Přejít na obsah

Kódování funkcí na Superba III (VCDS)


kokta7

Doporučené příspěvky

Ďalšie možnosti sú už klasické veci ako Vypnutie sign. bezp pasov

Vypnutie štart stop

Zvuk pri zamknutí odomknutí vozidla

Zobrazenie ventilátora pri voľbe AUTO

Zamknutíe naštartovaneho vozidla

ESC personal configuration

Zapnutie čítania dopravných značiek

Možnosť zavretia okien pri vypnutom zapaľovaní ovládačmi vo dverách

Úplne vypnutie svetiel

XDS+ personal configuration

Odklopenie spätných zrkadiel až po zapnutí zapaľovania

A zmieňované ostrekovače sa dajú úplne vypnúť

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Na a já to tady utnu - toto téma je o kódování, takže cokoli jiného sem nepatří, takže rádoby chytré rady od osobne, který naprosto netuší, co svým zásahem v elektrice ve skutečnosti v autě provádí a cpe to dalším nevědoucím lidem na celém foru, sem také nepatří. Další příspěvky o odpojování kabelů od čehokoli a vše s tím související poletí rovnou do koše.

 

EDIT: debata přesunuta sem:

 

  • Díky 2
  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dobrý den pánové,

 

pročetl jsem si 40 stránek ale nejsem si úplně jist, že znám odpověď za moji otázku.

 

Dá se doprogramovat line assist do superbu S3 2016, mám Adaptabilní tempomat, navigaci, park assistent. Popřípadě pokud ne s touto výbavou, dá se něco dokoupit aby to šlo?

 

Díky za odpověď

 

Michal

Editováno: , autor: Michal Pokorný
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 28. 7. 2019 na 23:52, bojler napsal:

Musel bys mít kameru, obrázek např. tady 

 

 

Ahoj, 

 

minulý týden jsem zakoupil Superb III, výrobní období 05/2017. Auto má ACC; Light Assist, atd. 

Chybí mu ale Lane Assist a čtení dopravních značek. Výše zmíněnou kameru na autě mám. Lze tedy tyto dvě věci dokódovat?

 

Pokud ano, na koho se mohu obrátit?

 

Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj

1) stále nikdo nevyřešil rozšíření slotů barev ambientního osvetlení interiéru ? na přiloženém obrázku je volba několika barev na starém systému MIB
2) lze dokodovat popisky DCC nastavení (jako na přiloženém obrázku) (Jen taková blbost) :) 

3) vzadu na středním panelu mám jen ovládání výhřevu a nastavení teploty s informačním displejem nastavené teploty.. u některých SUPů je ten display větší a ukazuje to i čas lze tento díl pouze zaměnit nebo bude nutnost něco tahat nebo kodovat ?

ambiente.png

popis dcc.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Vcera v Strakonicich dokodovane tie naj chutovky,co bezny "kodovac" neda.....s maximalnou spokojnostou a prima pokecom musim podotknut....

-dokoncenie plnenia brzd zo zapisom 

-moznost volby automatickeho vyhrevu volantu voci teplote

-zadne svetla pri dennom,s moznostou uplneho vypnutie

-aktualizacia panulu pristrojov verzia 1703

-ostrek prednych svetiel pri dlhsom podrzani

- sklopenie zrkadiel  az po dlhsom podrzani na klucke/dialkovom

-comming home/leaving cez denne+postupne rozsvietenie deneho pri smerovke

-zatvaranie 5 dveri tlacitkom z vnutra+dialkovy zvyseny dosah otvarania a zatvarania/toto je uplna topka/

-menu offroad navigace

-zvysena citlivost pedalu plynu

-easy entry aj na sedacke spolujazdca

-rozsirene nastavenie pre DCC

-zvukove potvrdenie pri zamykani/odomykani

-nastavenie moznosti volby citlivosti LA

-zmena farby v ambientnom podsvieteni zo zltej,na tu Arteonovu zlatu/sedi dobre k bezovemu interieru/

+aktualizacia jednotiek pre ACC,Columbus a Virtual Cocpit

Editováno: , autor: Patrik1971
  • Líbí se mi 5
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Patrik1971 U Ferdy jsem byl taky, a vsechny zmeny, co mi delal jsou super. Pouze "rozsirene nastavenie pro DCC" mi nefunguje korektne. Kdyz dam v Individual nastaveni DCC na max sport, tak se to chova zhruba jako Normal tzn, ze to porad dost houpe. Mne vyhovuje spis nastaveni DCC na sport a jediny zpusob, jak ted muzu nastavit tlumice na sport je pouziti Modu Sport, ktery ma zase nevyhodu, ze ma rizeni na Sport, ktere mi nevyhovuje, takze si nemuzu nastavit auto tak, jak chci.
Pozorujes podobne chovani?

Editováno: , autor: 5icz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No uprimne,co som to vcera skusal pocas cesty domov,tak sa mi zda comfort ozaj comfortnejsi.....sport som skusal iba chvilkovo,takze posudim snad az casom.Kazdopadne...rozdiel v tom posune posuvnikom je hodne velky.

Update....Dnes rano som sa skusil zamerat na ten Sport v individuale...a zda sa mi hodne sportovy,tuhy....tazko ale posudit,ci je ozaj uz level Sport +,alebo je to stale iba ta klasika Sport.

Editováno: , autor: Patrik1971
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 9. 2019 na 10:54, 5icz napsal:

@Patrik1971 U Ferdy jsem byl taky, a vsechny zmeny, co mi delal jsou super. Pouze "rozsirene nastavenie pro DCC" mi nefunguje korektne. Kdyz dam v Individual nastaveni DCC na max sport, tak se to chova zhruba jako Normal tzn, ze to porad dost houpe. Mne vyhovuje spis nastaveni DCC na sport a jediny zpusob, jak ted muzu nastavit tlumice na sport je pouziti Modu Sport, ktery ma zase nevyhodu, ze ma rizeni na Sport, ktere mi nevyhovuje, takze si nemuzu nastavit auto tak, jak chci.
Pozorujes podobne chovani?

 

Měl jsem to také tak, než jsem přišel o nastavení v servisu po parametrizaci jednotek :-)

Jinak opravdu po změně byl SPORT spíše jako Normal a jezdil jsem na jinou volbu, která mi přišla právě někde mezi Sport a Normal (teď nevím, jestli to byl Race nebo jak se to tam jmenovalo).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...