Přejít na obsah

Infotainment Columbus Superb III


Doporučené příspěvky

Má někdo v Supu3 na Columbovi Mirror Link?

Jak vám běhá WAZE? 

A jak google mapy?

Umíte nafotit, jak to vypadá na té navi a jestli to Maxidot taky nějak zobrazí?

Ovládat to lze plnohodnotně hlasově a volantem? 

Nebo to je všechno jen polořešení, a jedině origo navi je dotažená tak, aby vše šlo?

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuším že Google stejnak sosa nějaká infa z WAZE.

Jinak Google je v něčem uzivatelsky lepší než originál. Třeba zadávání přes voice. Řekneš třeba název firmy a nemusíš se starat o adresu nebo telefon. To origo neumí. A to se nebudu bavit o online navigování podle aktuálniho dopravního zpravodajství. Tam je Google jednoznacnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Googlování hlasem je perfektní, zjistíš cokoliv, ihned a jednoduše, perfektní, bezesporu. Je to lepší než placený (první dva roky v ceně nového vozu) BMW asistent na lince, co vše stejně přes google hledal a posílal do navi souřadnice.

 

Google mapy berou v potaz při plánování trasy z Waze jen některá data jako např odstavené vozy na krajnici dálnice, kolony, nehody. Je to mnohem aktuálnější než TMC, rozhodně.

 

Waze zase ukáže komplexněji kde jsou hlídky, kontoly nebo měření ale je fakt, že zrovna tohle je poslední dva roky čím dál hůře funkční. Zřejmě to někdo nepovažuje za korektní. Kdysi to fungovalo dokonale, dneska polovina těch událostí není vůbec hlášena nebo je smazána.

 

Buďte rádi, že jedou filmy z karty a nemusíte je mít na DVD.

 

A zvukové upozornění na POI už jde?

 

TV hrála i při jízdě už v první generaci navigací DX a to i v Superbu1. Pokud to nehraje nyní, není to signálem ale blokací stejně, jako je blokováno DVD. Stačí to deaktivovat a pojede to i za jízdy.

Editováno: , autor: eauto1.cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem či som vadný alebo je chyba niekde inde. Mne sa ešte nepodarilo rozbehať smartlink s telefónom. Ide o Samsung S6 s Android 6.0. 

 

Keď už sa to nejakou náhodou pripojilo (cez kábel) tak mi auto akurát zahlásilo, že v telefóne nie je žiadna aplikácia podporujúca prenos dát. Inak aj to pripojenie samotné je zázrak. A to ide len cez kábel? Nefachá to cez BT ako obyčajné telefónne funkcie? Aspoň že to funguje, hoci občas nejdú SMS a občas, idú, ako sa tomu chce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Pozoruji na Columbu divné chování:

1) Někdy se mi nezobrazuje ikona nabití mobilního telefonu (po odpojení a připojení se zobrazí)

2) Někdy mi funguje (přestože by to fungovat nemělo) zobrazení přijatých SMS zpráv z iPhone (nemá rSAP)

 

Máte někdo podobnou zkušenost?

Editováno: , autor: Prochaine
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Existují wifi transmittery, které umějí přenášet AV signál. Je i možné donutit tablet přijímat video obsah přes wifi, ale mám trochu obavy, že to navzájem prostě nepropojíš, ne s origo navigací. Pokud by navigace běžela například na androidu a tablety taky, tak by to bylo určitě reálnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Pokud jste někdo jako já, zkoušel na update portálu Škodovky najít nové mapové podklady pro Columba, které byly ohlášeny na měsíc červen a na update portálu se tomu tak i píše, že update proběhl v červnu a další bude zase v listopadu, tak se nedivte, že tam zůstal update z loňského listopadu, protože....viz. super vyjádření ze strany Škoda:

---------------------------------------------

Aktualizace mapových podkladů proběhla úspěšně pouze u jednotky Amundsen (červen 2016). U navigace Columbus se vyskytla
neočekávaná chyba, za což se Vám velmi omlouváme.

Nové mapové podklady pro Columbus, s označením ECE 2017, budou bohužel dostupné až ke konci roku.

Děkujeme za pochopení.

----------------------------------------------

Neočekávaná chyba se bude opravovat přes půl roku...super :(

Ví někdo jak je to s updatem? Je to časově omezené? Nikde jsem to moc neštudoval, ale mám dojem, že zdarma to má bý pouze tři roky po zakoupení vozidla...pokud je to pravda, tak jsme tím o jeden upgrade přišli ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mě Columbus dostal - nastavil jsem krátkou trasu z Dolního Bukovska do Plzně a protáhnul mě lesní cestou z Ponědrážky do Bošilce. Asfaltka se zúžila, pak přešla na štěrk, pak klasická lesní cesta, otáčet jsem se mezi stromy už nechtěl... Proč jenom u něj nejdou zakázat nezpevněné cesty :(?

post-24138-0-15817600-1468171120_thumb.j

 

Pak jsem narazil na jednu drobnost - když připojím telefon Samsung Note 4 k USB1 (tj. na střední konzole vpředu), telefon se připojí jako multimediální zařízení, ale baterie se nanabíjí. Když ho stejným kabelem připojím k USB2 (tj. na střední konzole vzadu), taky se připojí jako multimediální zařízení, ale současně telefon signalizuje nabíjení. Setkal se s tím už někdo? Opomíjím to, že zatím se mi nepodařilo rozchodit MirrorLink, což snad může to být i tím, že telefon je brandovaný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...