Přejít na obsah

Kódování funkcí na Superba III (VCDS)


kokta7

Doporučené příspěvky

To je uplne novy svet moznosti :) Plno tech veci bych opravdu rad - predevsim vypnuti stop/start systemu, na ktery jsem si jeste porad nezvykl ani po pul roce, zmena barev nebo temer cele predelani zavirani/ovetirani kufru.

 

U tech barev predpokladam, ze maji pevny pocet slotu v pameti, takze lze pouze zamenit jednu barvu za jinou, ale uz ne pridavat dalsi do pameti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Barvy se nastavují:

jednotka na adrese 09

login: 31347

Adaptace na červenou:

(31)-Int. light; 2nd generation-Rotwert Farbe 1,255
(32)-Int. light; 2nd generation-Gruenwert Farbe 1,0
(33)-Int. light; 2nd generation-Blauwert Farbe 1,0

 

 

Novější jednotky budou podporovat více barev...

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

není to nic osobního :), ale koukám že svíticí pásek v autě dokáže udělat v dnešní době elektrický kravin(typu start/stop atd) víc muziky jak pořádnej motor, jizdní vlastnosti atd.... :(

 

Pro krasa: Myslím motor z vyroby.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem zadny expert, ale troufnu si tvrdit, ze na motoru toho bez chipovani moc nezmenis a chipovat neplanuji minimalne do doby, nez mi skonci zaruka... takze se zamerujeme na to, co zmenit jde - pomerne lehce a hlavne bez ztraty zaruky... a to byva prave vetsinou elektronika. Aspon tak to beru ja :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mna 2,0TSI.... to považujem za poriadny mmotor=D...

navyse auto budem určite aj chippovať, po dohode s technikom vždy ide auto upraviť aj bez toho aby sa stratila zaruka, 

s tym že ak by bola zavada technik by upozornil že treba auto dať do povodneho stavu a až potom zasielať vypis riadiacej jednotky kvoli reklamacii atd....

ale isto ma zaujmaju aj veci s dokodovanim elektroniky,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Barvy se nastavují:

jednotka na adrese 09

login: 31347

Adaptace:

(11)-Int. light; 2nd generation-BAP Farbwert Farbe 1,1

(12)-Int. light; 2nd generation-BAP Farbwert Farbe 2,4

(13)-Int. light; 2nd generation-BAP Farbwert Farbe 3,5

 

 

Novější jednotky budou podporovat více barev...

Já jsem to nastavil na kanálech počínaje 31 a funguje. Místo té žlutobílé jsem dal studeně bílou a místo zelené pak červenou. Červená vypadá efektně (255/0/0).   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My jsme to dneska zkouseli nakodovat spolecne s Michalem a cervena vypada opravdu skvele na 255/0/0, ale jakmile jsme tam hodili 255/255/255 na cistou bilou, tak z toho vylezla akorat svetle fialova a at jsme zkouseli nahodit jakoukoli stejnou kombinaci (treba Silver 192/192/192), tak z toho bila/seda nikdy nebyla, ale pouze urcity odstin fialove.

 

Takze ted tam mam nechane RGB na 255/0/0 - 0/255/0 a 0/0/255, ktere funguji v pohode.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze je to nejspis tak, jak jsme si mysleli i s Michalem, ze to cistou bilou na 255/255/255 proste udelat neumi a jde se k te bile pouze priblizit urcitou specifickou kombinaci (jinymi slovy zkousenim a testovanim :)

 

A vysvetluje to i tu warm white - evidentne se tam musi primichat nejaka zakladni barva, ktera se pak udela svetla az "skoro" bila, coz bude u warm white zluta... u cold white by to mohla byt modra.

Editováno: , autor: Kraso
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...