Jump to content
kokta7

Kódování funkcí na Superba III (VCDS)

Recommended Posts

Minulý týden kódování u ferda25 .Kromě aktualizace jednotek,úprava Audi pedál,citlivost brzd. Auto jde hned za pedálem,rozjezdy "sametové" . Samozřejmě ještě spousta dalších věcí(např.TV-tuner,možnost nastavení LA-citlivost,,zavírání víka kufru pomocí tlačítka vedle DSG,řasy při denním svícení...).

Loni jsem byl u "kódovače" v Ostravě(web.stránky) a po odblokování obrazu byla out jednotka Columbus(60 tis). I když jsem se zařekl,že do toho už nikdy nepůjdu,tak na základě zdejších recenzí jsem se zastavil ve Strakonicích . Prostě pořád platí, i když dva dělají to samé ,tak výsledek může být velmi rozdílný.

• Like 1

Ahoj u 1.6 tdi 88kw sa me stava ze vypnu zapalovani vyjdu z auta a huci celni ventilator i kdyz je venku zima a smrdito asi dle me sa cisti PDF filtr nejde naprogramovat aby me to nekde ukazovalo ze sa regeneruje a abych nevypinal zapalovani jinak to nepoznam a co je pak lepsi stat a drzet motor v otackach nebo jizda ? A pak bych potreboval vedet kdy ta regenerace skonci 

Toto není téma o regeneraci DPF! Respektujte zadání tématu! Příspěvky mimo téma smazány.

Dd,

snad to nebude hloupy dotaz. Kdyz si necham dodelat v autorizovanem servise tazne zarizeni elektricky sklopne, pujde dokodovat trailer assist? Pripadne, co je nutne dodrzet, aby to slo? 

Omlouvam se( pro Pawouk) ze jsem minule spojil dva dotazy ... takze znovu jde dokodovat nejaka vizualni kontrolka toho kdy regeneruje PDF ?

Řekl bych, že ne. To by se musel změnit zřejmě i samotný HW budíků.

Pokud trochu vnímáš chování motoru, lze to lehce vysledovat, kdy běží vypalovaní DPF a kdy ne.

Asi na to nemam cit auto je s dsg a pred vypnutim zapalovani nekontroluju otacky pocitove rozdil pri jizde nepoznam a dle ventilatoru uz nepoznam zda sa to prerusilo nebo jen dochlazuje ukoncene cisteni .. proto jsem chtel nejak dokodovat nejake zobrazeni cisteni treba do columba nebo i klidne pridanim nejake kontrolky kamkoliv 

Ospravedlnujem za príspevok mimo temy, ale niekdo tu uz na fore pisal, ze ma namontovane teplotne cidlo pri DPFku a potom podla zvysenej teploty vie kedy regeneracia prebieha.....

Posted (edited)

milanfrolka: při spuštěné regeneraci je na rádiu ve stavu auta napsáno "nutný běh motoru". Tím se to dá zkontrolovat, pokud si člověk není jistý.

Já mám vysledované po kolika km regeneruje a tímto si to jen potvrdím, hlavně za jízdy, kdy nezkontroluješ volnoběžné otáčky.

Kodování na kontrolku by bylo super. Bohužel není.

Edited by AdoksS

Doks S A to ti tam nekdo pridal ? Aby ti to radio ukazovalo ? Ja si nikdy niceho takoveho nevsiml mate to tam i ostatni ?

Posted (edited)

téměř na všechny otázky najdete odpověď v sekci "Motor 2.0 TDI /  Filter pevnych castic"

Edited by KarelM
    • Thanks 1

Ahojte, 

Je mozne nejak vypnut na S3 odomykanie auta cez dotyk klucky (kessy) ?  

Záleží na tom, jestli to chceš trvale nebo jen při daném zamknutí. Už to bylo tady rozebíráno. Stačí hledat.