Přejít na obsah

Kódování funkcí na Superba III (VCDS)


kokta7

Doporučené příspěvky

Takže u mne stačilo (nemusí to tak být u každého)

 

Jednotka 09 > Secur. login 31347 -> Adaptace ->
(14) – Leuchte2SL VLB10 – Dimmwert EF 2 na «28» ->   (puvodne «10»)
(14) – Leuchte3SL VRB21 – Dimmwert EF 3 na «28» ->  (puvodne «10»)

 

Přikládám video před a po této úpravě, která není v souladu s legislativou...

(druhá část je při větším šeru, takže se zdá, že to více září, ale svítí to stejně, intenzita se neměnila)

Video_20180111184838363_by_videoshow.mp4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím všechny, i pro mě by bylo prodloužení tohoto intervalu zásadní a vůbec bych neváhal jej prodloužit na zmíněných 15 vteřin, nebo i více. Poznal jsem tento rozdíl při řízení jiného auta v husté koloně na D1 a bylo to vážně moc fajn. Přiznám se, že kolikrát v koloně nedávám úplně pozor, koukám kde co lítá, mobil v ruce, zvláště když je stupeň 5, a vytvářím pak zbytečné rozestupy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak bych Ti sebral řidičák.Nezlobte se na mě,ale v první řadě má být ten řidič,který má dávat pozor!!!!!!Pak pár debilů spoléhá na asistenty a havárie jsou tady.Možná by bylo dobré vrátit časy,kdy nic nebylo.

Pawouku,nech to chvíli viset a pak to smaž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemluvím o žádném line asistentu, jen o ACC, kdy při prodloužení intervalu nemusím v koloně "ťukat" na plyn nebo na páčku. Směr jízdy si určuju sám. Ten kdo musí denně trávit hodinu v koloně při cestě z práce do práce o tom ví své. Například poslední BMW X6 má tento interval takový, že jsem v koloně nemusel nic jiného, než držet volant v ruce. To že v kolone koukám kde co lítá nebo sjedu v telefonu maily atp. neznamená že mám přes oči černou pásku... V konečném důsledku jde jen o zvýšení komfortu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Právě jsem přijel od ferdy25, mám nakodovano spoustu hracicek  a musím smeknout, vše funguje jak má, perfektní spolupráce a navíc bonus - odhalil a opravil závadu na alternatoru, na kterou v servisu před měsícem nepřišli. Takže rozhodně doporučuji :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...