Přejít na obsah

Kódování funkcí na Superba III (VCDS)


kokta7

Doporučené příspěvky

@simmir přečti si, co Ti k tomu říká Volkswagen ... http://magazine.volkswagen.com/tech-check-air-care-climatronic.html

Je to trochu marketing, ale principiálně pokud to dobře chápu, tak Ti to otevírá a zavírá automaticky vnitřní okruh.

Jelikož já občas bojoval se zamlžením vnitřního skla (jelikož se automaticky aktivoval vnitřní okruh), tak bych AirCare uvítal, i když je to ve výsledku blbina.

 

When this function is activated in recirculation mode, the air in the passenger compartment is passed through a filter multiple times – naturally with the addition of some fresh air. This further improves air quality in the passenger compartment.

Even when Air Care is not activated, the air in vehicles such as the new Tiguan is purified because the air flow from the blower is led through the interior air filter before reaching the passenger compartment. With Air Care, the air goes through the anti-allergen filter more frequently. The result is that the air is more effectively purified – for example, by removing fine particulates.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám už spoustu věcí od místních mistrů doděláno, ale ještě mi chybí:

- zavírání kufru tlačítkem

- možnost používat ovládání oken i po vypnutí zapalování

- při odpojení držáku na kola vrátit předchozí nastavení - Vyparkování, kontrola mrtvého úhlu (ty s držákem na kola nefungují), zrovna v případě mrtvého úhlu tomu nerozumím..

- zrušení omezovače :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak konečně vyřešeno, Air-Care lze aktivovat na všech Superbech 3 vyrobených od května 2016, předchozí majitelé mají bohužel smůlu(zde pomůže jen výměna climatroniku), ale potěším všechny z období od 05/2016 do 05/2017, kterým to nefungovalo ani po aktivaci.

 

Co pro aktivaci udělat....

 

Stačí přijet do Strakonic :rolleyes:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

ahoj, 

poradí někdo, v S III L&K 2.0 TDi kombik , rok 2015 zavírání klíčem a tlačítkem na otevírání ... mám kabel vag can pro , ale když zvolím nahrávání dat vyberu kanál 6D, zvolím soubor  superb 5q0959107g , tak mi tam vyběhne několik nabídek, nevím co zaškrtnout ..... předem díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, kubikoctaviaIII napsal:

ahoj, 

poradí někdo, v S III L&K 2.0 TDi kombik , rok 2015 zavírání klíčem a tlačítkem na otevírání ... mám kabel vag can pro , ale když zvolím nahrávání dat vyberu kanál 6D, zvolím soubor  superb 5q0959107g , tak mi tam vyběhne několik nabídek, nevím co zaškrtnout ..... předem díky 

 Musis se s tim SW naucit pracovat, to je celé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...