Přejít na obsah

Kódování funkcí na Superba III (VCDS)


kokta7

Doporučené příspěvky

Dnes jsem si dokódoval dvě věci a sice:

režim offRoad-dle mého naprostá a nepoužitená blbost.

Možnost k dotankování-další nesmysl,kdy mi to dnes ukázalo 10l a já v pohodě dal 20.

Jak říkal Ferda,vše podstatné je snad u Superbu už nakódováno.

Jen snad zadní světla při denním svícení,tam vidím pozitivu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 3/21/2016 at 1:09 PM, Jirka951 said:
U výbavy LaK + čtení dopravních značek (kamera: 3Q0 980 654 D) se mi podařilo zapnout Lane assist a assist dálkových světel. Kde u kamery jsou původně zapnuté značky už jsem nezkoumal.

.....

nasiel info o tomto na jednom anglickom fore, teraz aj tu - staci na dokodovanie lane assist a light assist ten rozpoznavac znaciek? Lebo to do nizsich vybav stoji asi 100e, samotne rozpoznavanie je somarina ale ak by mi to umoznilo aj tieto 2 veci tak by som to asi zobral. 

pripadne je este nieco ine co sa oplati objednat a potom dokodovat?

Editováno: , autor: pichalsi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

super, a robil si  to sam podla navodu ci ti to spravil niekto iny? aku si mal vybavu ak sa mozem spytat? a je to ten intelligent light assist tzn prepinanie dialkove/stretavacie ci smart light assist korekcia svetelneho luca?

Editováno: , autor: pichalsi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V době kdy jsem to dělal ještě nikde nebylo popsáno kódování tohoto typu kamery: 3Q0 980 654 D . Kódování a přizpůsobení ostatních řídících jednotek (17, 44, 5F) odpovídalo jiným vozům (Olll, Golf 7.atd.) Z netu jsem nastahoval různá kódování kamer pro Superb lll a porovnáním vydedukoval nastavení. Výbavu mám LaK. Nemám systém smart light assist korekcia svetelneho luca. Neměl by být problém ani toto nakódovat.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to by som povedal ze je velmi dolezita informacia... dnes som bol otestovat superba a ten lane assit fungoval az prekvapivo dobre, ale 700ecek by som zato nedal

v cenniku je pri rozpoznavani znaciek nutna navi, takze to vyjde asi 500e, ale za navi+lane assist+light assist... to by mozno aj slo.

je k tomu potrebne este nieco ine? mozno budem v blizkej dobe objednavat tak by mi to dost pomohlo :) vopred dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je možno u S3 který je vybaven přední kamerou (bud kvůli Auto/Smart Light Assistu nebo čtení značek) dokódovat Lane Assist, nebo je potřeba ještě nějaký jiný HW? Např. Park Assist (aby Sup uměl sám točit volantem).

A případě že má i ACC tak půjde i Traffic Jam Assist?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však píšu.VCP a ve filemanageru je ke stažení soubor pro aktivaci zavírání tlačítkem.Soubor nahraješ do jednotky 6D.Jen musíš vybrat správný podsoubor podle indexu tvé jednotky.

Pokud si netroufáš a máš k dispozici VCP,požádej Ferdua on Ti to přes  vzdálenou správu udělá

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal, ten soubor pro VCP má drobnou vadu a to tu, že je určen pro Passata...mám vlastní řešení, které je postaveno na datech pro Superba3 a u sedanu zavírá dveře jen krátký stiskem a ne jako u Passata nutnost držet stisknuté tlačítko po celou dobu zavírání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...