Přejít na obsah

Kódování funkcí na Superba III (VCDS)


kokta7

Doporučené příspěvky

Zdravim, uz som to tu pisal, chcem si domodovat riasy aby mi svietili s dennymi ledkami, mam toto od jedneho co sa tomu venuje

Pripojit sa na RJ 09 - > Zadat security kod 31347
Adaptacie : 

Leuchte17TFL R BLK SRB3TFL R BLK SR KC3-Lichtfunktion C 17 zmenit na  Daytime running lights 

Leuchte17TFL R BLK SRB3TFL R BLK SR KC3-Dimmwert CD 17 zmenit na 127

Leuchte16BLK SLB35BLK SL KC9-Lichtfunktion C 16 zmenit na Daytime running lights 

Leuchte16BLK SLB35BLK SL KC9-Dimmwert CD 16 zmenit na 127

 Robil som to podla toho akurat kamarat ma diagnostiku v cesko-nemeckom jazyku, a namiesto daytime running lights mi tam pasovalo trvale denni sviceni. Tak sme to nakodovoli a riasy mi svietia iba ked prepnem napriamo na stretavacie svetla, na automatickom svieteni pri dennom rezime uz nesvietia. Kde je problem alebo kde som urobil chybu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, chtěl bych se zeptat zda by se našel někdo v ideálně v Plzni nebo západních Čechách. Na dokódování pár věcí na S3 2016 Style+(Barvy ambientu, lane assist, XDS a pod) ani pořádně nevím co by se všechno vůbec dalo dodělat. Připojím i OT s dotazem? Dodělání Kessy do zadních dveří někdo neřešil? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
před 5 hodinami, mifko86 napsal:

prosim,ako nakodujem "coming a leaving home" na superb 2017 miesto xenonov na predne LED DRL?docital som sa tu,ze to je mozne,ale ziadny postup pre VCDS. nieco som uz nakodoval,toto by som este rad.dakujem

https://www.stemei.de/pages/coding/skoda-superb-3v/coming-home-ueber-nebelscheinwerfer.php

https://www.stemei.de/pages/coding/skoda-superb-3v/coming-home-leaving-home-nur-mit-tfl.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,tak bol som to prave vyskusat.sice mi to po tomto nastaveni funguje tak,ze aj CH aj LH funguju iba cez DRL,ale zaroven mi to uplne deaktivovalo stretavacie xenony.uplne prestali fungovat svetla ci v polohe zapnutych svetiel,ci v polohe auto.tak som to vratil spat.Ale daka za ochotu...

 

Editováno: , autor: mifko86
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, mifko86 napsal:

No,tak bol som to prave vyskusat.sice mi to po tomto nastaveni funguje tak,ze aj CH aj LH funguju iba cez DRL,ale zaroven mi to uplne deaktivovalo stretavacie xenony.uplne prestali fungovat svetla ci v polohe zapnutych svetiel,ci v polohe auto.tak som to vratil spat.Ale daka za ochotu...

 

Zajimave ja delal tohle 

https://ankk-vagcom.com/superb-3v-coming-leaving-home-avec-anti-brouillard/ 
Led + mlhy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoj vsem...

Pls nema nekdo seznam barevnych kodu RGB pro ambient ...  Nebo poskytnou Adpmap 09-5Q0-937-084-CQ a vis, s 20 nebo 30 colors...

Chci si dodelat 30 ambient colors a rozlozeni barevneho spektra neni linearni... :)

Ambient barvy 1 az 10

Ambient light color list-(Blauwert),(Gruenwert), (Rotwert) Farbe 1,... az 10

LIN Ambient light color list-(Blauwert),(Gruenwert), (Rotwert)_Farbe_1_lin,... az 10

 

Ambient barvy 11 az 30

Ambience_lightning_color_list_2-(Blauwert),(Gruenwert), (Rotwert) Farbe 11,... az 30

Ambience_lightning_color_list_lin_2-(Blauwert),(Gruenwert), (Rotwert)_Farbe_11_lin.. az 30

 

Mel jsem toto rozlozeni, ale nebylo to ono... kombinci RGB (255/191/128/64/0) na kazdou barvu... cca odecet po 64

Pls pomuze mi nekdo... Dik za odpoved

Editováno: , autor: p2p
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 10. 2020 na 20:04, japok napsal:

Zdravím 

Měnil jsem zadní lampy za ty co jsou na FL s dynamickým blikanim. Vše funguje krom jedné věci a to je animace zadnich parkovacich světel při CH a LH. Nevíte někdo kde toto nastavit?

Zdravim, byl problém vyřešen? Mám stejný . Diky 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 12. 2020 na 22:19, p2p napsal:

Hoj vsem...

Pls nema nekdo seznam barevnych kodu RGB pro ambient ...  Nebo poskytnou Adpmap 09-5Q0-937-084-CQ a vis, s 20 nebo 30 colors...

Chci si dodelat 30 ambient colors a rozlozeni barevneho spektra neni linearni... :)

Ambient barvy 1 az 10

Ambient light color list-(Blauwert),(Gruenwert), (Rotwert) Farbe 1,... az 10

LIN Ambient light color list-(Blauwert),(Gruenwert), (Rotwert)_Farbe_1_lin,... az 10

 

Ambient barvy 11 az 30

Ambience_lightning_color_list_2-(Blauwert),(Gruenwert), (Rotwert) Farbe 11,... az 30

Ambience_lightning_color_list_lin_2-(Blauwert),(Gruenwert), (Rotwert)_Farbe_11_lin.. az 30

 

Mel jsem toto rozlozeni, ale nebylo to ono... kombinci RGB (255/191/128/64/0) na kazdou barvu... cca odecet po 64

Pls pomuze mi nekdo... Dik za odpoved

Ahoj, akým konkrétnym spôsobom si aktivoval 30 farieb? Dnes sme sa o to pokúšali, ale žiaľ neúspešne. Nikde nešlo aktivovať 11-30 farieb. Nejaký tip alebo to bude rozdielnou jednotkou? Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nastav jednotlive barvy pro jednotlive barvy RGB v list2 - farbe11 az 30 a lin2 - lin 11 az 30 v adaptacich 09...

Udelej soft reset a hned se ti ukazou v infotejmentu... 

Ambience_lightning_color_list_2-(Blauwert),(Gruenwert), (Rotwert) Farbe 11,... az 30

Ambience_lightning_color_list_lin_2-(Blauwert),(Gruenwert), (Rotwert)_Farbe_11_lin.. az 30

 

Neni problem tam nastavit jednotlive barvy. Problem je s zelenou slozkou a proto schanim original 30 popis rgb pro ambient... Ma ho nekdo pls...

30.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, p2p napsal:

Nastav jednotlive barvy pro jednotlive barvy RGB v list2 - farbe11 az 30 a lin2 - lin 11 az 30 v adaptacich 09...

Udelej soft reset a hned se ti ukazou v infotejmentu... 

Ambience_lightning_color_list_2-(Blauwert),(Gruenwert), (Rotwert) Farbe 11,... az 30

Ambience_lightning_color_list_lin_2-(Blauwert),(Gruenwert), (Rotwert)_Farbe_11_lin.. az 30

 

Neni problem tam nastavit jednotlive barvy. Problem je s zelenou slozkou a proto schanim original 30 popis rgb pro ambient... Ma ho nekdo pls...

30.jpg

Zaujímavé, skúšali sme nájsť 2 list a nikde, nikde nebol. Videli sme iba 01 - 10. Extrémne som sa na tú funkciu tešil, žiaľ asi to nepôjde. Bol som ochotný za to zaplatiť aj naviac peniaze, ak by sa to podarilo. 😀

Editováno: , autor: Spidmax
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, je tu nekdo kdo poradi jak deaktivovat automatickou aktivaci parkovací brzdy pri vypnuti motoru pri souběžně aktivovanym AUTOHOLD ? 

Pokud je AUTOHOLD deaktivovany tak pri vypnuti motoru parkovací brzda nic neudělá ale jakmile je AH aktivovany tak se pri vypnutí motoru automaticky aktivuje a to je pro me nežádoucí aby stále spinala parkovaci brzda i kdyz stojim na rovině. 

 

Pak se pridam k dotazu výše jestli lze aktivovat CH/LH bez ohledu na světelné podmínky.  Dekuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...