ale zrovna včera jsem dělal update z verze SW Train: MHI2_ER_SKG11_P2104 a SW MU: 0318 na SW Train: MHI2_ER_SKG11_K3343 a SW MU: 1433 a vše proběhlo bez komplikací, jen budeš mít pak v modulu 5F chybu, ale to by jsi měl po každé aktualizaci firmwaru jednotky, odstranit tu chybu půjde jen s diagnostikou

 

krátký postup jsem sepsal tady https://www.aldacerny.cz/2022/08/aktualizace-infotainmentu-columbus-mib2-ve-skoda-superb-iii/

  • Díky 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
V 4. 8. 2022 na 17:52, gary90 napsal:

Čau, takže to máš takto? Takhle to měli v Anglii (možná ještě mají). Napadlo mě jestli někde třeba nastavení regionu (střílím od boku). Teoretický to možná ani nejde přehodit můžeš mít jinou jednotku. Mám auto v servisu tak to nemůžu jít zkusit 😀 
 

image.thumb.jpeg.8aef1a0f5002fbacec07d3ec4af54aa9.jpeg

 

Sice asi pozdní odpověd, ale tohle jde normálně nastavovat a upravovat. (Krom samotne rychle zameny jednotlivych widgetu, podrzenim v levym hornim rohu prstem dlouho) jde ten homescreen upravit, podrzenim tlacitka Home, dle libosti. Tedy i presunout na jinou stranu.

 

 

 

1553976296_HST1.thumb.jpg.f3a1347a8cb7c92ed188a9493ce19c9c.jpg

1985395092_HST2.thumb.jpg.336c4dac51c78638c037a2c90b08013e.jpg

866067245_Menu1.thumb.jpg.3e2258dc4b8e8587fde12b42c69cd07e.jpg

313554127_Menu2.thumb.jpg.05572d2d58dd9e0f2b56cf2d52b14927.jpg

Editováno: , autor: Inferius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je trochu Škoda, že když si nastavim widgety na jedné straně a na druhou to hodím “znova” tak to z té první zmizí. Ale co mě vyloženě vytáčí když jsem někde jinde v rádiu tak klepnu na HOME a naskočí mi ta druhá prázdná stránka. Zkoušel jsem vše a nemůžu projít na to jak udělat to aby naskočila ta první s widgetama. 😭

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...