Jump to content

Infotainment Columbus Superb III

Recommended Posts

před 5 hodinami, chaky napsal:

Zrusili u Columbusu SD? Takze je tam v supliku jen SIM a DVD, nebo uz ani to?

slot na SIM už není, nová auta jsou online přes eSIM, která je v autě vestavěna

Edited by guest100
V 21. 1. 2021 na 15:13, chaky napsal:

Zrusili u Columbusu SD? Takze je tam v supliku jen SIM a DVD, nebo uz ani to?

Stejně, jako zrcátko se vpravo nezatmaví a v kufru už na boku není ani jedna svítilna... V kastlýku je místo DVD jen ošklivý zaslepovací rámeček. Ale jsou tam horší nedostatky, než toto

• Thanks 1
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
V 24. 2. 2021 na 21:34, Patrik1971 napsal:

online 2x za rok,alebo stiahnut cca 25gb subor,supnut ho cez usb c do Columba

Jen stáhnout 25GB z jejich stránek je umění. Zatím jsem zkusil asi 8x a vždy se stahování zruší, nehledě na to, že mají omezenou rychlost stahování kolem 5-6MB/s. Nikde jinde problém s tak velkým souborem nemám.

Presne jak pise hnatik. Taky se mi to podarilo stahnout az snad na 7 pokus. Prakticky pokazdy se to prerusilo myslim na 21gb. A rychlost hrozna. Nechaval sem to vzdycky pres noc a rano jsem cekal jak.na prekvapeni jestli se to stahlo nebo ne 😀

před 26 minutami, ČudlR napsal:

Presne jak pise hnatik. Taky se mi to podarilo stahnout az snad na 7 pokus. Prakticky pokazdy se to prerusilo myslim na 21gb. A rychlost hrozna. Nechaval sem to vzdycky pres noc a rano jsem cekal jak.na prekvapeni jestli se to stahlo nebo ne 😀

Download manager to pojistil na první pokus...přes Chrome nic.

• 3 weeks later...

Zdravím, na mém S3 01/2017 mi delší dobu vyskakuje při kliknutí na NAV - https://ctrlv.cz/mcRc - Do teď jsem to nijak neřešil, jelikož používám Waze, ale chtěl bych tam mít i origo mapy. Zkoušel jsem různé pokusy o aktualizaci. Použil jsem 32GB SD kartu, naformátoval, vložil soubory, ale vždy to hodí "Chyba: Data nedostupná" i když při vložení SD karty to hodí "Existují data pro aktualizaci softwaru" viz. odkazy https://ctrlv.cz/YW7E (Chyba), https://ctrlv.cz/n3U8 (Načtení sd karty).
Vyzkoušel jsem formátovat na různé možnosti od FAT32 4, 8, 16kb až po exFAT, ale stále stejná chyba. Nevěděl by si s tím někdo rady? 

Skús mapy nakopirovat na väčšiu SD kartu.Aspon na 64gb

Moje prvé pokusy o aktualizáciu máp končili podobne ako u Teba.Niekedy sa mi to podarilo až na nejaký 3.pokus.Tiez som používal 32gb kartu.Odkedy používam 64gb tak vždy na prvý pokus sa mi mapy podarí aktualizovat

Edited by titanius