Přejít na obsah

Kódování funkcí na Superba III (VCDS)


kokta7

Doporučené příspěvky

Na danych dverach musis vo VCDS v jednotke dvier urobit zakladne nastavenia-Basic settings -window motor calibration(myslim takto je text pisany)

co sa tyka automatickeho zavretia okien/panoramy musis kupit dazdovy senzor s koncovkou 555B nasledne nakodovat automaticke zavretie za dazda pre okna/panoramu.

Ak chces zavierat na dialku musis najst ZV komfort v adaptaciach jednotky 09 -tam bude funkcia komfortnejo zatvaranie pre Panoramaschiebedach…

Editováno: , autor: bajky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 11/12/2022 at 2:45 PM, ztr00 said:

Řekl bych, že to funguje. Ma to takový hlubší zvuk teďka. Děkuji

Volnoběh se zahřátým motorem a výfukem má takový příjemný bublák. A při řazení nahorů i dolů ve vyšších otáčkách si turbo dost obstojně odplivne do výfuku. Nikdo, koho vezu, nevěří, že je to sériový výfuk a hlavně, že sedí ve Škodovce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, bajky napsal:

Na danych dverach musis vo VCDS v jednotke dvier urobit zakladne nastavenia-Basic settings -window motor calibration(myslim takto je text pisany)

co sa tyka automatickeho zavretia okien/panoramy musis kupit dazdovy senzor s koncovkou 555B nasledne nakodovat automaticke zavretie za dazda pre okna/panoramu.

Ak chces zavierat na dialku musis najst ZV komfort v adaptaciach jednotky 09 -tam bude funkcia komfortnejo zatvaranie pre Panoramaschiebedach…

Vies p

resne aj cele cislo ktore je potrebne kupit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo kluci sorry měl jsem napsat že jsme měnil baterií v autě. Takže když jsem jí odpojil a zapojil novou všiml jsme si že se mi snížila v infotaimentu doba ,,prohlídky" na nějakých 70 dní. Takže co s tím teda udělat?  Nastavit nově servisní intervaly?  Nebo zajet do autorizáku ať to udělají oni a rovnou mě prodlouží záruku mobility ? Děkuji 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu jak správně? Teda nastavit přes VCDS nové hodnoty tj olej 15 tisíc k nebo 30 tisíc k a prohlídka 365 dní?  Nikde jsem nic nedělal měnila se jen ta baterka, kterou jsem kódoval ale  v,,gateway". Nejsem odborník to řeknu na rovinu tak prosím jestli mě to napíšeš jak ,,lopatě" učím se stále nové a nové věci a jsem rád za každou radu, případnou pomoc 🙂👍😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dodělával jsem "auto" 3V0941431 vypínač světel a bylo potřeba změnit následující adaptace pro coming home/leaving home + automatická potkávací světla

 

Address 09,5Q0 937 084 CF,channel ENG141647-ENG116594-Außenlicht_Front-Tagfahrlicht Aktivierung durch BAP oder Bedienfolge moeglich,adapted from,not active ,to,active
Address 09,5Q0 937 084 CF,channel ENG141656-ENG116601-Außenlicht_uebergreifend-Coming Home Verbaustatus,adapted from,not installed ,to,automatic
Address 09,5Q0 937 084 CF,channel ENG141656-ENG116604-Außenlicht_uebergreifend-Coming-home Einschaltereignis,adapted from,ignition ,to,Driver door 
Address 09,5Q0 937 084 CF,channel ENG141656-ENG116602-Außenlicht_uebergreifend-Menuesteuerung Coming Home Werkseinstellung,adapted from,not active ,to,active 
Address 09,5Q0 937 084 CF,channel ENG141656-ENG116606-Außenlicht_uebergreifend-Menuesteuerung Leaving-home Freischaltung per BAP,adapted from,not active ,to,active
Address 09,5Q0 937 084 CF,channel ENG116942-ENG115993-Leuchte6ABL LC5-Lichtfunktion C 6,adapted from,not active ,to,Coming Home oder Leaving Home aktiv
Address 09,5Q0 937 084 CF,channel ENG116943-ENG116012-Leuchte7ABL RB1-Lichtfunktion C 7,adapted from,not active ,to,Coming Home oder Leaving Home aktiv 
Address 09,5Q0 937 084 CF,channel IDE08786-ENG126628-Assistance light functions-LS_Error_Ausgabe,adapted from,not active ,to,active 
Address 09,5Q0 937 084 CF,channel ENG141656-ENG141992-Außenlicht_uebergreifend-LDS_mit_AFL,adapted from,No ,to,Yes
Address 09,5Q0 937 084 CF,channel ENG141656-ENG116603-Außenlicht_uebergreifend-Menueeinstellung Cominghome,adapted from,10 seconds ,to,30 seconds 
Address 09,5Q0 937 084 CF,channel ENG141656-ENG115657-Außenlicht_uebergreifend-Leaving-Home Verbausstatus,adapted from,not enabled ,to,Enabled  
Address 09,5Q0 937 084 CF,channel ENG141656-ENG116601-Außenlicht_uebergreifend-Coming Home Verbaustatus,adapted from,automatic ,to,automatic

 

Dalo mi to celkem práci dohledat přece jen moc superbů active nejezdí tak doufám že to někomu pomůže :-). Senzor byl již osazen takže ten jsem neřešil.

  • Díky 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravím pánové.
Mám dotaz. Někde jsem četl, že by mělo být možné na SIII nastavi automatické zavření oken při dešti. Už 2x mi nachcalo do auta a rád bych si teda ověřil, jestli to jde nebo ne. Já bych to rozhodně ocenil. Tak bych se rád zeptal, jak to teda je?

 

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Superb II ještě uměl při dešti zavřít jak okna, tak střešní okno (několikrát mě to tehdy zachránilo), ale potom nějaká moudrá hlava zjistila, že je to příliš nebezpečné a mohlo by dojít k úrazu, kdyby někdo zrovna měl v okně hlavu, tak se tato veskrze užitečná funkce zrušila...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Leonekkk: Můžeš to, prosím, trochu rozvést? Mám S3 L&K 10/2016. A předpokládám, že to čidlo je v tom bazmeku, jak je kamera atd? Takže by se to asi muselo rozebrat, což se mi asi moc nechce. Spíše mi jde o to, jaké čidlo tam mám teď a jaké by se tam muselo dát... Jestli to má smysl... Děkuji

Editováno: , autor: ztr00
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 12. 2022 na 9:11, ztr00 napsal:

Zdravím pánové.
Mám dotaz. Někde jsem četl, že by mělo být možné na SIII nastavi automatické zavření oken při dešti. Už 2x mi nachcalo do auta a rád bych si teda ověřil, jestli to jde nebo ne. Já bych to rozhodně ocenil. Tak bych se rád zeptal, jak to teda je?

 

Děkuji.

Ahoj, min od MR ˇ2020 nejde dokodovat ani přes výměnu čidla. SW to neumožňuje, zkoušeli jsme to ve Strakách....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...