Přejít na obsah

Kódování funkcí na Superba III (VCDS)


kokta7

Doporučené příspěvky

Pardon, já to tedy raději upřesním, nejde o LED pásky, ty žerou minimálně a rozsvěcí se vždy. Samozřejmě bylo by lepší, aby svítily až po spuštění motoru, ale budiž. O čem jsem psal jsou skutečně hlavní světla, tedy v mém případě Xenony, které se za tmy automaticky zapnou, při startování zhasnou a pak se zase zapnout. Nevím co za experta to vymyslelo, ale bylo by fajn to opravit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ch je comming home,lh je leaving home.Svietenie pred startom(ak mas spinac v polohe auto) tak rozsvecuje svetla,aby si videl vecer kde parkujes a zaroven aby si videl v okoli auta.Kvoli xenonom a ich opotrebeniu startom,odporucam pouzit ba toto hmlovky.Ak vsak nechces tuto funkciu,v menu auta najdes aj moznost deaktivacie aj pri polohe auto-je to nastavenie myslim svetla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se, to mi nějak nedošlo, tyto funkce nepoužívám a považuji je za vcelku zbytečné. Asi mám moc dobré oči, ale vidím v pohodě i ve tmě. :-D  Tak to nastavení jsem nikde nenašel, ale schválně se na to podívám. Je škoda, že se tady k tomu nevyjádřil nikdo z místních kódovačů. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 5. 2020 na 18:37, bajky napsal:

Ahojte.

A preco pre CH/LH nepouzit hmlovky a vtedy sa rozsvietia xenony az po starte auta(ano pozicka alebo teda denne svietenie svieti pocas startu ak ho nemas vypnute pri zatiahnutej parkovacej brzde).Takto to mam nakodovane a vyhovuje mi to.

Ahojte

Pockej ale at mas nastavemy ch/lh tak xenony se rozsvitej uz pri poloze na kontrolky pred startovanim kdyz je vypinac na auto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Controller 09 - Central Electronics
16 - Security Access - enter 31347
10 - Adaptations

To change the 1st colour (warm white) to red:

(31)-Int. light; 2nd generation-Rotwert Farbe 1 (currently 160) →255

(32)-Int. light; 2nd generation-Gruenwert Farbe 1 (currently 167) →0
(33)-Int. light; 2nd generation-Blauwert Farbe 1 (currently 18) →0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 5. 2020 na 18:21, KarelM napsal:

Controller 09 - Central Electronics
16 - Security Access - enter 31347
10 - Adaptations

To change the 1st colour (warm white) to red:

(31)-Int. light; 2nd generation-Rotwert Farbe 1 (currently 160) →255

(32)-Int. light; 2nd generation-Gruenwert Farbe 1 (currently 167) →0
(33)-Int. light; 2nd generation-Blauwert Farbe 1 (currently 18) →0

dakujem este nahodou nevies pomoct z kodovanim pozerania pocas jazdy dikes 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 5. 2020 na 9:16, Erba napsal:

Ahoj, mám Superba Sportline 2020, chci se zeptat zda jde nakódovat asistent udržování jízdního pruhu. Při objednání jsem omylem objednal jenom asistent změny jízdního pruhu. 

Díky moc za odpověd.

 

Za mě je to nepoužitelná věc na našich silnicích. Pořád to tahá za volant a musíš se s tím prát. Jedině možná na dlouhé cesty po dálnicích má smysl, ale v rozkopaném zúžení (a že jich na našich dálnicích máme) zase stejný problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 5. 2020 na 14:13, bojler napsal:

Pokud mas multifunkcni kameru (poznavaci znameni velky plast kolem zrcatka), coz Sportline ma s ohledem na matrix svetla v zakladu, tak ano. 

Ahoj, tak to je super. A ty víš o někom kdo by to nakódoval, nebo to můžeš nakódovat i ty? Já jsem z Prahy.

Děkuji za odpověď. Martin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...