Přejít na obsah

Infotainment Columbus Superb III


Doporučené příspěvky

V 18. 5. 2023 na 12:43, rob81 napsal:

Dobrý den, mám dotaz ohledně Columbus MIB2 v SIII. 

 

Aktualizoval jsem na poslední dostupnou verzi 1440, ve které je pořád stejný vizuál menu. Lze to nějak změnit na novější dlaždicové menu, jako má MIB2.5?

 

Díky za info.

20210703_184727-1024x768.jpg

měl jsem dříve O III Fl s MIB 2 Columbusem a Ferda nahrál novější fw, že jsem měl toto dlaždicové, nicméně nebarevné menu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Nemáte někdo zkušenost s většími OTA aktualizacemi na MIB3? S menšími aktualizacemi nikdy nebyl problém a za 5-10 minut byli vždy stažené a po vypnutí motoru nainstalované. Nikdy neměli žádné označení a seznam změn byl vždy velmi krátký.

Teď se mi ale začala nabízet aktualizace s velkou hromadou změn, a i okno k potvrzení stažení vypadá úplně jinak než předtím a má tentokrát i konkrétní označení - O3A1. Bohužel, po najetí do sekce Informace o systému a kliknutí na Aktualizace softwaru vidím, že se vůbec nezačala stahovat a i po dvou půlhodinových jízdách to zobrazuje staženo 0/138 MB. 

Nabídla se někomu aktualizace O3A1 v MIB3 a povedlo se jí stáhnout a nainstalovat? Nějaké tipy jak na to? Zkoušel jsem i hotspot z telefonu, ale beze změny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to vypada, ze po prvni neuspesne instalaci to ma tendenci selhavat - to je neprijemne 😕 Snad se to jednoho dne vzpamatuje - o vikendu pojedu 5 hodin tak jestli se to nestahne ani za takovou dobu, tak uz nevim ...

 

@e1. Je nejake pozorovatelne zlepseni po te aktualizaci, o ktere clovek opravdu stoji, nebo to za pripadnou navstevu servisu nestoji?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mal som jedno krátke obdobie keď mi blbol Waze cez Android Auto, a aktuálne to už ide, ale myslím si, že to bol skôr problém Waze lebo Google Maps fungoval bez problémov.
Okrem toho som zaregistroval, ako keby Matrix LED začali fungovať ako keby v diaľničnom režime, t. j. nesvietia do protismeru, aj keď nič neide oproti, ale podľa mňa to by nebolo v OTA aktualizácií.
Okrem toho som nič neregistroval, navigáciu v aute prakticky nepoužívam.

Čo sa týka aktualicáie, vyskúšajte, že vypnete dátovú eSIM a budete zdielať dáta z mobilu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@e1. to jde? jak se tohle nastaví? to pak bere automaticky data z telefonu když je připojený a když není tak to používá interní esim? to by se mi hodilo, přijde mi že přes telefon by to mohlo jet rychleji

 

Já našel jen možnost, že se mi to připojí na hotspot telefonu

Editováno: , autor: AlJi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mal som 2 poziadavky auta.

1) Naprv som potvrdil, ze sa moze stiahnut aktualizacia 03A1.

2) Na dalsi den som potvrdzoval, ze system moze tuto aktualizaciu nainstalovat. Bolo ale potrebne mat vypnuty motor a malo to trvat asi 10 minut. Potvrdil som, zamkol auto a odisiel prec :) Ked som sa vratil po 30 minutach, znova sa aplikovali nastavenia profilu.

 

Ake zmeny 03A1 obsahuje, je mi zatial zahadou. Nic som si nevsimol, nespozoroval. Ak by niekto mal blizsie info, budem vdacny 🙏

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Xmacho napsal:

Diky, tak asi me bude stvat jen to, ze to porad nabizi na stazeni 🙂

 

Hotspot uz jsem zkousel jako prvni vec, bohuzel zadny rozdil.

Tak já mám hotovo.

Vyhodil jsem z diagnostické zásuvky ten konektor na škoda connect a hned se to spustilo a dojelo to do konce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj u mna dnes stiahnutie aj aktualizacia prebehla celkom rychlo. Jedine co som predtym skusil spravit bolo vypnutie a hned znovu zapnutie internetu cez e-sim v nastaveniach. Ci toto realne pomohlo, alebo sa iba spamatali servery Skody, nevedno. Na funkcnosti po aktualizacii som si nevsimol nic nove zatial. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Zdravím pánové,

dokázal by někdo pomoci, nikde jsem na fóru nenašel..? Sup 3, nešlo aktualizovat mapy, tak na radu proběhla aktualizace MIB 2 z verze MHI2 ER SKG11 K3300 na verzi SKG11 K3343 MU1433 - udélána i SWDL a přestal fungovat bluetooth (nejde se spojit s telefonem), zmizeli staré mapy, takže žádné mapové podklady a smartlik vyžaduje aktivační klíč.  Aktualizace proběhla celá, korektně bez chyby.. 

 

kdyby byl někdo ochoten poradit, či případně ideálně z Plzně a okolí se na to podívat?

 

díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj, 
 

První fotka je Amundsen verze a druhá je Columbus 
 

U Columbuse máš min dotykových tlacitek ale větší rozlišení. Obraz je hezčí na Colombusu a můžeš na něm přehrávat videa.

 

Amundsen je rychlejší na ovládání protože má víc tlačítek. 
+ otočné knoflíky levý na hlasitost a pravý na procházení nabídky 

Editováno: , autor: Ondra16V
Jo? Od kdy měl S3 verzi RS? Nepleť tady něco, co tady nepatří.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste bych doplnil ze Columbus by mel mit presnejsi GPS chip a podrobnejsi mapove podklady , ktere se tusim daji nahrat do interniho uloziste tzn. nemusi se nacitat z sd karty jako tomu je u Amundsenu, ne ze by to byl teda nejaky revolucni rozdil :D
Columbus by vlastne jeste mel mit i slot na sim kartu ale jetli je to jeste k necemu vyuzitelne netusim.

Editováno: , autor: ExecutedDonut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...