Přejít na obsah

Kódování funkcí na Superba III (VCDS)


kokta7

Doporučené příspěvky

S MIB2.5 to právě ještě funguje, ale postupně se přechází na MIB3 (iV by ho už mělo mít a ostatní modely ho dostanou nyní, souvisí s tím např. area view) a tam už to nejede. Asi tím chtějí donutit lidi si pořídit dražší Columbus, ale včera jsem našel diskuzi, podle které se to podařilo dokódovat. Zítra mám objednávat auto, tak zjišťuju, jestli to tu někdo umí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak. S MIB2.5 a Amundsen šla mapa ve VC zobrazit (buď ve VC nebo na obrazovce navigace), s MIB3 to podle všeho ve VC už nepůjde. Mělo by to jít změnit kódováním, podle diskuzí ze zahraničních fór to je “jen” v kódech zakázané. To kódování jsem si nakopíroval, v případě zájmu to sem můžu dát (nevím, jestli je to povolené)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dashboard_Display_Configuration-ability_switch_nav_maps,

ja (vorher nein)

Dashboard_Display_Configuration-navigation_map_compression_mode, H264 (vorher RLE)

Dashboard_Display_Configuration-navigation_map_resolution, 1 (vorher 0)

Dashboard_Display_Configuration-navigation_map_transmission_mode, IP_streaming (vorher OFF)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Riesil niekto vypnutie start/stop softverovo inak ako zmenou napatia? Mne tato moznost nefunguje a stale je aktivny.

 

Da sa dokodovat 

vypnutie upozornania/pipania pri otvoreni dveri a nastartovanom motore - motor bezi

vypnutie upozornania/pipania pri otvoreni dveri a nastartovanom motore - kluc  nie je v dosahu

aby pri kazdej jazde bol zvoleny jazdny mod ktory bol aktualny pri vypnuti motora? pripadne prednastaveny vzdy konkretny a nie normal

prevodovka vzdy v rezime S

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citovat
před 5 hodinami, tomasmu napsal:

Da sa dokodovat 

vypnutie upozornania/pipania pri otvoreni dveri a nastartovanom motore - motor bezi

Tohle se mi podařilo vypnout pomocí aplikace Carista, klíč co není v dosahu jsem nezkoušel, ale možná to tam bude taky.

PS: I start/stop jsem vypnul pomocí Caristy - nastaveno 12,1 V

Editováno: , autor: Mira96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...