Jump to content
kokta7

Infotainment Columbus Superb III

Recommended Posts

Včera som si kupil superba 3... mam v ňom Columbusa plus vstup na sim kartu ...... mam otázku k čomu je dobra SIM v aute (využíva to niekto?) 

A druha otázka odfotil som aky mam soft ... asi sa tam da dat už niečo novšie,  ze??? Dokážem to aj sam??

20180913_140411.jpg

20180913_140334.jpg

Tak dnes sa mi podarilo konečne pripojiť na stranku (asi bol niekde nejaky problem) mapy stiahlo 25GB za asi 1 a pol hodinky... už to mam v aute nahrane... dakujem za pomoc

20180918_000016.jpg

Edited by stenly

zdravim

poprosim niekoho kto by mi "PRESNE"povedal v akom formate a v akom programe treba nastavit aby isli prehravat video klipy z YT na USB ktore som si pred tym stiahol do PC a nasledne si ich prekonvertoval Viem ze v navode pisu max rozlisenie videa z usb 720x576 ale najviac co sa mi podarilo rozchodit bolo 640x480 a to som potom nasledne roztiahol na cely display v menu columbusu ale nebolo to uplne ono Precital som dost navodov aj tu aj inde a skusil vselijake formaty rychlosti rozlisenia zvukove stopy ale iba niektore mioznosti isli.Preto by som rad poprosil niekoho kto s tym ma skusenosti aby mi poradil presne nastavenie ktore je mozne pouzit do radia columbus III /modelova rada superb 2017) aby bola zachovana co najvacsia kvalita obrazu a zvuku. popripade aj nejaky kvalitny free video converter Inak to je stale robota pokus omyl

diky 

Edited by wagrant
  • Like 1

tak nejak nechapu proc prehravat v aute videoklipy? Nemel by ses venovat rizeni? Radsi si zajdi do kina

z toho si nič nerob ja som tiez nechapal preco davaju do auta DVD prehravac ked je vlastne auto na jazdenie apropo v kine som bol vcera

• Upvote 1

Nevim jakym zpusobem se prehrava, ale portal hlasi:

Software

Nebyly nalezeny žádné aktualizace firmware pro daný VIN

Pokud chceš jen větší displej, stačí vyměnit za displej z Columbuse. Návod na výměnu určitě najdeš. Je to levnější.

bady555::displej columbusa zozenies za 200eur ja som tak zohnal aj z vymenou.Treba len hladat bez vyskusania by som nekupoval.

Edited by cobra112

Skúšal niekto vymeniť columbusa displej za columbusa noveho kde je obrazovka bez tlacidiel?? Iba dotyk??? Je to vôbec možné???