Přejít na obsah

Kódování funkcí na Superba III (VCDS)


kokta7

Doporučené příspěvky

S tou ruckou nevim nevim. Prirozjezdu na krizovatce z mista ...

 

Aktualizace Columba je nějaká speciál? Protože aktualizace map je zdarma po dobu životnosti vozu co mi bylo řečene při koupi

 

A ta aktualizace asistentu mě taky zajímá co to je.

 

Jinak Strakonice nejsou problém. Jezdím často na služebky po republice a teď budeme mít zakázku i v Táboře. Takže v poho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 8. 2018 na 17:40, ferda25 napsal:

Dokáže to každý autorizovaný servis:

Kessy.pdf

 

Jen je stačí o to požádat.

 

Já už nahrávám verzi 0907 z důvodu lepší citlivosti VIP pedálu.

ferda25: Pokud mám jednotku 3Q959435C  a SW 0710 jde to přímo přes flash stávající jednotky nebo se musí měnit i jednotka čili nový díl? Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak další co narazil na "proškolený" servis.

 

Pro všechny co mě na to píšou:

 

V prvním sloupci je původní číslo dílu a původní verze softwaru a následuje stav, který vznikne přehráním po zadání kódu: 33D8 u Superba3  na nový software - jednotka se přehráním software přejmenuje na 3Q0 959 435G a verze softwaru bude 0906

 

Jednotka se nemění!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě k té automatické brzdě u DSG.

Při zastavení a otevření dveří, se mi zatáhne pouze tehdy, když nemám řadičku na "P".

Pokud zastavím, zařadím na "P", vypnu zapalování a otevřu dveře, brzda se nezatáhne.

Moc se mi nezdá, že by to tak mělo být.

Editováno: , autor: HynekV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stal som sa majitelom S3 combi ... mam 10/2015 style... co všetko sa da dokodovat??? Dnes som si sam aktualizoval mapy na 0169 ECE 2018/2019 ..... da sa aktualizovat aj soft v columbe ?? Pise mi to HW:H42 a SW:0318..

 

Pojde mi air care?? Vypnúť s/s systém? Zatvaranie kufra cez tlacidlo na stredovej konzole... co vsetko by šlo?? Mam čítanie značiek (da sa aj line asist??)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, musím se podělit o zkušenost s návštěvou Strakonic. Mám jednoho z prvních Superbů (2015/03) 140kW L&K. Moje požadavky byly:

 

1 - odemknutí videa za jízdy (Columbus)
2 - předělání tlačítka na otevírání kufru, tak aby šel kufr i zavřít (tlačítko uvnitř auta + zvýšit dálku "pro zavření"" na dálkovém ovladači)
3 - svícení zadních světel i při denním svícení
4 - řasy pro denní svícení
5 - mlhová světla při coming home lights
6 - pamět vyhřívání sedaček
7 - personalizace (sedačka, zrcátka, vnitřní osvětleni -lišta palubky, rádio, denní svícení)
8 - increased sensitivity of the throttle pedal (DSG)
9 - zamykání při nastartování s kessy
10 - easy entry (pojezd sedačky po nastoupení)
11 - automatický letní/zimní čas
12 - rozšířené nastavení DCC
13 - změna barvy zelené na červenou

 

Kromě bodu 7 se povedlo vše (stará verze jednotky). Dále mám vypnuté Start&Stop, možnost úplně vypnout ESC, zobrazení otáček ventilátoru, vypnutí zvukové signalizace při zavírání pátých dvěří a zaktualizovaný FW na jednotkách kde se dalo. Největší boj byl s aktualizací a následnou kalibrací zadní kamery, ale i to se nakonec povedlo. Tovární "teplou bílou" jsme zaměnili za studenou bílou (RGB: 130/220/100, Ferda neznal :)). Zapomněl jsem na jednu věc a to přidání možnosti deaktivace KESSY, tak někdy příště. Jiří je vstřícný člověk, potřeboval jsem ještě vyměnit olej a výměnu mi ochotně domluvil v místním servisu, kde se tak stalo prakticky na počkání. Návštěvu rozhodně doporučuji :)

 

Editováno: , autor: _o5_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dobrý deň prajem. Mám Superb Style r.v 2015 modelnový rok 2016 a nefunguje mi sklopenie zrkadiel. Mám Kessy a ani keď stlačim dlhšie tlačidlo DO, ani tak mi nefunguje. S ovládacom vo dverách mi to funguje. Vie.mi s tým prosím niekto pomôcť a dokodovat aj ďalšie veci? Najlepsie stredné slovensko alebo ostrava a okolie, ale v zásade sa viem.dopravit kamkoľvek. Ďakujem 

Editováno: , autor: Maroš Vajzer
Oprava gramatickych chýb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...