Jump to content
kokta7

Infotainment Columbus Superb III

Recommended Posts

Dobrý večer

pánové používáte někdo jiný program na vytvoření trasy a pak odeslání do Columbuse?

Vytvořit delší trasu s několika průjezními body  v programu connect je dost neohrabané.

Vytvářet trasu bod po bodu zde nejde - musí se zadávat u průjezdů adresa a nejdou použít ani již nalezené cíle.

Dříve u Amundsena to šlo podstatně lépe.

Ještě vyzkouším vytvořit trasu přímo v autě no uvidíme.

Děkuji za poznatky a zkušenosti.

A to nieje dovod na aktualizaciu,myslim vek verzie.Pokial vsetko korektne funguje,nieje dovod aktualizovat.

• Upvote 1

Dnes jsem zaktualizoval mapy v navigaci (columbus, S3 FL) - moje zvlastni cile jsou jako pryc? A to je co za novinku...

před 1 hodinou, Emblacker napsal:

Chlapi,mám asi uplně totálně debilní dotaz ale jak zjistím,jaký mám infotaiment?Jestli Amundsen nebo Columbus?

Stačí se podivat do navodu k autu. 

• Downvote 1

Díky sam 121. návod sice v němčině ale dohledal jsem,že mám Columbuse.Další krok aktualizace map.Ze škoda update jsem stáhnul mapy + loga radiových stanic,jak to dostanu do Columbuse?Origo SD nemám,postačí obyč SD z Datartu?Nebo nemůžu použít např USB?Díky

Stahnes mapy dle vin ..a pak musis rozzipovat a nahrat jen ty vnitni soubory bez te slozky  ma to 28gb tak na 32 flesku    das navigaci nastaveni..   info o verzi a aktualizovat

Paráda,tak že stačí flashka v podobě USB?To rád slyším.Nerad bych hledal poztrácený a zapomenutý SD karty.Pak mteda ještě trochu zklamalo,že infotaiment z roku 2016 a dodnes škodovka nenabízí aktualizaci SW

Edited by Emblacker

před 1 hodinou, Emblacker napsal:

Díky sam 121. návod sice v němčině ale dohledal jsem,že mám Columbuse. 

Tak si stahi cesky navod v pdf nebo si nainstaluj aplikaci My Škoda

https://manual.skoda-auto.com/260/cs-CZ/Models

Edited by sam121

Před hodinou, Emblacker napsal:

Pak mteda ještě trochu zklamalo,že infotaiment z roku 2016 a dodnes škodovka nenabízí aktualizaci SW

A na to jsi prisel jak? To neni uzivatelska funkce, takze to nemas v podstate jak overit, urcite ale novejsi sw existuje, pokud mas nejake problemy, autorizovany servist ti update provede. Pokud ale probkemy s funkcnosti infitainmentu nejsou, tak nic. 

Edited by sam121

Tak na strankach skoda update mi pri prihlaseni VINka psalo,ze pro toto VIN neni zadna aktualizace SW.Ale chyby SW nepozoruju,snad jen horší odezva při doteku s obrazovkou.

před 10 hodinami, Emblacker napsal:

Tak na strankach skoda update mi pri prihlaseni VINka psalo,ze pro toto VIN neni zadna aktualizace SW.Ale chyby SW nepozoruju,snad jen horší odezva při doteku s obrazovkou.

Ale to jsi špatně četl, jde o aktulizaci sw pro Bluetooth, nikoli celého infitainmentu. 

Edited by sam121
  • Downvote 1

V 2. 8. 2020 na 14:10, sam121 napsal:

Ale to jsi špatně četl, jde o aktulizaci sw pro Bluetooth, nikoli celého infitainmentu. 

Nečetl špatně. Běžný uživatel nemá šanci zjistit, co je zveřejňováno a co ne.

obrazek.thumb.png.f84931d82e17ad70eee130663741d968.png

To jen tak na okraj k dotazu, proč ti dávám u nesmyslných příspěvků minusy. Druhý minus obdržen za primitivní odpověď "Stačí se podivat do navodu k autu". A jestli chceš, klidně mně zase napiš, že su arogantní hovado.

• Downvote 1

taky jsi špatně četl, resp. nedočetl, co toto?

image.thumb.png.4a218ab060d894b9ba52aff841cf9063.png

kupodivu pro vnímavé opravdu jen Bluetooth®, protože MirrorLink byl povětšinou jen pro Samsung a ten oficiálně ukončil podporu od 1. 6.2020 pro všechny nové uživatele u svých zařízení.

Edited by sam121