Přejít na obsah

Kódování funkcí na Superba III (VCDS)


kokta7

Doporučené příspěvky

Deaktivace asistenta automatického zpomalení při dojíždění z prava (Asistent podjetí z prava)

13-Auto Dist. Reg

07 - Coding

Byte 02, Bit 5 na 0 = Deaktivováno

 

Po deaktivaci je nutné vypnout azapnout páčkou ACC

Editováno: , autor: LiveBomb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pánové. Obracím se na všechny s prosbou ohledně funkce Easy Entry. Aktivoval jsem v STG 36 Byte 3 Bit 1 a Byte 9 Bit 6 a v adaptacích STG 5F jsem aktivoval Car_Function_Adaptation_Gen2_menu_display_seat_configuration. V menu infotainmentu mám položku sedadlo a tam možnost aktivace uložení pozice sedadla ke klíčku. Nicméně sedačka ne a ne se hnout. ...Superb 3 03/2017 sedadla v elektrice s pamětí. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, spj-irp napsal:

Zdravím pánové. Obracím se na všechny s prosbou ohledně funkce Easy Entry. Aktivoval jsem v STG 36 Byte 3 Bit 1 a Byte 9 Bit 6 a v adaptacích STG 5F jsem aktivoval Car_Function_Adaptation_Gen2_menu_display_seat_configuration. V menu infotainmentu mám položku sedadlo a tam možnost aktivace uložení pozice sedadla ke klíčku. Nicméně sedačka ne a ne se hnout. ...Superb 3 03/2017 sedadla v elektrice s pamětí. Díky

Sitze - Komforteinstieg "Easy Entry" Menüeintrag aktivieren (elektrische Sitze)

STG 36 > Codierung > …

> Byte 09 > Bit 6 aktivieren (easy_entry_front_over_MMI)
> Byte 06 > Bit 4 aktivieren (EasyEntry_Enable_Passenger_over_DriverMMI) (nur ausführen, wenn STG 06 verbaut ist)

STG 5F > Anpassung > …

> Kanal "Function_Adaptations_Gen2-menu_display_seat_configuration" > Wert auf "aktiviert" setzen
> Kanal "Function_Adaptations_Gen2-menu_display_seat_configuration_over_threshold_high" > Wert auf "aktiviert" setzen

 

zkus tohle 

to co si psal ty jsem zkoušel a taky to tam nemam ale k tomuhle jsem se ještě nedostal

Editováno: , autor: roubic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozrejme ze mam,myslel som ze to nejak logicky vyplyvalo z mojej otazky.

Kolega na Tourane a Karoqu ma takisto senzory a neorigo tazne,ktore neodpaja senzory pri zastrceni elektriky a kym nevypne senzor auto mu nedovoli cuvat lebo detekovalo prekazku.

Myslim ze vcelku uzitocna vec pre nase manzelky a pre nas,cest vynimkam.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 28. 2. 2020 na 10:29, bajky napsal:

A vies aj ake ma byt cislo jednotky?Mam S3 06/2016 skusil by som zistit co k tomu treba a ci velkou nahodou nemam prave tu jednotku.

S pomocí Ferdy zprovozněno manévrovací brždění na S3/2015, jednotka 5QA919298C.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...