Přejít na obsah

Kódování funkcí na Superba III (VCDS)


kokta7

Doporučené příspěvky

Funguje vůbec někomu přepnutí mezi ACC a speedlimiterem u Superba3 na Maxi-Dotu v rámci menu Asistentů(týká se jen aut od 11/2018)?? 

 

Přepnutí funguje u Kodiaqa, Karoqa, Octvávie3, Scaly ale u Superba 3 jen zobrazuje a řešení rekonfigurace budíků pomocí online nic neřeší.  

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle všeho jsem aktivoval na Superbu III MR 2017 personalizaci. Postupoval jsem podle dat uvedených v sekci OIII FL na onenotu "djduese".

 

Neví někdo, pod čím se skrývá doporučení pro řazení rychlostních stupňů? Chci to dát pryč.

 

Funguje pro SIII spinani svetel pri desti?

 

stg 9
slave RLFS 5q0 955 547b

regenlicht

byt 0 bit 1 aktiv

 

 

Ještě dodám, že pokud někomu nefungoval z ničeho nic security access přes obecně známá čísla a nebylo nic akceptováno, pomohlo mně "47115".

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, M_ike napsal:

Funguje bez problemu.

Tak oprava, fungovalo bez problemu. Jeste do zasahu servisu ktery vracel nevracejici-se zrcatko to fungovalo. Od te doby nic. Muzu na tu volbu klikat koleckem jak chci ale proste se nezvoli.

Do te opravy zrcatka to fungovalo jak melo. Ted uz lze volbu menit pouze tlacitkem na pacce tempomatu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak oprava, fungovalo bez problemu. Jeste do zasahu servisu ktery vracel nevracejici-se zrcatko to fungovalo. Od te doby nic. Muzu na tu volbu klikat koleckem jak chci ale proste se nezvoli.
Do te opravy zrcatka to fungovalo jak melo. Ted uz lze volbu menit pouze tlacitkem na pacce tempomatu
Tak to musim vyzkouset, jinak to zrcatko se mi taky obcas nevraci a musim zmáčknout předvolbu na sedadle a pak se vráti

Odesláno z mého SM-N960F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju za otestování, opravdu jsem neviděl S3, který by to měl funkční...a postup z konference bohužel nefunguje....

 

Vidím rozdíl v tom, že u ostatních aut je podvolantová jednotka už na jiné adrese a hlásí se jako slave jednotka BCMka a u Superba3 to nechali na adrese 16 a je to klasická CANová jednotka.

 

Smutné je, že vlajková loď nemá funkční ani to co funguje u ostatních aut. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, ziza23 napsal:

jinak to zrcatko se mi taky obcas nevraci a musim zmáčknout předvolbu na sedadle a pak se vráti

Servis - reklamace. Nahraji Ti soft ktery Ti fixne zrcatko (je to na 30 min po predchozi domluve), ale nejspis rozkasi tu moznost v asistentech :)) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny.....rád bych přispěl do teto temy trochu objetivně jak pro nováčky tak pro současné majitele superbu kteří si chtějí ušetřil listování cca 40 stran v tomto tématu.......

nejprve bych rád pozdravil Ferdu25 který mi před 2 lety dokodoval do superba nějaké vychytávky a ukazal mi co lze na autě vše změnit, 

nyní k věci důvod proč tu píši  je že se chci se zeptat jestli se za ty 2 roky co jsem byl u ferdy objevilo něco nového co lze dokodovat do modelu 10/2015.....

zde přikladam seznam věcí co mi ferda před 2 lety na autě upravoval....

 

díky všem kteří mi doporučí jakoukoliv novinku , update,  skin či vychytavku......jinými slovy cokoliv noveho co lze ze na 4 roky starem autě upravit..... ??

 

1 - odemknutí videa za jízdy (Columbus)
2 - předělání tlačítka na otevírání kufru, tak aby šel kufr i zavřít (tlačítko uvnitř auta + zvýšit dálku "pro zavření"" na dálkovém ovladači)
3 - svícení zadních světel i při denním svícení
4 - řasy pro denní svícení
5 - mlhová světla při coming home lights
6 - pamět vyhřívání sedaček
7 - personalizace (sedačka, zrcátka, vnitřní osvětleni -lišta palubky, rádio, denní svícení)
8 - increased sensitivity of the throttle pedal (DSG)
9 - zamykání při nastartování s kessy
10 - easy entry (pojezd sedačky po nastoupení)
11 - automatický letní/zimní čas
12 - rozšířené nastavení DCC
13 - změna barvy zelené na červenou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napadá mě ještě z neuvedeného:

 

- "poloviční alarm" (reaguje na otevření (předtím klíčem) zamknutých dveří)

- offroad displej

- zpoždění ostřikovače světel tak, aby stříkal jen při dlouhém stisknutí páčky

- zmena varovani na nizkou venkovni teplotu (nemam jeste vyzkouseno)

- vypnuti green menu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, qwertyx64 napsal:

Nechapem, co to znamena v praxi?

 

Jako coming home a leaving home standardne sviti xenony, klasicke potkavacky, Ferda to driv umel prekodovat, aby misto nich svitily mihovky (a tim se tolik neopotrebovavaly vybojky xenonu) a ted uz misto nich umi nakodovat i denni LEDky, coz je super, protoze to nic nezere, neopotrebovava se to a hezky to vypada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...