Přejít na obsah

Kódování funkcí na Superba III (VCDS)


kokta7

Doporučené příspěvky

V 8. 9. 2021 na 21:19, MirekJ napsal:

Jasne rozumieme si, blinkrami som myslel  tomto v kontexte zadné svetla...

Nepamatuju si přesně ale myslím si když jsem změnil tyto hodnoty na neaktivní tak přestal fungovat dynamicky blinkr a blikalo to cele jako když zamykáš nebo odemykáš auto.

 

BCM - přizpůsobeni

 

ENG141649-ENG122211-Aussenlicht_Blinker-Richtungs_blinken_links,aktivní ,10
ENG141649-ENG122210-Aussenlicht_Blinker-Richtungs_blinken_rechts,aktivní ,10

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Před hodinou, PecaSup napsal:

Zdarec taky se připojím měl bych prosbu. Chtěl bych dokódovat nějaké funkce na mém S3 našel by se někdo?

Zlín, Otrokovice

nechci nic zadarmo 

Díky 

Do Topolcian na Slovensko to uz nemas daleko,pridi a poriesime co bude mozne.zKed tak posli SS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas asi na mysli Front assist- ak ho mas pritomny,mal by si v zaklade vediet rozostup od auta pred tebou napriklad.Ak nemas radar,tak je to dost zlozita zalezitost.pomoc pri vycuvani?-asi mas na mysli rear traffic alert-na to pptrebujes radary pouzivane pre side assist.ak ich nemas,opat dost nakladna vec.

Dynamicke podsvietenie to je nejaka novinka,skus to nejak popisat co tym myslis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, bajky napsal:

Mas asi na mysli Front assist- ak ho mas pritomny,mal by si v zaklade vediet rozostup od auta pred tebou napriklad.Ak nemas radar,tak je to dost zlozita zalezitost.pomoc pri vycuvani?-asi mas na mysli rear traffic alert-na to pptrebujes radary pouzivane pre side assist.ak ich nemas,opat dost nakladna vec.

Dynamicke podsvietenie to je nejaka novinka,skus to nejak popisat co tym myslis.

ak myslis radary  co vyuziva mrtvy uhol tak to mam. Ked sa priblizim prekazke tak ma upozorni ale nezastavi iba mi rozsviety cervenu detekciu auta.

To podsvietenie bolo ked sa zaplo podsvietenie tak sa nerozsvietili kontrolky naraz ale postupom jasu od min po max 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak mas front assist ako ho popisujes,tak auto by malo byt schopne zastavit kriticky samo.Zatail som ale nevyskusal.

Co sa tyka rear traffic alert to vycitam z auta,poslem ti niekedy koncom tyzdna.To dynamicke podsvietenie som ppchopil,ale zatial presny postup neviem,skusim,ak bude uspech dam vediet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, loksik.lubos napsal:

ak myslis radary  co vyuziva mrtvy uhol tak to mam. Ked sa priblizim prekazke tak ma upozorni ale nezastavi iba mi rozsviety cervenu detekciu auta.

To podsvietenie bolo ked sa zaplo podsvietenie tak sa nerozsvietili kontrolky naraz ale postupom jasu od min po max 

 Myslis neco takoveho ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pánové, nezkoušel si někdo z Vás pohrát se světlama? Nedávno jsem u jednoho Supa viděl, jak se mu postupně rozsvítí led (DRL) po dokončení fáze blikání. Zkoušel jsem v adaptacích pro jednotlivé prvky světel, ale bez výsledku. Jediné co se mi podařilo upravit byla intenzita, nikoliv plynulý rozsvícení DRL.

Díky moc za případné poznatky a rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to takhle jak popisuješ funguje ale právě s tím rozdílem že pohasnutí DRL je okamžité a pak opětovně rozsvícení jde plynule od 0 až po původní hodnotu 100. Toho chlápka od vidění znám tak se ho zkusím zeptat zda mu to někdo dělal nebo už to takhle od někoho koupil. Případně kdyby byl někdo z okolí Trutnova kdo by věděl poradit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...