Přejít na obsah

Kódování funkcí na Superba III (VCDS)


kokta7

Doporučené příspěvky

A dovod?Pretoze mne lietali po okne tiez od urcitej doby ako sialene,aj ked okno bolo skoro suche a nevedel som ich doladit ani tym intetrvalovym kolieskom,ani nicim inym a ono to bolo tym,ze po 2 rokoch uz bola gumicka opotrebena,nedokonale stierala a senzor ju spatne vyhodnocoval.Po vymene za nove stieraju opat tak,ako treba.Nebude to aj tvoj problem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No praveze naopak. Ja bych potreboval na ten posledni (nejrychlejsi) stupen tu rychlost jeste zvednout. U predchozi O3 to stiralo mnohem rychleji a v prudkem desti je to dost velky problem. Octavie stirala zkratka mnohem rychleji :(

Gumicky jsou mesic stare, tim to neni.. proste to nestira dostatecne rychle..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem rikal.. na sauto.cz jsem nasel FACELIFT a podle jeho VIN jsem v erWinu dohledal schéma zapojeni zadnich svetel. Svetla jsem zapojil a vse funguje včetně animovani blinkru a to i bez kódování... ted jen bojuji s animaci obrysových svetel pri CH/LH.. poskytne nekdo kodovani pro tuto funkci kdo uz to delal a nebo si budu muset vycist parametrizaci z nejakeho FL ? 

A dalsi věc funguje animace i pri např. vjezdu do tunelu (pri přepnutí DRL>potkavaci svetla) ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna by nebylo od veci, se o to schema podelit. Takhle tady nekdo pred nejakou dobou presne prosil o informace, ted uz jen pise, ze to umi nekde vyresit. Ja bych ti parametrizaci rad poskytl, bohuzel nemam FL. Pokud si ty informace nebudeme sdilet, pak nema cenu se zde na ne dotazovat. 

  • Líbí se mi 1
  • Díky 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Gastos napsal:

Jak jsem rikal.. na sauto.cz jsem nasel FACELIFT a podle jeho VIN jsem v erWinu dohledal schéma zapojeni zadnich svetel. Svetla jsem zapojil a vse funguje včetně animovani blinkru a to i bez kódování... ted jen bojuji s animaci obrysových svetel pri CH/LH.. poskytne nekdo kodovani pro tuto funkci kdo uz to delal a nebo si budu muset vycist parametrizaci z nejakeho FL ? 

A dalsi věc funguje animace i pri např. vjezdu do tunelu (pri přepnutí DRL>potkavaci 

Taky jsem vyměnil zadní světla a vše funguje kromě animace obrysovych světel při CH/LH. Už jsem se tady jednou ptal jestli by někdo nevěděl kde to přizpůsobit ale nikdo mi neodpověděl.

A animace světel funguje pouze při CH/LH. Tedy tak je to nastaveno z výroby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ty schemata klidne komukoliv poskytnu.. nejsem clovek kterej shání informace od lidi na internetu na zahranicnich forech a poté tady v ČR jen pise ze tady a tady umíme vyresit za 25.tisíc to mi prijde vazne vtipný. A kdyz je clovek tak schopny v autoeletrice a autech obecně  a vse si sezene sam a pripravi si pinovani do svorkovnic tak ze za tim clovekem chce zajet uz s připraveným autem jen na nakodovani a rekne si za to 30 tisic i kdyz sam skemral o informace na jiných fórech tak to je vazne k zamyšlení..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...