Přejít na obsah

Kódování funkcí na Superba III (VCDS)


kokta7

Doporučené příspěvky

Host Chrumky666 hr
před 2 hodinami, Patrik1971 napsal:

Len,taketo "vyskusal" u brzd...aby to nabuduce nebolo napisane,ze drbol som do lampy,alebo nedobrzdil pred prechodom.....ale to sa tu pravdepodobne asi nikto nepochvali....

Ja som naopak spokojny ako brzdí.. Predtym som mal vzdy športové autá a potreboval som tvrdší pedál a rýchlejšiu reakciu...

To vec názoru každého individuálne... A soferskych schopnosti... 

signal-2021-03-23-120929.jpg

Editováno: , autor: Chrumky666 hr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

chci se zeptat, lze dokódovat asistenta hlídání mrtvého úhlu? V asistentech mám pouze "Front Asist",  jinak to má asistenta parkování.

Pokud to případně lze dokódovat, jak a kde SUP upozorní na mrtvý úhel?

 

Předem děkuji

 

 

IMG_20210326_123113.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Bando. Nevíte někdo, popřípadě nemáte někdo zkušenost jestli jde nějakým způsobem upravit jas v ambientním podsvícení v palubce? Nemyslím tím jít do nastavení a tam si jí upravit. Mám ji nastavenou červenou na max a klidne bych jí ještě přidal grády . Klidně i ve dveřích. Díkes za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 4. 2021 na 20:27, RozenyLev napsal:

Ahoj Bando. Nevíte někdo, popřípadě nemáte někdo zkušenost jestli jde nějakým způsobem upravit jas v ambientním podsvícení v palubce? Nemyslím tím jít do nastavení a tam si jí upravit. Mám ji nastavenou červenou na max a klidne bych jí ještě přidal grády . Klidně i ve dveřích. Díkes za info.

Túto vec som riešil s viacerími ľudmi, Igorom v BL, Filipom v Trnave a aj v Prahe každý mi odpovedal že to zrejme nepôjde. Ale jas sa automaticky zvýši keď otvóriš dvere - čiže dúfal som že by to šlo aspoň na taký jas nastaviť, kedže niektoré farby z tých 30 sú naozaj slabé ( jasovo ), čiže zdielam tvoje pocity, asi budeme musieť počkať na novú radu superbov kde to bude už ako v Enyaqu, či Octavii 4 - zrejme to ale možné na aktuálnej generácii nebude, žiaľ. 

Editováno: , autor: Spidmax
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi, dalsi dotaz. Potreboval bych jestli nekdo mate zakladni prozpusobeni jednotky 5F  5Q0 035 864 A - elek. Info. Jedna se o Amundsen. Kodovani mam v pohode, ale asi jsem neco odjebal v prizpusobeni. Zalohu mam bohuzel az pozdejsi, stara se mi smazala s pc. Diky za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Spidmax napsal:

Túto vec som riešil s viacerími ľudmi, Igorom v BL, Filipom v Trnave a aj v Prahe každý mi odpovedal že to zrejme nepôjde. Ale jas sa automaticky zvýši keď otvóriš dvere - čiže dúfal som že by to šlo aspoň na taký jas nastaviť, kedže niektoré farby z tých 30 sú naozaj slabé ( jasovo ), čiže zdielam tvoje pocity, asi budeme musieť počkať na novú radu superbov kde to bude už ako v Enyaqu, či Octavii 4 - zrejme to ale možné na aktuálnej generácii nebude, žiaľ. 

Aha. Tak díky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LZE PŘEKÓDOVAT PŘEDNÍ BLINKRY ?

Mám v předních světlech klasické LED denní pásky, ale blinkr mám v tom malém trojúhelníku pod světlem (ještě k tomu je to speciální žárovka s paticí - viz foto. Není to ani LED a nedodává se zatím žádná homologovaná LED náhrada - pouze AliExp). Tak jestli ty LED pásky na denní svícení nelze překódovat ? Nevěřím, že by Škoda dávala 2 druhy LED pásků. Jinak je to S III 2020.

Moc díky

Žárovka přední blinkr.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte.

Od MR naozaj existuju dve verzie LED "pasika".Neda sa tam ziadnym kodovanim docielit LED smerovka.

Dokonca ziarovka smerovky je v tychto svetlach riadena priamo svetlom,nie riadiacou elektronikou v aute.Toto svetlo je tzv." hlupe" bez CAN riadenia,nie je na nom co kodovat.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Paja33a napsal:

LZE PŘEKÓDOVAT PŘEDNÍ BLINKRY ?

Mám v předních světlech klasické LED denní pásky, ale blinkr mám v tom malém trojúhelníku pod světlem (ještě k tomu je to speciální žárovka s paticí - viz foto. Není to ani LED a nedodává se zatím žádná homologovaná LED náhrada - pouze AliExp). Tak jestli ty LED pásky na denní svícení nelze překódovat ? Nevěřím, že by Škoda dávala 2 druhy LED pásků. Jinak je to S III 2020.

Moc díky

Žárovka přední blinkr.jpeg

Až na to, že ve světle není led pásek, ale plastový světlovod, který na konci/cích přiléhá k plošňáku se smd diodou. A já zase věřím tomu, že ve světle plošňák se žlutou smd diodou na blinkr nebude, stejně jako není plošňák s diodou v zadním světle na kufru pro pravou mlhovku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napadla mi jedna moznost.Ak zozenies ten Led modul z High verzie,slo by pridat jednoduchy LED driver,napojit na kabelaz ziarovky a kabelaz LED modulu(potrebny aj novy konektor)a obist tak elektroniku auta.V BCM by si nastavil pouzitie LED ziarovky.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Denní světla svítí až v pozici AUTO:

09 - Central electronics
IDE06864-ENG115734-Daytime running lights-Tagfahrlicht nur in Schalterstellung AUTO

V základním nastavení vozu nešlo denní světla nijak vypnout (při zaplém zapalování). Po této úpravě světla v pozici nula zhasnou. Sám jsem použil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 3. 2021 na 23:00, bajky napsal:

Ahoj.Toto ake celkom tak nefunguje.Po tom co zavries ine dvere nie vodicove ide infotainment cca hodku,nie je to obmedzene zamknutim.Rovnako tak mozes urobit ale inu vec,pokial pri vystupovani sa Ti vypne infotainment tak ho normalne zapnes gombikom a ked zavries a zamknes hra dalej.Mam to odskusane,ked so synom pri cakani na manzelku,sme pozerali na infotainmente rozpravky a presadal som si dozadu a zaroven zamykal.

 

Dnes jsem to schválně zkoušel znovu a na mém vozu a není pravda co říkáš. Vypnutí vozu i infotaimentu nastane při zamknutí při výstupu přes spolujezdce. Dnes znovu vyzkoušeno, výstup přes spolujezdce + zamknuto tlačítkem na klíčku to vyplo auto stejně jako kdybych otevřel u řidiče. Dokonce to napsalo tu samou hlášku "Nezapomeňte mobilní telefon".

Řešení se znovuzapinanim infotaimentu tlačítkem znám, ale to nechci, ten právě pak zůstává běžet i po zamknutí vozu jestli se nepletu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nieco ale musi byt nespravne,pretoze ak si sadnem do auta na parkovisku dozadu,cize otvorim spolujazdcove dvere/vodicove dvere a minimalne zadne,zapnem radio,zamknem a cca hodku samo frci a sedime v zamknutom aute.Toto u mna funguje na 100%zamknutim zvnutra tlacidlom,klucom som neskusal,to sa priznam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, midlan napsal:

Denní světla svítí až v pozici AUTO:

09 - Central electronics
IDE06864-ENG115734-Daytime running lights-Tagfahrlicht nur in Schalterstellung AUTO

V základním nastavení vozu nešlo denní světla nijak vypnout (při zaplém zapalování). Po této úpravě světla v pozici nula zhasnou. Sám jsem použil.

Je mozne urobit este jednu akciu-dokodovat aby sa denne svietenie/pozicka v polohe "0" a pri Parkovacej brzde uplne vyplo aj pri nastartovanom motore,a to sa obcas ozaj zide

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

paldous: ferda určitě a možná někdo v Praze, musel bys pohledat, někde se tu o tom psalo.

 

bajky:

Vypnutí DLR při zatažení ruční brzdy

Jednotka 09, bezpečnostní přístup 31347

v adaptacích změnit:

ENG 122184 Automatické spínání světlometů, Taghfahrlight Dauerfahrlight bei Handbremse abschalten - změnit na aktivní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...