Jump to content
kokta7

Kódování funkcí na Superba III (VCDS)

Recommended Posts

ach jo... opravdu je potřeba vědět jaká značka je pod tou s rychlostí? není náhodou vždy ta stejná?

co se někdy podívat do návodu: viz > Doplňkové zobrazení > Všechny rozpoznané dopravní značky si můžete zobrazit pomocí multifunkčního ukazatele v položce Rozpoznání dopravních značek

image.thumb.png.1d8d7b331b16e17e1d9ca06a42c86b73.png

zde nastaveno zobrazení pro jízdu s přívěsem...

To vim ale kdyz tam maz zobrazene napr. Rychlost nebo navigaci tak se znacky prekryvaji  a je tam misto aby byly vedle sebe 

když tam máš rychlost, jako že já ji tam také v 98 % mívám, tak je to pravým kolečkem o jedno okno nahoru a jsou tam značky, ždyž bych tedy chtěl vědět že tam je zákaz předjíždění, protože nic jiného tam být v 97 % nemůže... ale protože třeba já to vím, tak se tam nemusím dívat... nicméně jak jsem psal, klepnu na značku na Columbusu a značky skočí vedle sebe... 

ani, místo tam je, ale je to zbytečné.... ten kdo to vymýšlel, věděl, proč tak dělá... má to logiku, pod rychlostí, když něco je, pak je to zákaz předjíždění....

V 31. 5. 2019 na 11:14, bojler napsal:

Mně např. není jasné, jak se změna u brzd projeví. Lineární nástup, vyšší účinnost, nebo něco jiného?

Komunikativni a prijemny clovek, za kterym maji jezdit rodinky na vylet pres celou republiku, je schopen dat za takovouto otazku minus. Radeji bez dalsiho komentare...

• Upvote 4
    • Downvote 2

Lze někde defaultně přenastavit tu stupiditu, která nově po každém nastartování přenastaví zvolený jízdní režim na NORMAL?? 

Lze, ve strakonicich u ferdy.

Nikdo jinej to neumi.

• Upvote 1

Já jsem nekodoval nic a jízdní režim si to pamatuje. 

já mám VCDS i VGP ofiko koupené...takže úplně jezdit nepotřebuju :-) 
    Nové modely to už mají defaultně takto nastaveno. 

Vsechny MR2019 maji po nastartovani vychoze Normal. Karoq, Octavia, Superb, Kodiaq, vsechny.

Pokud mas, tak si tu hodnoty vycti ze starsiho superba ktery tu pamet ma a prekopci si to do noveho :)

A pak si dojeď rovnou na online, aby to nahráli do funkčního stavu.

no, já bych spíš preferoval postup, jak to přenastavit...klidně za poplatek - s tím problém nemám, pokud to má někdo jako know-how ;-) 

Před hodinou, ferda25 napsal:

A pak si dojeď rovnou na online, aby to nahráli do funkčního stavu.

:kol-47:

Ahojte :) Potreboval by som nakodovat nejake drobnosti spominane v tejto sekcii na svojho superba, r.v. 5/2019. Najde sa tu nejaky kontakt na sikovneho cloveka, idealne v Bratislave, alebo blizke okolie.

Myslím že Igor nebo 160R (snad to píšu dobře) je z Bratislavy. Zkus pohledat👍

• Thanks 1

Posted (edited)

Funguje vůbec někomu přepnutí mezi ACC a speedlimiterem u Superba3 na Maxi-Dotu v rámci menu Asistentů(týká se jen aut od 11/2018)?? 

Přepnutí funguje u Kodiaqa, Karoqa, Octvávie3, Scaly ale u Superba 3 jen zobrazuje a řešení rekonfigurace budíků pomocí online nic neřeší.  

Edited by ferda25

Posted (edited)

Funguje bez problemu.

Edit: Nevim ale zda to na to ma vliv digitalni panel, ktery mam misto barevneho maxiDotu

Edited by M_ike

Posted (edited)

Podle všeho jsem aktivoval na Superbu III MR 2017 personalizaci. Postupoval jsem podle dat uvedených v sekci OIII FL na onenotu "djduese".

Neví někdo, pod čím se skrývá doporučení pro řazení rychlostních stupňů? Chci to dát pryč.

Funguje pro SIII spinani svetel pri desti?

stg 9
    slave RLFS 5q0 955 547b

regenlicht

byt 0 bit 1 aktiv

Ještě dodám, že pokud někomu nefungoval z ničeho nic security access přes obecně známá čísla a nebylo nic akceptováno, pomohlo mně "47115".

Edited by bojler

před 4 hodinami, M_ike napsal:

Funguje bez problemu.

Tak oprava, fungovalo bez problemu. Jeste do zasahu servisu ktery vracel nevracejici-se zrcatko to fungovalo. Od te doby nic. Muzu na tu volbu klikat koleckem jak chci ale proste se nezvoli.

Do te opravy zrcatka to fungovalo jak melo. Ted uz lze volbu menit pouze tlacitkem na pacce tempomatu

Vdel by si vyfotit,ako ta volba vo virtuale vypada?Ja ju totiz v menu asistenti vobec nevidim.