Přejít na obsah

Kódování funkcí na Superba III (VCDS)


kokta7

Doporučené příspěvky

Je škoda, že tady nejde udělat něco jak je na fórech android, kde je část pořád na začátku a tam se dají měnit informace. Zde by to bylo ideálně je k´dování a bylo by tam vše co se dá změnit a jak to funguje. Takže je to vcelku problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hosi a co to otocit.... udelat u nas na Morave nejaky kodovaci sraz S3 kde by jsme pozvaly kluky co koduju pres den by jsme si nechaly polecit auta vecer objednat posezeni ve sklepe u vina bud samy nebo vzit aj baby ,decka a domluvit jim tu nejaky program ubytovani ... stalo by to za to ? A i lidem co to koduju by sa vyplatilo sem dojet kdyz by delaly vic aut...kdyby jo staci rict neco by jsme tu domluvily...ze srdce slovacka vas zve Milan

a i lidi co proti sobe tady utoci by si spolu mohly dat poharek vina vyrikat si to  a zakopat valecnu sekeru ....

Editováno: , autor: milanfrolka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 5. 2019 na 10:16, MrMysakovich napsal:

Luhačovice - Strakonice? ? Nereálné... 

Kabel mám, všechno ok teď, auto nechcípá a už to ani nic nepíše (nechápu jak to zmizlo) každopádně nevím jestli jsem udělal dobře a jestli není lepší to dát přes tu voltáž.. Každopádně jak sem psal, to nastavení mi tam prostě u 19 (CAN) chybí, mám tam jen tři varianty a auto start stop voltage limit chybí...

Vsetín > Strakonice a dokonce i zpět reálné, co víc zatím 2x...

Udělej si výlet, projeď auto, ohul si muziku v autě, odpočiň si při ŕizení a hlavně navštiv někoho kdo ví co dělá, jak psali kluci?

 

Aleši gratulace k nové káře?, s Ferdou máte bojový úkol, mrkněte zda-li budou zadní lampy pasovat z faceliftu  na předfacelift, díky??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, bojler napsal:

Me by zajimala moznost doplneni personalizace, ale jako ty brzdy, zrejme opet zustane bez odpovedi..

 

Ahoj, pár stránek zpátky jsem tady zkoušel popsat a vysvětlit, jak super tyy brzdy jsou, no a dozvěděl jsem se od mnoha diskutujících, že ten problém S3 nemá :) Tak už se mi moc nechce si zbytečně plácat játra...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, bojler napsal:

iv00vi: predpokladam podle popisu, ze v autech byla vzdy DSG, je to tak? jde tedy o brzdeni v nizkych rychlostech?

Jestli myslíš úpravu brzd, tak brzy jsou ostřejší a subjektivně má hydraulický brzdový asistent rychlejší nástup. Má to souvislost tuším s odvzdušněním ABS, ale fakt nevím, více Ferda.

S tím řízením je to těžko, všechny nás to baví spolu s auty??? Osobně, pokud jedu na dovču nebo na výlet, nikam nespěchám takže si to užívám, čumím na auta, krajinu, slečny a dámy na chodnících?? a odpočívám, uhýbám teď v létě bikerům a jiným střelcům, prostě pohodka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 31. 5. 2019 na 11:14, bojler napsal:

Mně např. není jasné, jak se změna u brzd projeví. Lineární nástup, vyšší účinnost, nebo něco jiného?

 

Komunikativni a prijemny clovek, za kterym maji jezdit rodinky na vylet pres celou republiku, je schopen dat za takovouto otazku minus. Radeji bez dalsiho komentare...

  • Pozitivní 5
  • Negativní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...