Přejít na obsah

Kódování funkcí na Superba III (VCDS)


kokta7

Doporučené příspěvky

Ahoj řešil jste někdo trailer Assistant jestli se to dá dekódovat ? něco jsem tu našel ale nic konkrétního nebo jsem ho přehlédl našel jsem dva návody a nějak si protiřečí 

1- https://www.briskoda.net/forums/topic/467176-trailer-assist-skoda-superb-iii-how-to-guide/

2-viz obrázek

885DAD2C-2B37-4324-9A08-26052A428538.thumb.png.53adca7fdbd2b4c95796030b0eef0d16.png

 Je z toho nějaký správnej nebo to prostě nejde ? Díky 

Editováno: , autor: roubic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 11. 2019 na 9:37, deathskull napsal:

Zdravim, resil uz nekdo vypnuti start stop na FLku? Nejak se mi nedari ho vypnout (delam to klasicky pres zvyseni limitu napeni 7.6 na 12.1V). Start stop stale aktivni:(. Nekdo nejakou radu? Krome toho dojet si do strakonic a podobny veci?:)

Pokud to nejde klasickým kódováním, proč to nezkusit tímto způsobem? Těch modulů je víc druhů.

 

http://www.ispshop.cz/index.php?main_page=product_info&products_id=633

Editováno: , autor: AdoksS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, mam otazku ohladom CH/LH. Riesil niekto aby sa svetla (idealne len DRL a riasy) rozsvietili vzdy pri odomknuti vozidla? nie len ak je von tma. Napr ako to maju bmw ze angel eyes sa rozsvietia bez ohladu na to ci je den alebo noc.  Hladal som aj na briskode ale bezuspesne. 

 

Btw ak by ste chceli nakodit len DRL ako CH/LH bez xenonu alebo bez hmlovky ako bolo vyssie tak mne to funguje: 

 

CH/LH lights changed from dipped beam to DRL's

 

(8)-Leuchte6ABL LC5-Lichtfunktion C 6 - left as active

(8)-Leuchte7ABL RB1-Lichtfunktion C 7 - left as active

 

(10)-Leuchte6ABL LC5-Dimmwert CD 6 - value change from 127 to 0

(10)-Leuchte7ABL RB1-Dimmwert CD 7 - value change from 127 to 0

 

(11)-Leuchte6ABL LC5-Dimming Direction CD 6 - change to minimise 

(11)-Leuchte7ABL RB1-Dimming Direction CD 7 - change to minimise

Editováno: , autor: jancik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...