Přejít na obsah

Kódování funkcí na Superba III (VCDS)


kokta7

Doporučené příspěvky

před 7 hodinami, 100linda napsal:

Omlouvám se za téma trochu mimo, ale nemáte někdo kontakt na Ferdu25 ze Strakonic? Potřebuji něco dokódovat. Psal jsem mu SZ, ale neodpověděl, což se nedivím v té záplavě dotazů na něj to mohlo někde zapadnout. Info případně do SZ a předem děkuji.

Ahoj, taky jsem mu psal. A zatím nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdarec všichni. Nemáte někdo návod na aktivaci PERSONALIZACE a ještě bych si chtěl nastavit aby se mi na palubce ukazovalo, když klič není v autě. Momentálně mi to jednou napíše ale za chvilku to zmizí a nikde žádná zmínka. mam S3 2016 2.0 110 rv. 2016 kamarád má o rok novější a jemu se to ukazuje a ještě má oranžový trojuhelnik. A já nic

Předem díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžeš vyzkoušet toto, já se k tomu ještě nedostal. Je to přeloženo z ruštiny. Dej vědět jak jsi dopadl a hlavně si udělej zálohu adaptačních kanálů té 09. 

 

Aktivace personalizačního menu:

 

17
najdeme v dlouhých kódech Byte 10 popis personalizace a zatržítko.

 

Vše ostatní se provádí v úpravách bloku 09.

Přihlašovací jméno: 31347

Aktivierungsoption_im_HMI-Menue_sichtbar: active
Personalisierungsfunktionen_in_HMI-Menue_sichtbar: active
Personalisierung_aktiv: active
Personalisierung_Profilfunkion: profiles_active
PSO_FSG_Setup2_Bit_1: active
Profil_Variante: Konto (v. 2.x)
Benutzerkontenverwaltung_in_HMI-Menue_sichtbar: active
PSO_FSG_Setup2_Bit_2: active
 

Editováno: , autor: Stanson
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Stanson napsal:

Můžeš vyzkoušet toto, já se k tomu ještě nedostal. Je to přeloženo z ruštiny. Dej vědět jak jsi dopadl a hlavně si udělej zálohu adaptačních kanálů té 09. 

 

Aktivace personalizačního menu:

 

17
najdeme v dlouhých kódech Byte 10 popis personalizace a zatržítko.

 

Vše ostatní se provádí v úpravách bloku 09.

Přihlašovací jméno: 31347

Aktivierungsoption_im_HMI-Menue_sichtbar: active
Personalisierungsfunktionen_in_HMI-Menue_sichtbar: active
Personalisierung_aktiv: active
Personalisierung_Profilfunkion: profiles_active
PSO_FSG_Setup2_Bit_1: active
Profil_Variante: Konto (v. 2.x)
Benutzerkontenverwaltung_in_HMI-Menue_sichtbar: active
PSO_FSG_Setup2_Bit_2: active
 

Zdarec. Hele tak mě tenhle postup nefunguje. Nastavováno podle infa, ale dve veci jsem nenašel a to Personalisierung_Profilfunkion a Profil_Variante. To prostě nikde není 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

XDS máš, v tom se nevrtej.

 

Návod na personalizaci není kompletní. Musí se nastavit i elektrická sedadla, Climatronic, kamera. Rok výroby nic neřekne, může to být MR2016 i MR2017, přechod je zhruba v polovině roku. Mně úprava u MR2017 šla, jestli to jde i u staršího je otázka. Seznam věcí pro nastavení je např. tady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, bojler napsal:

XDS máš, v tom se nevrtej.

 

Návod na personalizaci není kompletní. Musí se nastavit i elektrická sedadla, Climatronic, kamera. Rok výroby nic neřekne, může to být MR2016 i MR2017, přechod je zhruba v polovině roku. Mně úprava u MR2017 šla, jestli to jde i u staršího je otázka. Seznam věcí pro nastavení je např. tady

Dobře, zkusím to podle infa a dám vědět jestli se to povedlo. V XDS se vrtat tedy raději nebudu. Díky moc 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nastavení personalizace pro několik uživatelů automobilů.

 

 Personalizace [09] CE> 31347 Přizpůsobení> Parametr personalizace: Personalization_Profilfunktion Nová hodnota :, profile_active "Parametr: Profile_variable Nová hodnota: ,, Account (v.1). X)"

 

 Parametr: Peronalisierung active Nová hodnota: active "

 

 Parametr: Aktivierungsoption_im_H MI- menue_sichtbar Nová hodnota: 'active'

 

 Parametr: Benutzerkontenverwaltung in_HMI menue_sichtbar Nová hodnota: "active"

 

 Parametr: Personalisierungfunktionen_in_HMI- "Nová hodnota: menue_sicht

 

 Parametr: Anzahl_Benutzenkontante Nová hodnota :: ,, 4 ,,

 

 Parametr: Automatische_Schluesselzuordnung Nová hodnota :, active "

 

 [17] Dlouhé kódování clusteru> Bajt: 10 Bit: 0 Personalizace: Nová hodnota: "Ano"

 

 Pozornost; Pokud není bit: 0 v byte: 10, pak - >> změňte nejprve binární hodnotu zprava z nuly na jednu a je připravena.

 

 STG08 Klimatizace

 

 Kódování:

 

 Personalizace - aktivní

 

 MOŽNOSTI PERSONALIZACE

 

 Multimediální systém umožňuje různým řidičům vytvářet vlastní profily osobních nastavení. Například nastavení režimu jízdy, elektricky nastavitelné sedadlo řidiče, klimatizace, nastavení rádia a navigačního systému. Osobní vůz je vybaven třemi klíči. Když otevřete auto pomocí tlačítek, všechny personalizované funkce volání automaticky s uloženým nastavením ovladače

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 5. 2020 na 13:41, Langusta 2018 napsal:

Nastavení personalizace pro několik uživatelů automobilů.

 

 Personalizace [09] CE> 31347 Přizpůsobení> Parametr personalizace: Personalization_Profilfunktion Nová hodnota :, profile_active "Parametr: Profile_variable Nová hodnota: ,, Account (v.1). X)"

 

 Parametr: Peronalisierung active Nová hodnota: active "

 

 Parametr: Aktivierungsoption_im_H MI- menue_sichtbar Nová hodnota: 'active'

 

 Parametr: Benutzerkontenverwaltung in_HMI menue_sichtbar Nová hodnota: "active"

 

 Parametr: Personalisierungfunktionen_in_HMI- "Nová hodnota: menue_sicht

 

 Parametr: Anzahl_Benutzenkontante Nová hodnota :: ,, 4 ,,

 

 Parametr: Automatische_Schluesselzuordnung Nová hodnota :, active "

 

 [17] Dlouhé kódování clusteru> Bajt: 10 Bit: 0 Personalizace: Nová hodnota: "Ano"

 

 Pozornost; Pokud není bit: 0 v byte: 10, pak - >> změňte nejprve binární hodnotu zprava z nuly na jednu a je připravena.

 

 STG08 Klimatizace

 

 Kódování:

 

 Personalizace - aktivní

 

 MOŽNOSTI PERSONALIZACE

 

 Multimediální systém umožňuje různým řidičům vytvářet vlastní profily osobních nastavení. Například nastavení režimu jízdy, elektricky nastavitelné sedadlo řidiče, klimatizace, nastavení rádia a navigačního systému. Osobní vůz je vybaven třemi klíči. Když otevřete auto pomocí tlačítek, všechny personalizované funkce volání automaticky s uloženým nastavením ovladače

Tak všechno jsem našel, krome jedné věci a to "  

Přizpůsobení> Parametr personalizace: Personalization_Profilfunktion Nová hodnota :, profile_active "Parametr: Profile_variable Nová hodnota: ,, Account (v.1). X)"

" to prostě nikde najít nemůžu. Poraďte někdo. Přikládám screan co se mi ukazuje

20200528_121324.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...