Přejít na obsah

Kódování funkcí na Superba III (VCDS)


kokta7

Doporučené příspěvky

Kodovat tam cizi hodnotu je trochu nesmysl, protoze hodnoty kodovani jsou zavisle na vybave apod.

Pokud jsi to menil pres VCDS a nevis puvodni hodnotu, tak se podivej do slozky Debug tam kde mas VCDS nainstalovany.

V souboru CodingLog.csv najdes zmenovy log tj. jednotka, kodovani pred a po zmene a datum/cas.

 

Podle toho se da lehce vratit nastaveni zpet na vychozi hodnoty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, OnMiT312 napsal:

Kodovat tam cizi hodnotu je trochu nesmysl, protoze hodnoty kodovani jsou zavisle na vybave apod.

Pokud jsi to menil pres VCDS a nevis puvodni hodnotu, tak se podivej do slozky Debug tam kde mas VCDS nainstalovany.

V souboru CodingLog.csv najdes zmenovy log tj. jednotka, kodovani pred a po zmene a datum/cas.

 

Podle toho se da lehce vratit nastaveni zpet na vychozi hodnoty.

Díky moc, jde mi jen o nastavení Typu a modelu pro nádrž, nějak se mi to sesypalo a palivoměr přestal ukazovat. Teď už vyřešeno tím souborem CodingLog.csv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahojte.Viete mi prosim poradit,po instalacii original tazneho zariadenia s original kabelazou a riadiacou jednotkou hlasi PDC chybu a tiez par dalsich jednotiek.Je tu na fore niekto,kto vie spolahlivo dokodovat potrebne veci pre rozbehanie tazneho niekde zo zapadneho Slovenska-TN,NR,TO,TT?

Moje auto Superb 3 combi L&K, 1,8TSi,manual,mod.rok 2017

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ENG98831-ENG126849-Personalization-Aktivierungsoption_im_HMI-Menue_sichtbar,active
ENG98831-ENG126850-Personalization-Benutzerkontenverwaltung_in_HMI-Menue_sichtbar,active
ENG98831-ENG126848-Personalization-Personalisierung_aktiv,active                                                                                                                                    |       ENG98831-ENG141994-Personalization-Personalisierung_Profilfunkion,active                                                                                                                   |               ENG98831-ENG126851-Personalization-Personalisierungsfunktionen_in_HMI-Menue_sichtbar,active                                                                                            | 

ENG98831-ENG142030-Personalization-Profil_Variante,Konto                                                                                                                                       |                    ENG98831-ENG133404-Personalization-PSO_FSG_Setup2_Bit_1, active                                                                                                                                        |  ENG98831-ENG133405-Personalization-PSO_FSG_Setup2_Bit_2, active    

 

Kluci MR 19 v LaK   Jak Vam funguje personalizace...   Ja ji nemam aktivovanou a tohle jsem nasel v Adap v LaK ... Je potreba jeste neco nastavit... Dik za odpoved

         

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na S3 před FL používáme start stop memory module a nemůžeme si jej vynachválit. Po zapnutí zapalování nastaví poslední stav před vypnutím.  Pokud chceme někdy někde Start-stop použít stačí jej jednoduše zase stiskem zapnout. Žádné kódování. Výrobní náklady do 100Kč.

Vzhledem k principu zapojení a fungování to do FL půjde použít také. 

 

Editováno: , autor: OnMiT312
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak třeba toto: https://www.ebay.com/itm/NEW-Start-Stop-Memory-module-SERVICE-MODE-Start-Stop-SSA-memory-/322352078637?ef_id=Cj0KCQiAsbrxBRDpARIsAAnnz_OEYVQP2dCGpr_Iy0ITkD2sfo3T-8e3vcZRyDzOyfIdDd2aqFeq6s8aAnI4EALw_wcB:G:s

 

Ale bacha na to, např. v Rakousku pokud narazíte na policajta šťourala a náhodou tohle objeví = odstavení auta, min. pokuta 2000Eur...a dokonce vás můžou na 48 hodin zavřít za katr...

Každopádně je to pěkná věcička, která by mohla být jednoduše implementována výrobcem jako SW funkcionalita, ale to už je jiná básnička.

  • Líbí se mi 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska peknej pokec s Ferdou25 a jestli je neco, co mne moc prekvapilo, je dokonceni vyrobniho nezdaru Skoda na brzdach... Vrele vsem doporucuji si to nechat dodelat (nastavit)... Potom ty brzdy funguji jak maji... :) Po prvnim slapnuti je citit podstatny rozdil... Nejsou ty brzdy uz tak gumove... 

 

Editováno: , autor: p2p
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...