Přejít na obsah

Kódování funkcí na Superba III (VCDS)


kokta7

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
před 9 hodinami, luiki1 napsal:

Je to super funkcia...... a mimochodom prisiel uz niekto nato ako zapnut performance monitor ??? a popripade ci sa da aktivovat funkcia android auto???

Samostatne aktivovat android auto nieje mozne,je sucastou balika smartlink a ten iba oficialne cez aktivacny kluc cez Skodovku

Editováno: , autor: Patrik1971
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se zeptat, jestli tady je někdo, kdo umí řešit i věci poněkud podstatnější jako například bezdrátové připojení Android Auto a nebo třeba změnit funkci tlačítka tak, aby to rovnou skočilo do Android Auto a nemusel se člověk proklikávat tisíci nesmysly. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, InteligentniLev napsal:

Ahoj lidi. Mám takový dotaz. Nějakým stylem se mi podařilo z Drive Select Modu odstranit nastaveni DCC. Nevíte někdo v jaké řídící jednotce a co přesně hledat? Ať to nehledám tejden. Díky moc

 

Před hodinou, Jozef1991 napsal:

Pani prosim Vas :-( preco mi to nefunguje? Myslim to zamykanie nastartovaneho auta

Pretoze sa bud vrtate v tom,o com nemate paru,alebo to davate robit kadejakym amaterom.Kodovanie modernych aut uz davno nieje ziadna brnkacka.

Editováno: , autor: Patrik1971
  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Patrik1971 napsal:

 

Pretoze sa bud vrtate v tom,o com nemate paru,alebo to davate robit kadejakym amaterom.Kodovanie modernych aut uz davno nieje ziadna brnkacka.

to že to není žádná brnačka vím, já osobně se zatím učím. Proto jsem také psal o radu. Jak se říká, učený z nebe nespadl.

P.S. Ted se mi pro změnu podařilo úplně odstranit nabídku všech možností 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...