Přejít na obsah

Kódování funkcí na Superba III (VCDS)


kokta7

Doporučené příspěvky

Jojo. Mne slo spis orientacne o tu cenu.

 

Jirko a nehrozi tam falesne poplachy a nasledne panicke brzdeni? Čas od casu se mi stane, ze se auto lekne i kandelabru na chodniku a najednou mi senzory zarvou. Takhle by mi to asi i slaplo na brzdu, ne?

 

Ono vubec, a uz jsem to sem kdysi psal, tak na senzory co mam, je daleko mensi spoleh, nez co jsem mel napr. u S2.

Je šance, že se mi s novou PLA jednotkou ty senzory zpřesní?

 

 

Editováno: , autor: Martin Bednář
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Shaarky napsal:

@ferda25 Jirko já mám pocit, že tuto funkci mám v 11/2016 (MR2017), je to možné ? Auto mi tedy alespoň samo zastaví, např. při couvání někdy detekuje i hustou trávu rostoucí přes obrubník :-) Když tak možná můžeme na konci týdne probrat...

 

U S3 01/2016 mi funkce manévrovacího brzdění fungovala jenom vzadu. Jednou mě to opravdu zachránilo.

U nynějšího 10/2017 už mám rozšíření i na předek. Při snaze rychlejšího (asi nad ty 2 km/hod)  zajetí do užších garážových je to opravdu šok, když to zarachotí a auto zastaví na fleku ve vjezdu do garáže. Senzory si asi v určité vzdálenosti myslí, že se tam nevejdou. Už jsem to měl nějaký čas vypnuté, ale pak jsem se naučil zajíždět do garáže pomaleji a zase jsem to zapnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, tak dnes dodělána funkce manévrovacího brzdění, díky  @ferda25. Udělal jsem malé video manévrovacího brzdění přední části, a ukázku  asistenta vyparkování. 

Fakt dobré, mohu doporučit. 

 

asistent vyparkování

manévrovací brzdění

 

Editováno: , autor: tomson1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 27. 3. 2018 na 18:27, tomson1 napsal:

Kluci, tak dnes dodělána funkce manévrovacího brzdění, díky  @ferda25. Udělal jsem malé video manévrovacího brzdění přední části, a ukázku  asistenta vyparkování. 

Fakt dobré, mohu doporučit. 

 

asistent vyparkování

manévrovací brzdění

 

Ty mas BSD?Menil si aj tu jednotku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera taky návštěva odborníka Ferdy25. Spokojenost, doporučuju a skvělej pokec.

 

- start&stop off

- DCC rozšířeno

- zavírání kufru tlačítkem

- update softu & map / nastaveno dotankování v l.

- zamykání nastartovaného auta

- rozsvícení řas

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...