Přejít na obsah

Kódování funkcí na Superba III (VCDS)


kokta7

Doporučené příspěvky

Kdo po této fci touží, neví, co činí. Vydržel jsem to mít nakódováno 10 min. Kdo často chodí do zadních dveří, brzo se z toho zblázní. Po každém zavření předních dveří se to zamkne, museli byste si zvyknout nechávat přední dveře pootevřené, pokud běháte kolem auta s klíčem v kapse. Osobní zkušenost je k nezaplacení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, ferda25 napsal:

Ano.

Diky a je možné nejaký navod?

a ešte otázka;    XDS+  som predstavil z hodnoty standart na hodnotu strong. Malo by to znamenať že tera si s tým autom môžem dovoliť viac v zákrute a malo by má to podržať? 

Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Postup je shodný jako u O3 s xenony, jen se musí dodefinovat comming/leaving home pro potřebné výstupy.

 

Neřekl bych, že si můžeš dovolit víc. Spíš to znamená, že případné zásahy do řízení budou razantnější... 

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, ferda25 napsal:

Postup je shodný jako u O3 s xenony, jen se musí dodefinovat comming/leaving home pro potřebné výstupy.

 

Neřekl bych, že si můžeš dovolit víc. Spíš to znamená, že případné zásahy do řízení budou razantnější... 

Takze keď to viac prepálilm v zákrute tak systém XDS+ mi zabráni dostať auto do šmyku .?

podla teba aké nastavenie XDS+ je najlepšie pre takú športovejšiu jazdu .? Boli tam na vyber okrem štandardu ten strong čo mám a ešte tuším nejaké ďalšie dva iné nepamätám si tie názvy 

dik za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je vždy závislé i na motorizaci, proto se kóduje vždy podle typu motoru z výroby. Tvrdit, že nastavením Strong budu moc jezdit rychleji v zatáčkách není úplně pravda, jen zásah do řízení bude razantnější a dřívější než při jiném režimu. XDS+ je určen primárně k potlačení projevů nedotáčivosti vozu.

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Kdo si dokáže doma sám přehrát software v kessy jednotce na nejvyšší verzi, může si přehráním a nastavením této vlastnosti v adaptacích: ENG105808-ENG155267-DeveloperCoding: Passiv Entry Exit (Byte 2)-lf_shutdown nastavit na aktivní a tím si aktivovat možnost deaktivace kessy klik - postup: při odchodu zamknu vůz dálkou a během minuty se dotknu ještě kliky zvenku(tak jak když chci zamknout vůz přes kessy) a tím deaktivuji kliky a musím odemknout vůz jen dálkou(tj. klika nereaguje).   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravím Vás všechny. Tak jsem se stal čerstvým majitelem Supa. Někdo z okolí Ostravy kdo by mi mohl nakódovat pár věcí?

 

Zatím teda tyto:

 

Řasy při denním svícení
Zavírání kufru z tlačitka zevnitř vozu
Povolení Videa a všech funkcí za jízdy
Lze nakódovat zatahování ruční brzdy po vypnutí motoru? Funce (A) sice tak funguje ale dělá to i při jízdě vždy když zastavím.

 

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj automaticka brzda pro me po prechodu z octavie jedno z prijemnych prekvapeni pouzivam furt nic neresim ...zkuz na ji tyden jezdit a uvidis .

Tlacitko na zavirani co vim

 zatim resi jen ferda25 ve strakonicich je to daleko taky jsem se tomu branil ale byl jsem tam a spokojenost 

Za me 

Pro me nejdulezitejsi

Aby nevypinal stop/start

Pri denim svicenim aby svitily i zadni lampy

Kdyz odchazis nebo prichazis k autu aby svitily jen led pasky bez xenonu

Aby byly vzdy aktivovane automaticke dalkove 

Ze se da zamknout i nastartovane auto

Nejnovejsi mapy aktualizace columba nahrani upozorneni na radary  

Aktualizace asistentu

Zavirani kufru i vnitrnim tlacitkem a uzavirani kufru i na vetsi vzdalenost ovladacem 

A dalsi uz pro me nedulezite veci 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...