Přejít na obsah

Kódování funkcí na Superba III (VCDS)


kokta7

Doporučené příspěvky

To Brunda :

 

Čtení značek, nebo light assist, popřípadě Lane assist se dá dokodovat pouze jestli máš kameru pod zpětným zrcátkem na čelním skle, nejspíš bys ale jednu z těchto funkcí už měl, led co jsou na víku kufru zřejmě rozsvítit nepujdou, máš zřejmě ambition.

Editováno: , autor: Grencars
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Chrumky666 hr
před 20 hodinami, Grencars napsal:

Jako efektní, ale bílé asi hezčí :-)

V lete to nechám tak 🙂... Kym sa bude dať 🚔🚔🚔... 

Ale nakódoval som do Infotaimentu zapnutie a vypnutie Denneho svietenia... Tak keď stihnem vypnem pred Policajnou kontrolou 😂... 

Editováno: , autor: Chrumky666 hr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen ze zajímavosti, víte někdo jak nakódovat střídající rozsvicování dálek ? (police flash high beam) ? mělo by se to spouštět kombinací varovek a dálek.. u DLA světel je prý problém že to nejde ale videl jsem to u někoho že to měl nastavené na mlhovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Věděl by někdo jak udělat aby vozidlo "zůstalo zapnuté" i po otevření dveří řidiče?

Vysvětlím: po tom co zaparkuji, dám P a vypnu tlačítkem motor tak běží infotainment (hudba) a další funkce. Jakmile se otevřou dveře řidiče, vozidlo se vypne. Když jsem jednou parkoval natěsno u stěny a vylezl přes spolujezdce auto běželo až do chvíle než jsem ho zamknul. Úplně stejně by mi vyhovovalo aby se chovaly i dveře řidiče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, midlan napsal:

Věděl by někdo jak udělat aby vozidlo "zůstalo zapnuté" i po otevření dveří řidiče?

Vysvětlím: po tom co zaparkuji, dám P a vypnu tlačítkem motor tak běží infotainment (hudba) a další funkce. Jakmile se otevřou dveře řidiče, vozidlo se vypne. Když jsem jednou parkoval natěsno u stěny a vylezl přes spolujezdce auto běželo až do chvíle než jsem ho zamknul. Úplně stejně by mi vyhovovalo aby se chovaly i dveře řidiče.

Ahoj.Toto ake celkom tak nefunguje.Po tom co zavries ine dvere nie vodicove ide infotainment cca hodku,nie je to obmedzene zamknutim.Rovnako tak mozes urobit ale inu vec,pokial pri vystupovani sa Ti vypne infotainment tak ho normalne zapnes gombikom a ked zavries a zamknes hra dalej.Mam to odskusane,ked so synom pri cakani na manzelku,sme pozerali na infotainmente rozpravky a presadal som si dozadu a zaroven zamykal.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 1/28/2021 at 11:40 PM, Grencars said:

Podle mě teda chybí dokodovat ve 44 posilovač řízení aby to taky řídilo....

nazdar, vieš mi poradit s tym line asist prosim? 

vsetko som nastavil podla navodu, mam aj velku kameru, v menu aj maxidote sa mi lane asist funkcia zobrazi ale nejde zapnut, v  44 mam ale len 2 byte (obd11 mi aspon neukazuje viac) da sa to dako obist alebo to nepojde dokodovat? 

ak by vedel niekto pomoct bol by som vdacny 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Chrumky666 hr
V 9. 3. 2021 na 12:43, Bedni401 napsal:

nazdar, vieš mi poradit s tym line asist prosim? 

vsetko som nastavil podla navodu, mam aj velku kameru, v menu aj maxidote sa mi lane asist funkcia zobrazi ale nejde zapnut, v  44 mam ale len 2 byte (obd11 mi aspon neukazuje viac) da sa to dako obist alebo to nepojde dokodovat? 

ak by vedel niekto pomoct bol by som vdacny 

 

Editováno: , autor: Chrumky666 hr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mám dotaz, mám sup3 z roku 2016 a mám dotazy nenašel jsem zde odpověď snad jsem hledal dobre

 

- mám virtuální pedál jen pro otevření 5. Dveří lze prekodovat i na zavření podkopem?

- mám tempomat do 160kmh lze prekodovat na ten 210 ? Nebo to je jiný hw ?

 

diky

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

W dniu 19.02.2021 o 16:48, CHOVKY napisał:

Otázočka... Kódoval som si funkciu Virtual subwoofer. Po reštartovaní radia nehrá žiaden zvuk, skúsil som to teda nakódovať spať ale stále nič. Nepomáha ani továrne nastavenia. Ďakujem za každú pomoc.

Funkciu Virtual subwoofer, funguje pouze na tlačítku média.

https://youtu.be/uOJKokSvgGw

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 3. 2021 na 11:32, CHOVKY napsal:

Ahojte, mam updatnute radio z 0318 na  1433 a podarilo sa mi tam zmenit skin na tento čo je do modra. Nevie niekto ci su aj dake ine farby alebo typ skinu ? Dakujem

160997373_744380299774058_228641098759558184_n.jpg

160800155_761616894781013_5031008747061156024_n.jpg

Akým spôsobom si aktualizoval Columbus? Bol si v autorizovanom servise, alebo sa ti podarilo to spraviť podomácky? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...