Jump to content

Infotainment Columbus Superb III

Recommended Posts

Jedině zkusit ještě odpojit baterku na alespoň 10 sekund a pak připojit zpět, ale pokud není možnost potom smazat chyby celého auta, tak bych tuhle variantu asi nedělal. Nebo vytáhnout pojistku pro MIB3 a online conectivity unit. Nevím, co to s tím MIB3 udělá, ale jestli je to už teď kouslé, tak víc se toho asi pokazit nemůže 

ja na MIB2,5 vyresil kousnuti udpate (map!) az tovarnim nastavenim .. jinak to par tydnu bylo stejne .. ani v servise s tim nic neudelali ...

ani prehrani map nepomohlo .. byly tam, ale porad se aktualizovaly ..  

a jestli to programoval stejny tym ... :)

MIB2/MIB2.5 jsou velmi odlišné od MIB3. Třeba tovární nastavení u MIB3 už není jen dílčí, ale jen kompletní a tady jde o to, jestli shop nespadá pod aktualizaci OCU, nikoliv MIB, tím pádem by tovární nastavení MIB pravděpodobně nepomohlo. Nevim, jak to tam přesně funguje. Tovární nastavení bych ale zkoušel až jako poslední možnost 

Tak v tom případě bych zkusil odpojit baterku na min. 10 sekund, zapojit zpět a až se načte rádio, tak se podívat, co tam vlastně bude za chyby. Tohle se podle mě už nerozjede jen tak samo

Takze update kousnute aktualizace. Jakmile byla k dispozici dalsi aktualizace (kousla se aktualizace shopu, a dalsi byla nejaka jina), tak ta dalsi probehla korektne a ta predchozi zmizela. 
Takze pokud se vam to kousne, nedelat nic, ono to prejde.

@Krosta alespon mame navod co s tim...

• Upvote 4

Jde to udělat, úpravou, ale může při aktualizaci umřít jednotka, není to standardní aktualizace a není to snadné. Řešení na to existuje. Já osobně bych do toho nešel :D

• Upvote 1

A teď z trochu jiného soudku. Jaká je kvalita zvuku? Měl jsem OIII a ta měla zvuk slušný i bez Cantonu? Jak je na tom s kvalitou zvuku S III po faceliftu s Columbusem (bez Cantonu)? 

Já mohu zvukově porovnat

O3 FL Canton

Kodiaq Canton

S3 FL Canton

Vítěz je S3. Nevím, jestli je to jen SW, ale jejich změna Surroundu za pozicování je pro mě výrazně lepší. U Kodiaqa a O3 jsem často nucen měnit zaměření třeba jen na řidiče. U S3 toto nutné není. O3 prostě má horší kvalitu dílů a jejich sestavení. Nebo alespoň to usuzuji. Protože tam neustále něco rezonovalo. Kodiaq hraje velmi hezky, pokud jste ve předu. Zadní reprudoktory jsou strašný shit, který slyšitelně zkresluje hudbu. Dokonce jsem to i reklamoval. Nakonec mě posadili do jiného Kodiaqa a to samé. 

Zvukově jsem s S3 spokojený. Ale nejsem audiofill :)

Jen dodám, všechny auta ve spojení s Columbusem

• Thanks 1
  • Upvote 1

Já můžu porovnat O3 a S3 face a S3 hraje líp. Obě hráli dobře ale Superb má i "Surround" takže pěkně hraje prostorově a když to teďka vypnu tak se to nedá :D.

Jinak taky Columbus obě

• Thanks 1

• 3 weeks later...
V 4. 8. 2020 na 22:39, Plzeňáček napsal:

Je zajimave, ze ja s iPhone 11 Pro problem nemam a to bezne jezdim tremi ruznymi Superby s Columbusem...

Jediny problem ktery pozoruju je, ze temer vzdy po vystoupeni z auta mam na telefonu hlasitost zvoneni na max.

Ahoj, vyřešil jsi prosím problém s hlasitostí na maximum po vystoupení z auta? Dělá mě to samé u Octavie 3 Fl Columbus i u Superbu Fl Columbus...

Edited by CITA