Přejít na obsah

Kódování funkcí na Superba III (VCDS)


kokta7

Doporučené příspěvky

Zdravím, tak včera jsem si udělal výlet do Strakonic k ferda25...:) a musím říct že stál za to...Superb je vyladěn k mé spokojenosti a cestou domu sem byl jako malej kluk co si veze hračku...:) dokodováno spousty věciček, které jsou praktické  a super. Ferda je odborník na svém místě a navíc jsem si i pěkně pokecal ...:)

Takže ještě jednou díky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
před 24 minutami, Radarista napsal:

 Btw kontrolka mrtveho uhla v spetatku sa neda prekodovat na cervenu farbu a aby viac svietila ?

... případně aby současně, kdy bliká mrtvý úhel bylo toto blikání doprovázeno i zvukem? Někdy totiž (hlavně za slunečného počasí) je blikající mrtvý úhel špatně viditelný a zvuk by mě upozornil na to, že v mrtvém úhlu je jiné auto a já jsem vyhodil blinkr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

ahoj

poradí mi prosím někdo s aktivací zadních světel při děnním svícení?mám VCDS 16.8.3 v češtině,a zkoušel jsem to podle návodu:

09-Central. electr.

(8)-Leuchte23SL HLC10-Lichtfunktion C 23,not active→Daytime running lights
(10)-Leuchte23SL HLC10-Dimmwert CD 23,  0→100

 

(8)-Leuchte24SL HRA65-Lichtfunktion C 24, not active→Daytime running lights
(10)-Leuchte24SL HRA65-Dimmwert CD 24, 0→100

ale nikde v nastavení nemám to Daytime running lights abych to změnil z neaktivního,je tam spousty jiných možností ale nabídku na denní svícení tam nemůžu najít.neví náhodou někdo jak jinak by se to mohlo jmenovat?

moc děkuji za pomoc

Jirka

Editováno: , autor: wsharan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci dělat chytrého, ale dle OBDeleven by to jít mohlo...prý to snad záleží na nějakém modulu 5Q0 915 181 E/G/H/K / řídící jednotka pro kontrolu baterie  / J367 ...  zřejmě pak tedy nakódováním jednotky 17... mohu zkusit zítra, pokud si vzpomenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...